Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kadabra, tooookios meniškos, wub.gif wub.gif wub.gif
Dzūke, mamytės teisios - negalima rodyti vaikams, nors mano jau suaugusi, bet vis tiek rėkia: " kada man nuvelsi???"
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 30, 16:09)
Kadabra, Juperi, Dzūke, faini tapukai visų 4u.gif

tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu gražios ir kiekvienos savam stiliuj - liuks thumbup.gif Kadabros glostytiniai lengvučiai gražučiai, man irgi patinka glostymo būdu velt, ale kai kurpaliai nebent nuosavi, tai retai taip būna.
aš ką tik padžioviau krokų spalvos su krokais, jau negaliu net išsižiojus pavasario laukiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 30 sausio 2011 - 15:53
aš dar vėluoju su pagyrimo žodžiais dzūkei, kadabrai, juperiui good.gif Labai puikios 4u.gif . Tokiais tempais čia visos velt pradėjo blink.gif , net po kelias per dieną. Bandau ir savo kukliąsias pūslėtąsias įdėt...
user posted image karsta.gif
Atsakyti
Kadabra...sventines toookios...sekmadienines thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 30, 14:46)
Nemustos, nedauzytos ir net bambukiniam nevoliotos- gryyyynai ranku nuglostytos  biggrin.gif :

Labai gražios wub.gif

Mano ūkiškasias nelabai paglostysi unsure.gif , reikia kaip reikiant skūron duot cool.gif

Matau žollia tapces, na taip, mes prie ūkio didis.gif
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 15:55)
Kadabra...sventines toookios...sekmadienines thumbup.gif

Aha, tik į mišias su tokiom biggrin.gif
Atsakyti
Zollia, o ka tu ten prieki paklojus ar man tik taip atrodo?
Kiek daug pilkos spalvos, ar pastebejot wub.gif

Raganele, kelk cia tuos krokus, as irgi pavasario noooooriu, laukiu nesulaukiu, saule islenda tai net sielai linksmiau tampa, ale fotkinant nosi teko i terasa iskisti, tai vos vejas nenuse - toooks zvarbus cool.gif

QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 16:55)
Kadabra...sventines toookios...sekmadienines thumbup.gif


saipaisi, Juperi, - jau kad sekmadieni ikeliau, tai jau sekmadienines, ane tongue.gif

Atsakyti
žollia, kodel "pusletasias"?? lotuliukas.gif super, as irgi ivardinciau tokiom rimtom, ukiskom, be utiutiu mirksiukas.gif thumbup.gif
kazin, kaip butu , jeigu ikelciau vakar dienos savo darba??? bet su tapukais nieko bendro... bet uz tai kaip sakaiu "pilka, pilka"...
gal netersiu cia temos kepurem ir kaklaskarem, jeigu bus idomu, ikeliu savo temos nuoroda "papilkejusia" iki isprotejimo doh.gif
http://www.supermama...;#entry44167849
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 30 sausio 2011 - 16:04
QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 17:02)
žollia, kodel "pusletasias"??  lotuliukas.gif  super, as irgi ivardinciau tokiom rimtom, ukiskom, be utiutiu mirksiukas.gif  thumbup.gif
kazin, kaip butu , jeigu ikelciau vakar dienos savo darba??? bet su tapukais nieko bendro... bet uz tai kaip sakaiu "pilka, pilka"...
gal netersiu cia temos kepurem ir kaklaskarem, jeigu bus idomu, ikeliu savo temos nuoroda "papilkejusia" iki isprotejimo doh.gif
http://www.supermama...;#entry44167849


zinok, nukrist galima bigsmile.gif - super, o kaklaskare koks ismislas geras thumbup.gif .
Modeliukas irgi grazus - gal mergyte tavo (bet negi.. o gal- tyrineju veida, bandau amziu ispet, ale su tom moterom sunku tongue.gif ) ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 30 sausio 2011 - 16:09
QUOTE(kadabra @ 2011 01 30, 17:07)
zinok, nukrist galima  bigsmile.gif  - super, o kaklaskare koks ismislas geras  thumbup.gif .
Modeliukas irgi grazus - gal mergyte tavo?

modeliukas-mano draugyte, vaziavom siandien i miskeli fotosesijai...jai labai kepures tinka... o man doh.gif doh.gif nors ir kaip grazu, netinka joks modeliukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 30, 16:01)
Matau žollia tapces, na taip, mes prie ūkio didis.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif kad mes švelniai sunkiai... Tik mušam ir mušam, tai ir gaunasi prie ūkio...

QUOTE(kadabra @ 2011 01 30, 16:02)
Zollia, o ka tu ten prieki paklojus ar man tik taip atrodo?
Kiek daug pilkos spalvos, ar pastebejot  wub.gif

Šilko servetėlė. Norėjau kitaip, gavosi kaip visada... Paiilgom žemės spalvos tikriausiai...

QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 16:02)
žollia, kodel "pusletasias"??  lotuliukas.gif  super, as irgi ivardinciau tokiom rimtom, ukiskom, be utiutiu mirksiukas.gif  thumbup.gif
kazin, kaip butu , jeigu ikelciau vakar dienos savo darba???

pūslėtosios todėl, kad visa servetėlė dingo kažkur ( o norėjau tokių stambių klosčių) ir liko tik mažos pūslytės hihihi.gif . Nežinau kaip daryt, kad neišsisklaidytų, o liktų vienoj puokštėj tas šilkas g.gif . Bandysiu dar, kol išeis taip, kaip noriu.
Na, bet pirmą kartą dėjau servetėlę, tai manau atleistinas neišmanymas.. blush2.gif
Juperi, o tavo komlektėlis tooks mmm labai pavykęs. wub.gif Ten jau plona sluoksna, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 17:09)
modeliukas-mano draugyte, vaziavom siandien i miskeli fotosesijai...jai labai kepures tinka... o man doh.gif  doh.gif nors ir kaip grazu, netinka joks modeliukas verysad.gif


jep. aisku. as irgi su kepurem nedraugauju - kapisonai (t.y. gobtuvai) man tinka nuo salcio saugotis biggrin.gif
Atsakyti