Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas bigsmile.gif
Trakšt, šaunu 4u.gif O pirmą kartą dalyvauji parodoj?
Atsakyti
Geras pavadinimas parodos lotuliukas.gif .
Trakš, tikiuos tu ten į kitus vandenis išplaukus atrasi laiko ir su mumis "pasimurkdyt" doh.gif ir mūsų nenurašysi tongue.gif
Atsakyti
Jetus, mergaites, man net geda, kad sitaip jau i padebesius mane keliat. blush2.gif Man tiesiog pasiseke ir tiek. Tikrai neturiu kur pasikelt. Man smagu bendraut cia. Matyti grazius darbus, uzsidegima. As nemanau, kad esu uz jus kazkuo geresne. Kol as taip jauciuosi, tai tikrai busiu cia. Aciu jums uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif . As del tos parodos tikrai pergyvenau, nes tai man pirmas kartas. O pirmas kartas visuomet baisus. biggrin.gif
Atsakyti
Tikėkimės, kad Trakšt nepabėgs. 4u.gif Nors ir suprantama būtų, jei pabėgtų. Atsiradus daugiau darbų, paprasčiausiai fiziškai nebeliktų laiko SM bendravimui.
O aš surašiau laišką BG pasiteiravimui apie kainas ir persiuntimus. Neiškenčiau. Laukiu, gal atrašys.
Atsakyti
Žollia, tai ir mus paskui apšviesk. Kad kiekviena asmeniškai nepradėtumėm klausinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 10, 09:40)
Žollia, tai ir mus paskui apšviesk. Kad kiekviena asmeniškai nepradėtumėm klausinėt smile.gif

Būtinai, todėl ir parašiau, kad užklausiau.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 10, 08:50)

pavadinimas toks su razinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 07, 16:37)
O aš benaikindama karšinio likučius, rožių prisukau. Tai dabar tinka/netinka tupdau ant tapkių.
Iš tikro tai nei rožės, nei narcizai, kažkoks hibridas biggrin.gif . O ir pačių tapukų spalva per rūsti tokiom ryškiom gėlėm, bet kol laukiau woolo siuntinio tai baisiai velt norėjos, o vilnos namie beveik nerasta buvo, tad ...
user posted image

kokios fainos tapkytės:ax:
Atsakyti
Aisku fainai,kad taip zmones sugeba graziai velti ,bet jei neturi pazystamu tai ir liksi nematoma ir nepakliusi i tokias parodas. verysad.gif ( gal dabar ir nuskalpuosit mane uz toki pasisakima ) doh.gif
Atsakyti
Tai va. Gavau atsakymą iš bg. Jei užsakymas 20-21 kg ( rašiau pilka-ruda sluoksna, pieno sluoksna ir tos spalvotos), tai siuntimas į Lietuvą 58 eurai (2 zoną paskaičiavo). Užsakymo kaina gavosi 204 eurai. Viso 262 eurai. Kažkodėl tai spalvotai sluoksnai netaiko jokių nuolaidų, nes ir taip jau akcija. Tai gaunasi, kad nuolaidos išvis nebelieka. Nors info yra, kad jei užsakymo suma virš 200 eurų, taikoma 10% nuolaida. Vienž, 1 kg kaina gaunasi apie 46 lt. Jei būtų pritaikę 10% nuolaidą, tai 42 lt/kg. Už 2 savaičių praplės dažytos vilnos spalvų paletę. Klausia, kokių spalvų pageidautume (renka info). Muito mokesčių nėra, nes ta pati ES. Aš čia tik išklausinėjau , bet pirkt dar galvosiu iki pavasario g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 10 vasario 2011 - 18:49
O tokia stora sluoksna kažin kam tinkama? Tik tapukams g.gif mat eksperimentuoju suplonais dalykais, kūdikišką kombeziuką suvėliau, tik woolo sluoksna tai atsiprašant... Dauguma spalvų kaip pakulos kieta, pešasi kažkokiom nekokiom sruogom...
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2011 02 10, 18:46)
Aisku fainai,kad taip zmones sugeba graziai velti ,bet jei neturi pazystamu tai ir liksi nematoma ir nepakliusi i tokias parodas. verysad.gif ( gal dabar ir nuskalpuosit mane uz toki pasisakima )  doh.gif



biggrin.gif Gal ir taip, o gal ir ne. Nuskalpuot tikrai nera del ko. Juk garsiai issakei savo nuomone, o ja tokia, gal net ne tu viena turi. As nelabai pasitikiu savim, todel man irgi kartais atrodo, kad ne verta dalyvaut tokiuose renginiuose. Gerai, kai zmones pasitiki savim ir galvoja, kad va as darau juk graziau, geriau, bet manes tai kazkodel nepakviete. Geras dalykas pasitikejimas savo jegomis. As to neturiu. Bet va pavydo tai labai nemegstu biggrin.gif

žollia jo siuntimas brangokas, bet man vistiek idomu. Laaaabai panasaus karsinio wool lt uzsiveze. Paklausiau ar ne is bulgaru, tai tipo ne. Va idomu po kiek pas juos bus. g.gif g.gif
Atsakyti