Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Kerpena @ 2011 02 09, 11:14)
Man labai patiko čia apie piešinius ant veltinio. Ten  žemiau yra
septinta pamoka.

Aha, šita gera thumbup.gif "studijavau" intensyviai visą akademiją besiruošdama bandyt velt. Tik tokie paveikslai nelabai "veikia" šlepetėms, nes jos stipriau terorizuojamos kol suformuojamos, na daugIau persimaišymų, išsitampymų man gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 09:46)
Išdžiuvo galiausiai woolo sluoksninės. Trūkumų nepastebėjau, splavos neleido visai, spalva (beje kaip ir visos kurias užsisakiau) labai graži, nors paletės jų tinklapio ir neatitiko smile.gif .


jos nuostabios smile.gif

Aš dabar iš violetinės šviesiai veliu, ir šviesiai melsai pilkos, tai jos ir geriau pešėsi, ir traukisi gerai, ir nudažyta normaliai. Tai nesuprantu kodėl vienos jų spalvos vienaip kitos kitaip.
Atsakyti
Sveikos,


Besijuokianti, nu jau grozis ruzavas kooooks. bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Kaip valgomos atrodo. Tokios zefyrines... Lengvos, saldzios, purios rolleyes.gif wub.gif


dzūke, tokios gaivios, pavasariskos. thumbup.gif


As tai kazkaip fiziskai jegu neturiu. Per sia savaite tik vienas vaikiskas tepadariau. Minciu pilna galva, o visai jegu neturiu. unsure.gif Ar cia liga kokia kimba ? unsure.gif
Atsakyti
Trakšt, ale kaip man doh.gif friends.gif Turiu keturius kabančius užsakymus (kitus kovui nukėliau), o ir Kaziukui reikia ruoštis, o niekaip nepradedu dirbt jau ketvirtą dieną doh.gif Mintyse visos jau nuveltos tik biggrin.gif Šiandien sau įsipareigojau, nors vienas, kaip nors....
Atsakyti
Besijuokianti, nu tikrai kaip nulietos wub.gif Toks lygumas thumbup.gif

Dzūke, gražios, pavasariškos thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 09, 13:40)
As tai kazkaip fiziskai jegu neturiu.

Vadinasi pavasario sindromas g.gif , nes ir aš taip jaučiuosi.Kai vėliau -atrodė krisiu, toks silpnumas unsure.gif , bet pagalvojau, kad labai šilta virtuvėje buvo....
Bet taip pačiai jaučiuosi ir vakar, ir šiandien.....Gal tikrai tiesiog žiemiškas išsekimas, net gulėt silpna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 09:46)

Labai wub.gif labai wub.gif labai wub.gif
Atsakyti
Besijuokianti , kokia nuostabi spalvaaaaaa thumbup.gif ir tapkutės wub.gif .Man pačiai tai dabar labiausiai patinka rožiniai atspalviai lotuliukas.gif .
Atsakyti
Ačiū visoms labai labai 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Nu va paskaiciau ,kad ir jums tas pat. ir man rankos visai nekyla nei velti norysi nei koljie niekas nesidaro doh.gif dar taip nebuvo.pasedziu prie kompo perskaitau viska ka prirasot ir viskas
Atsakyti
Besijuokianti, kokios gražios, romantiškos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As tai jau siandien susikaupiau darbam. Noriu dvejas slepetes nuvelt. Pasiryzau ir taskas. smile.gif

Va cia dalyvauju http://afisha.tut.by...ion.php?eid=401
Atsakyti