Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(dzūkė @ 2011 02 09, 11:08)
Truputį pateršiu lotuliukas.gif


Dzuke, neturi tu kuo terst biggrin.gif .
Jusu abieju tokios pavasariskos spalvos, o as vakar juodas cool.gif susiklojau, siandien reiks isglostyt wub.gif
Saule sviecia, i lauka kviesia, zole visur matosi, kaip smagu...
Atsakyti
Besijuokianti,kaip nulietos... thumbup.gif
Dzuke, stipriai tu cia...tais pavasariniais kvietkeliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 10:46)

[

kaip nulietos ir spalvytė tokia barbiška thumbup.gif
na jau nemokša tai tikrai nereik savęs laikyt, nes darbai superiniai smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif .
Šiaip ilgai mučinaus su jom, bet daugiau iš nemokėjimo... Dekoruot stipriau pabijojau, galvojau, kad rankos savaitę rožinės bus, o laisviausia galėjau baltos dėt, būt tikrai neištepę...
O iš kursų tai tikiuos, kad padės pagreitinti rezultatą, plius vieną kartą ir visiems laikams išspręsiu kirpimo problemą, nes karpau landą pėdai kokią valandą doh.gif ir vis kreiva atrodo... Jau laiko ir vaikų gaila.

Dzūke, labai gražu 4u.gif . Išduok paslaptį, kai baksnoji adatėle piešinuką, ar piešinukui ploną sluoksnį karšinio imi? Man kiek bandžiau tai toks kalniukas pribaksnotas gaunąs, kurį aš be problemų atkrapštau ar tiesiog išplėšiu ( net po paskesnio pavėlimo šlapiai) . Tavieji piešinukai labai tvirti ir gražūs atrodo... O taip noriu raganiškų tapkių ir rankinės su didele ragana ar driežu kokiu bjauriu bigsmile.gif
Atsakyti
Besijuokianti, na nežinau, aš gal net per ploną imu, nes kartais pagrindas ima lyst, tai dar uždedu.Aš su tuo pribadymu taip ant klaustuko, pribadytos atrodo labai gerai, o kaip nešiosis neaišku, pažiūrėsiu su dukros katinais.Visgi manau šiek tiek nedaveltas geriau pribadyt g.gif


Po kursų pasidalinkit patirtim 4u.gif


Ai blush2.gif , ir ačiū visoms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 09 vasario 2011 - 10:31
Oje, liuks spalvytės, pavasariu pakvipo biggrin.gif
Besijuokianti, gaila kad kursuose prasilenksim, mane šeštadieniui užregistravo. Man patinka kaip "piešiasi" šlapiai - ant tik sukloto ir paglostyto reikalo dėlioju gėlytes ir dekorus. Tiesa, tada kiek nenuspėjamai persimuša pagrindo spalva, tai numatydama dedu storesnius ar plonesnius žiedlapėlius, man patinka kai išplaukia ir įsigeria į veltinį vaizdelis.
Atsakyti
Mano mėginimai dėti dekorus, dažniausiai baigiasi jo nuėmimu eigoje, man kažkaip nekimba, nuvažiuoja, o gal tiesiog reikia daugiau kantrybės blush2.gif
Va, ir su paskutiniosiomis kankinausi.
Man įvelti akcentai labai gražu wub.gif
Aš išmoksiu biggrin.gif
Atsakyti
Įtariu, kad kaip tik reikia mažiau kantrybės biggrin.gif ant neapvelto geriau kimba, nu bet negaliu patarinėt, labai dar ekspermentiniai mano vėliniai, gal yra normali technika, kaip tuos paveiksliukus privelt.
Atsakyti
Ta prasme suklojus sluoksną jos nedrėgint, neapglostyt, o išsyk dėliot dekorą g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 02 09, 10:57)
Ta prasme suklojus sluoksną jos nedrėgint, neapglostyt, o išsyk dėliot dekorą g.gif

prispaudžiu - prisigeria iš apatinių sluoksnių, beveik neglostau kad tik tik lygu šlapia ir užsilankstę visur būtų, tada dėlioju, storesnius apatinius elementus irgi įspausdama kad įklimptų į vilną. Jei jau būnu perdaug paglostinėjus, tai su po piešinuku dar pagrindo spalvos permatomą foną užskleidžiu, nu man kažkaip gerai visai kimba tos gėlytės. Bandžiau su sluoksna tai ten kažkaip sunkiau, bet mažiau spalvos persimaišo.
Atsakyti
Man labai patiko čia apie piešinius ant veltinio. Ten žemiau yra
septinta pamoka.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 10:46)
Išdžiuvo galiausiai woolo sluoksninės.

Kaip stiklinės bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(dzūkė @ 2011 02 09, 11:08)
Truputį pateršiu

Labai gražios wub.gif
Atsakyti