Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 16:09)
Aciu  4u.gif Isbaigiau ta ruda, kur ant priekio, tai kol negausiu tokio atspalvio, tol negaliu ju daryt.  unsure.gif

Mes galvojom su viena kolege vaziuot i uzdaryma, bet poto ir ji ir as pasibedavojom, kad pinigeliu truksta. Viza vien 150 Lt kainuoja + autobusas, dar nakvyne. O ir as, kaip kralikas koks dar bijau visko.  doh.gif


kaip bus taip bus, ale smagu uz tave, nepamirsk papasakot kaip sekesi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 16:09)
Aciu  4u.gif Isbaigiau ta ruda, kur ant priekio, tai kol negausiu tokio atspalvio, tol negaliu ju daryt.  unsure.gif

Mes galvojom su viena kolege vaziuot i uzdaryma, bet poto ir ji ir as pasibedavojom, kad pinigeliu truksta. Viza vien 150 Lt kainuoja + autobusas, dar nakvyne. O ir as, kaip kralikas koks dar bijau visko.  doh.gif



Trakšt, bet ir šaunuolė tu thumbup.gif Darbai labai gražūs, spjauk į tuos pinigus ir važiuok, tegul pamato ne tik tavo darbus, bet ir tave, darančią tokius grožius. manau, kad teigiamos emocijos pateisintų išleistus pinigus. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 14:44)
kadabra aciu  4u.gif  Buvo planai vaziuot, bet viza kainuoja + laikas, pinigai.

Besijuokianti, kazkaip nejauku girtis. Bet siandien su Renata kalbejausi, tai sako, "nesigisi - niekas gi nesuzinos apie tave". Tai ir pasigyriau.  blush2.gif  Kazkodel labai geda, o ir nezinau, kaip busiu suprasta. I paroda siunciau savo "darzovines" slepetes.  blush2.gif


ech tas lietuviškas kuklumas, ai aš tai savo darbus i visus facebookus, galerijas ir t.t. kišu kišu
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 15:09)
Aciu  4u.gif Isbaigiau ta ruda, kur ant priekio, tai kol negausiu tokio atspalvio, tol negaliu ju daryt.  unsure.gif

Mes galvojom su viena kolege vaziuot i uzdaryma, bet poto ir ji ir as pasibedavojom, kad pinigeliu truksta. Viza vien 150 Lt kainuoja + autobusas, dar nakvyne. O ir as, kaip kralikas koks dar bijau visko.  doh.gif


tegu organizatoriai tau kaip parodos dalyvei padaro kulktūrinį iškvietimą, ir kainuos tikrai daug mažiau. O ir važiuot į ten daug smagiau traukiniu, o ne autobusu.
Atsakyti
žiūrinėju bulgariškos vilnos parduotuvę ir iškilo 2 klausimai:
1. ar neperstora sluoksna 26-34 mikronai?
2. ar aš nepastebėjau prierašo, kad nuo kovo 1 brangsta ta nauja sluoksna (ciklameno ir violetinės spalvos) maždaug 9 litais ar jis tik dabar atsirado?
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 02 08, 23:20)
žiūrinėju bulgariškos vilnos parduotuvę ir iškilo 2 klausimai:
1. ar neperstora sluoksna 26-34 mikronai?
2. ar aš nepastebėjau prierašo, kad nuo kovo 1 brangsta ta nauja sluoksna (ciklameno ir violetinės spalvos) maždaug 9 litais ar jis tik dabar atsirado?


2. tai pastebejau ir anksciau, matyt taiko nuolaida sioms prekems tik ribota laika, beje, grazios spalvos.
Atsakyti
Aš vėliau iš Lietuvos merinosų vilnos, manau, kad mikronai panašiai kaip bulgariškos (vidpadžius, diržą ir visokias kt smulkmes). Tai susivėlė labai fainai, gaminys gan standus, gerai nešiojąs. Bet labai sunkiai velias..., storą suvelt be šansų.
Bulgarai sluoksną parduoda iš :
1) tos vietinės Rodopo veislės avių vilnos (karšinys sako, kad labai gerai ir greit velias, tik traukiasi nestipriai), tai manau sluoksna iš tos pačios vilnos (nes kiek suprantu skiriasi tik sušukavimas) veltis turėtų taip pat.
2) iš vietinės? merino avių (reiktų jų dar patikslint, kiek supratau tą merino sluoksną jie ima iš vietinio fabriko, kuris jiems pagamina sluoksną iš tos Rodopo vilnos). Apie šitą jokių atsiliepimų kol kas nesutikau. Bet jie tik dabar pradėjo sluoksną dažyt, tai gal kol sugalvosim užsakinėt jau ir atsiliepimų kokių bus (visgi baltos storos sluoksnos panaudojimas labai jau ribotas).

O šiaip pasianaalizuot manau labai detaliai reiktų kiekviena atskirai. Pas juos saite yra gatavų darbų iš jų vilnos foto.
Atsakyti
Išdžiuvo galiausiai woolo sluoksninės. Trūkumų nepastebėjau, splavos neleido visai, spalva (beje kaip ir visos kurias užsisakiau) labai graži, nors paletės jų tinklapio ir neatitiko smile.gif .
Priėmė ir mane pas Ingą i kursus smile.gif . Kažko bijau, užsirašiau prie pažengusių, bet kuo labiau artėja sekmadienis tuo labiau jaučiuos nemokša, apie save per gerai galvojanti blush2.gif
user posted image
user posted image
Pas mane bloge fotkių čiut daugiau, nors ir šitų viskas labai aiškiai matyt...
Atsakyti
Gražu, ką ir besakyt user posted image
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 09:46)
Išdžiuvo galiausiai woolo sluoksninės. Trūkumų nepastebėjau, splavos neleido visai, spalva (beje kaip ir visos kurias užsisakiau) labai graži, nors paletės jų tinklapio ir neatitiko smile.gif .
Priėmė ir mane pas Ingą i kursus smile.gif . Kažko bijau, užsirašiau prie pažengusių, bet kuo labiau artėja sekmadienis tuo labiau jaučiuos nemokša, apie save per gerai galvojanti blush2.gif

Kookia spalva bigsmile.gif ir nuveltos labai dailiai. 4u.gif
Nebijok, drąsiau dėl tų kursų. Juk čia kursa, o ne konkursai thumbup.gif . Lauksim įspūdžių.
Atsakyti
Besijuokianti, jos kaip nulietos, nuostabios, dailios, forma turi wub.gif
Ko tikiesi is kursu?

p.s. sakyciau, kad Trakst ikele. Nuostabus jusu abieju darbai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 09 vasario 2011 - 10:07
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 09, 10:46)

labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Truputį pateršiu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti