Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

vėliau vėliau, o nufotkint žmoniškai nemoku, dar ir muilinė senoka jau(reik gi kažkam kaltę suverst blush2.gif ), gal įžiūrėsit ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti

Šnipukas biggrin.gif Ačiū 4u.gif
[/quote]

ax.gif blush2.gif Visada skaitau,seku sitas temukes ir vis ilendu visur-man nerealiai grazu...Savo kol kas nelabai turiu ka parodyt,po nesekmingu bandymu kartais noras praeina bandyt,bet ziureti i jusu visu darbus noras nedingsta drinks_cheers.gif ir kaip pati pabandziau,zinau kiek reikia tureti ne tik praktiniu ziniu,teoriniu,bet ir kazkokia slapta gyslele,pojuti,kad viskas butu skoninga ir taip i desimtuka tiesiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 02 08, 12:05)

šitų spalva labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Koks čia dydis?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 07, 14:37)
O aš benaikindama karšinio likučius, rožių prisukau. Tai dabar tinka/netinka tupdau ant tapkių.
Iš tikro tai nei rožės, nei narcizai, kažkoks hibridas biggrin.gif . O ir pačių tapukų spalva per rūsti tokiom ryškiom gėlėm, bet kol laukiau woolo siuntinio tai baisiai velt norėjos, o vilnos namie beveik nerasta buvo, tad ...
user posted image


Man tai gražu, geras kontrastas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 02 07, 14:58)
Hm, jūs čia rimtai? Negalima mokytis pas vietines meistres ir pačiom daryti?  Nemanau kad teisingas požiūris, bet jei tai visuotinai paplitusi nuomonė, matyt reikia man brauktis iš ing00tes kursų, nes ketinu toliau maivytis su savo vailokais kur nors etsyje ir savo asmeniniuose fotkių albumėliuose biggrin.gif Bet iš esmės tai neteisinga, geriau laikytumėt gerą lietuvaičių frontą šitoj srity mirksiukas.gif vistiek kiekviena turi savo stilių, mėgiamas temas ir medžiagas. Pasaulis didelis, tik Lietuva maža smile.gif


Aš nemanau, kad tau tie kursai reikalingi... schmoll.gif Kaip tik būtų sunkiau įgyti savo braižą, o tu jau velt moki. Veli tapkes, rankines, dar velniai žino ką. Manau, kad kursai labaiu tom, kurios neįsivaizduoja kaip tai daroma + nori draugijos. O jau tiek privėlus. Ir čia su bet kokiu kūrybinių darbu, jei turi pagrindus tai jau toliau yra tavo įdirbis. Ir tik įdirbio, pjautimo, mokymosi iš klaidų dėka gali jūdėti į priekį. O tai juo labaiua tapkės, viena išėjėjo gerai, kita geriau, kita vėl lyg nieko kita puiki. Bet jas vitiek gali naudot, dovanot, gal ir parduot. To nereikia nuvalyt ir pradėt iš naujo. Ir žinau kad esu milojoną kartų teisi nes tai ne pirmas užsimėmimas susisijęs su tokai rotacija pas mane smile.gif)) Va dar siuvimo mokaus... tai ten tai biški sunkiau, kai reik galvot su kuo tai valgoma. I ratrodo na jau žinaikaip tą daryt, bet kad diaktai būtų padorūs reiks daryti daryti daryti ir daryti. Ir su mano buv. darbu taip būdavo... Darai darai darai... Kol galiausiai imi ir palygini, kaip viskas keičiasi.
O vakar mane draugė nusivedė į gedimino 9, kažkokią ten rankdabių tuo tarpu ir veltinių parduotuvę, ir išėjau išdidžiai iškėlus nosį, nes įsitikinau kad mano taokės jau geresnės už beveik visas ten buvusias. Pirštinės irgi lotuliukas.gif Išties taip malonu pasidarė, kad va palyginu ir savimi nenusiviliu, atvirkščiai , dopingas toks daryt daugiau. Nors tiesa ten mačiau pora labai meniškų ir puikiai suveltų papuošalų. Ir vienos autorės dvi poros lepečių buvo gražios, nor kur tau toooli iki pvz. Trakšt.
Atsakyti
nesutikčiau, kad nereikia. aš pati tarkim veliu seniai, daug ką įsivaizduoju kaip reikia daryti, bet ėjau į kelias veltinio namų pamokas ...ir....aš tikrai sužinojau daug naujo, pasisėmiau kito žmogaus patirties, atsakiau į kai kuriuos užsisenėjusius klausimus į kuriuos forume atsakymo neradau, nors klausiau daug kartų - kaip pvz - kaip apversti didelį gaminį. arba kaip suvelti didelį gaminį be trynimo bambuku. kam man velti N kartų kažką kad atrasti, jei galiu gauti iškart paaiškinimą kaip. tarkim aš pati tų tapkių esu nuvėlus bemaž 20 porų, gal daugiau, neskaičiavau. ir gerai ten viskas su jom, tačiau dar labai daug klausimų. ir tam kad į juos atsakyti - reikėtų nuvelti dar 100, tai kodėl pasinaudojus proga ir pasisemti patirties iš tų, kuriem tų klausimų jau nebekyla? aišku, tam kam klausimų nekyla, tai tikrai gal neverta eit. arba jei žmogus labai inovatyvus ir pats visko dasigalvoja.
esmė - ko iš kursų tikiesi. jei kažkokių stebuklų - tai matyt nebus jų.
Atsakyti
Na jei yra konkrečių klausimų dėl technologijos, ir žinai ko iš tų kursų nori - tai ok manau viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 vasario 2011 - 12:03
Kursuose labiausiai masina draugija šiaip jau smile.gif maniau bendraminčių pamatysiu, smagu bus. Ir keli techniški klausimai visad yr be abejo, pvz kaip nenukrypstant padaryt tas tapkes vienodas biggrin.gif nu dabar įnikau į rankines vien todėl, kad ten nereik nieko vienodint ir dekorams išbandyt ploto daugiau.
Atsakyti
sveikos, na ir groziu cia privelete kol manes nebuvo, o as neturiu kada, bet turiu idomu uzsakyma barbiskoms ruzavoms smile.gif ir sumanyma irgi turiu, taigi gal kita savaite kazka isdesiu, su kaziuku panasu, kad nieko neiseis, mano kolege uzstabde, o registracija turbut baiges
Atsakyti
srauni_upe na ka tu mano gi ten kotiracija ne ta ar pagal hierarchija as gi zemiau esu. hihihi.gif Bet labai tau aciu, malonu, kad taip atrodo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Beje tavo darbais as labai zaviuosi. wub.gif

Dalyvauju tarptautinej veltinio parodoj su paciom paciausiom musu velejom. Darbai, kogero jau pasieke organizatorius, tai dabar galiu biski ramiau atsipust. Tai gal ir mano kotiracija pakils dabar lotuliukas.gif


Del kursu, as manau, jei yra noro ir galimybiu - visada tai yra naudinga ir is kiekvieno meistro galima perimt kazkoki technologini sprendima ir pritaikyt savo darbam. As is esmes pries meginima atkartoti ir bandyt tai parduot. Sau - prasau, kodelgi ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 08 vasario 2011 - 12:59
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 08, 12:02)
Na jei yra konkrečių klausimų dėl technologijos, ir žinai ko iš tų kursų nori - tai ok manau viskas.

Nugis, kad negalima naudoti pamatytų technologijų, pasirodo g.gif . Tai tada ir pačių tapkių negalima velt, negavus kažkieno leidimo-juk jas kažkas kitas jau pradėjo velt. Absurdai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 08 vasario 2011 - 13:13
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 12:57)
...As is esmes pries meginima atkartoti ir bandyt tai parduot. Sau - prasau, kodelgi ne.

Man tai sudėtinga atkartoto dešinę, kad būtų tokia kaip kairioji lotuliukas.gif

Sveikinimai pridavus darbus, tapukai tikrai parodiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 12:57)


Dalyvauju tarptautinej veltinio parodoj su paciom paciausiom musu velejom. Darbai, kogero jau pasieke organizatorius, tai dabar galiu biski ramiau atsipust.



Wow bigsmile.gif , tu šaunuolė smile.gif O kur ta paroda?
Nu tau laikas tikrai tikrai tikrai:)
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2011 02 08, 13:07)
Nugis, kad  negalima naudoti  pamatytų technologijų, pasirodo g.gif .  Tai tada ir pačių  tapkių negalima velt, negavus kažkieno leidimo-juk jas kažkas kitas jau pradėjo velt. Absurdai.


bet jei turi savo sugalvota koki dalyka galvoj, ir nežinai kaip padaryt, tai tada gali, Manau. Bet išmokt ir kopijuot autorių tai griežtai ne.
Atsakyti