Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE
ar ir vasara taip  ? manau prie +30 dar pora skyliu issikirptum 



Ot ir ne nekirpčiau, vasara storos vilnonės kojinės ir šortai thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 16:18)
Ot ir ne nekirpčiau, vasara storos vilnonės kojinės ir šortai  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Vajei, reiks kaimynus vaizdui paruost, atai dar ir pas mane taip sumustiniu nesina vasarop atleksi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 15:04)
...

Maivytis ir mokytis manau gali , bet jei pradėsi daryt visa tai  ir spalviškai ir stilistiškai panašiai , tai etsyje gali tave drasiai apskūst  mirksiukas.gif ir uždaryt parduotuve ax.gif

kopijuot manau žema, o ir kažin ar kam gautųsi "atrsati save" ir patikt kitiems, bandant daryti kopijas.

QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 15:14)
...
Cia kiekvienam asmeniskai yra tokie dalykai. Tik nemanyk, kad nueisi i kursus ir iskart pradesi velt, kaip Inga, kuri jau tikrai per 1000 slepeciu "perlipo" mirksiukas.gif Seip reiketu ieskot kazko savito, asmenisko pritaikant gautas zinias kursuose, o ne stengtis daryt taip pat. Na gal as ir ne taip supratau tavo minti, o tu mano  4u.gif
...

Matyt kad ne taip smile.gif
Reikia matyt mažiau įsitraukti į savo hobius bye1.gif buvo smagu su jumis paveltiniaut, auksarankės mes lietuvaitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Vajei, reiks kaimynus vaizdui paruost, atai dar ir pas mane taip sumustiniu nesina vasarop atleksi 

Lauke aš beveik padoriai vaikštau, gal net ir sugebėčiau neišgazdinti kaimynu (nors 100 procentu negarantuoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ), bet šiaip aš baisingai mėgstu šiluma, daug šilumossss, o ir kojos pas mane beveik visad šala blush2.gif . O jeigu čia ilgiau pasėdėsiu gal vasarai ir tapkutes nusivelsiu, nors taip abejoju
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 16:54)
Lauke aš beveik padoriai vaikštau, gal net ir sugebėčiau neišgazdinti kaimynu (nors 100 procentu negarantuoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ), bet šiaip aš baisingai mėgstu šiluma, daug šilumossss, o ir kojos pas mane beveik visad šala  blush2.gif . O jeigu čia ilgiau pasėdėsiu gal vasarai ir tapkutes nusivelsiu, nors taip  abejoju


as is tokiu paciu, uztai vasara man labai gera ten, kur temperatura net ir per 30 persoka - siluma kaulu nelauzo biggrin.gif
eisiu velt, reik dvejas poras uzbaigt, gana sneket cool.gif
Atsakyti
Trakšt, dėkliukas nuostabus wub.gif

Kaip gerai tie praktiški parodymai, pabendravimai. Aš bandau iš savo galvos blush2.gif, pasiskaičiau kaip tą vilną klot ir viskas, labai tingiu skaityt apie visokias gudrybes blush2.gif Tiek daug temų, kad nežinai kurioj vietoj reikiamą atsakymą rastum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 02 07, 18:55)
Trakšt, dėkliukas nuostabus wub.gif

Kaip gerai tie praktiški parodymai, pabendravimai. Aš bandau iš savo galvos blush2.gif, pasiskaičiau kaip tą vilną klot ir viskas, labai tingiu skaityt apie visokias gudrybes blush2.gif Tiek daug temų, kad nežinai kurioj vietoj reikiamą atsakymą rastum unsure.gif

kur tavo "amberiai"-nerodei cia? g.gif
Atsakyti
As maciau.Buvai ilindusi.Man kaip ir visos tapkutes-labai faini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 02 07, 20:17)
kur tavo "amberiai"-nerodei cia? g.gif


Nea,keliu į savo temą, kad visai nenumirtų biggrin.gif Viso SM nenoriu teršt savo tapkėm rolleyes.gif Kas perdaug, tas nesveika lotuliukas.gif
QUOTE(almute80 @ 2011 02 07, 21:25)
As maciau.Buvai ilindusi.Man kaip ir visos tapkutes-labai faini smile.gif

Šnipukas biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dzūke, o kiek tavo tapkės sveria? Jau man manosios neatrodo plonos (250 g karšinio beveik visada sudedu), bet taviškės dar šiltesnės atrodo thumbup.gif
Atsakyti
dzūke thumbup.gif tavo tapkytes. Ir amberiai thumbup.gif thumbup.gif Maciau bigsmile.gif Ale gi ir kitiems parodyk. Kai simta tapkiu padarysi - galesi nerodyt cia visu. O dabar tai prasau ta eteri "tersti" savo slepetem. lotuliukas.gif Aisku, tai tik papuos musu pokalbius tavo darbai. 4u.gif

Del praktinio parodymo, aisku nauda neabejotina, bet, kaip buvo smagu susirinkti ir pakleget beveliant. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 08 vasario 2011 - 08:16
Besijuokianti, gal tik taip atrodo, 36-38d 200g dedu, tik "amberių" nežinau kiek sudėjau, nes baltos iš akies dėjau ir žalios dar 100g, bet ten tikrai daugiau nei 200g.

Trakš, ačiū 4u.gif , paskutiniasias parodysiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 08 vasario 2011 - 08:23