Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 02 07, 14:54)
bandau spet...su R... wink.gif



Aha biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 15:01)

voo tep va ! kiekviena is musu turim savo braiza... kaip kazkada gOOte'ei prisipazinau ,kad jos darbai mano pirmuju veltiniu ikvepejai...ir gal net kazka is jos peremiau( tuokart atsiprasiau, jeigu ka "nugvelbiau")-jos zodziais tariant mano tapukai "juperiski"...nu tai ant dusios paliko lengviau, kad vis tik turiu kazka savito...taip ir Renefelt-su niekuo nesumaisysi thumbup.gif net ir mokine turi mokytojos braiza, ane ,Trakst? mirksiukas.gif ir dar tos FIRMINES jos aguonos wub.gif
Atsakyti
O aš benaikindama karšinio likučius, rožių prisukau. Tai dabar tinka/netinka tupdau ant tapkių.
Iš tikro tai nei rožės, nei narcizai, kažkoks hibridas biggrin.gif . O ir pačių tapukų spalva per rūsti tokiom ryškiom gėlėm, bet kol laukiau woolo siuntinio tai baisiai velt norėjos, o vilnos namie beveik nerasta buvo, tad ...
user posted image

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 07, 13:30)
Aš tai vienas tapkes jau trečią dieną darau, nes vakar sugebėjau pirštą įsikirpt  doh.gif

Oi, kaip suprantu console.gif Aš irgi su vienom vargau taip, kol užsitraukė žaizda. Nėr blogiau....

O ir pačių tapukų spalva per rūsti tokiom ryškiom gėlėm, bet kol laukiau woolo siuntinio tai baisiai velt norėjos, o vilnos namie beveik nerasta buvo, tad ...
Besijuokianti, netgi labai pagyvina tuos tapukus. Šiaip ta samaninė spalva tokia neišvaizdi (turiu), tai gėlės tikrai tinka thumbup.gif
O ką iš woolo-karšinį ar sluoksną gausi? Man reik, bet vis neapsisprendžiu... O dėl foto tai net stogas pasiektas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 07 vasario 2011 - 14:47
Kadabra, nu fainuoliškos džinsinės, man knietėtų joms padą prilipint ir kaip balerinkes nešiot biggrin.gif
Trakšt, gražiai "papiešei" thumbup.gif aš su savo mažium akvarelę lankiau kurį laiką, tai labai daug panašumų su tokiu piešimu vilna yra, tiesą sakant pasidedu savo akvarelines aguonas ir kopijuoju su vilna lotuliukas.gif
Atsakyti
Žollia, sluoksną iš woolo ėmiau. Jau gavau, dabar vienos jau eigoj, tai mokaus. Parodysiu kai baigsiu, jei nesugadinsiu smile.gif ... O stogas pas mane ūkinio labai žemas, tai niekur lipt ir nereikėjo smile.gif . Atsibodo jau ant sniego ir žolės fotkint, o ir į blogą savo kai sukeliu, tai paskui visos vienodos fotkės gaunąs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 13:07)
...
... Uzsimaniau rankines, tik isimtinai sau, nes kitu atveju tai butu neetiska, manau...  g.gif  ...

Hm, jūs čia rimtai? Negalima mokytis pas vietines meistres ir pačiom daryti? Nemanau kad teisingas požiūris, bet jei tai visuotinai paplitusi nuomonė, matyt reikia man brauktis iš ing00tes kursų, nes ketinu toliau maivytis su savo vailokais kur nors etsyje ir savo asmeniniuose fotkių albumėliuose biggrin.gif Bet iš esmės tai neteisinga, geriau laikytumėt gerą lietuvaičių frontą šitoj srity mirksiukas.gif vistiek kiekviena turi savo stilių, mėgiamas temas ir medžiagas. Pasaulis didelis, tik Lietuva maža smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Katinyti, ar ten tavo kokia vonia ypatinga? Prisimenu, kaip kažkada esi sakius apie tą vėlimą vonioje, tai kartais pabandau, bet man tai niekaip nepavyksta. Gal gali papasakoti, kaip tu ten veli? Kočioji vonioje?

Nežinau kokia ta mano vonia , na jin gal nėra visiškas standartas, bet aš po keliais pasidedu pagalvėle, kad ne taip jau skaudu atgailaut būtu.O ir griekai mano nėra tokie jau baisūs ( gal vienas kitas keiksmažodis, veiksmais dar neteko sugriešyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) . I vonios tokias angeles man isistato skalbimo lenta ( nepatarčiau niekam jos dėti tiesiog, nes nubružina vonia, bet aš jau klaida padariau , kurios neatitaisysiu, tai bružinu tolyn lotuliukas.gif ).Nežinau kodėl, bet stovėdama nieko nesugebu nuvelt, vis atrodo baisingai nepatogu ax.gif .
Labai man patiko spalvu derinys tiu su geltonais hibridais wub.gif .
Kadabra, tavo gražios irgi , bet kai man pastoviai šalančiai tai perdidelė prabanga butu turėt tokias skyles šonuose, nors spalva ir forma nuostabi thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE
Negalima mokytis pas vietines meistres ir pačiom daryt

nes ketinu toliau maivytis su savo vailokais kur nors etsyje ir savo asmeniniuose fotkių albumėliuose
 

Maivytis ir mokytis manau gali , bet jei pradėsi daryt visa tai ir spalviškai ir stilistiškai panašiai , tai etsyje gali tave drasiai apskūst mirksiukas.gif ir uždaryt parduotuve ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 vasario 2011 - 15:05
pas mane tai namie lyg uraganas buvo praoses doh.gif :
mazius sugebejo isikisti i nosi lego detale didziojo, tai abu su vyru su pincetu traukem, po to ji beramindama/migdydama pati salia uzmigau (taip gera, silta buvo, ramu po visko wub.gif ), o dabar va sedziu pribudus kaip maisu trenkta ir niekaip taip iki velimo nedaeinu.
Kaip jus su tais maziais tvarkotes doh.gif cool.gif ?


QUOTE(raganele @ 2011 02 07, 15:45)
Kadabra, nu fainuoliškos džinsinės, man knietėtų joms padą prilipint ir kaip balerinkes nešiot biggrin.gif


su mielu noru, tik pas batsiuvi reik kokios gumos eit kaulint smile.gif

Besijuokianti, kokios tavo rozes grazios bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif , o spalvos idealiai viena prie kitos tinka, o dar sako is likuciu doh.gif .
Atsakyti

QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 15:04)
Maivytis ir mokytis manau gali , bet jei pradėsi daryt visa tai  ir spalviškai ir stilistiškai panašiai , tai etsyje gali tave drasiai apskūst  mirksiukas.gif ir uždaryt parduotuve ax.gif

nu įdomu bigsmile.gif . tai juk visų tų technikų pačios vėlėjos kursuose ir mokina. Tai kam mokina, jei paskui negali naudot tų technikų g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 02 07, 15:20)
voo tep va ! kiekviena is musu turim savo braiza... kaip kazkada gOOte'ei prisipazinau ,kad jos darbai mano pirmuju veltiniu ikvepejai...ir gal net kazka is jos peremiau( tuokart atsiprasiau, jeigu ka "nugvelbiau")-jos zodziais tariant mano tapukai "juperiski"...nu tai ant dusios paliko lengviau, kad vis tik turiu kazka savito...taip ir Renefelt-su niekuo nesumaisysi thumbup.gif net ir mokine turi mokytojos braiza, ane ,Trakst? mirksiukas.gif  ir dar tos FIRMINES jos aguonos wub.gif



Na cia toks smagus pasizaidimas isejo. Mes dar su viena veleja juokemes, kad dabar dekliukais akiniam etsi uzkisim. Per nakti, kaip desim 30 kokiu. lotuliukas.gif Bet viskas tikrai labai nepaprasta. Sita dekliuka tikrai geras 5 valandas dariau su meditacijom. lotuliukas.gif Bet laikas momentaliai praskrido. Ale vistik tokios geles, gal ir nevisai tokios, bet Renatos yra. O as tai negaliu vadintis Renatos mokine, nes vakar tai taip prisiplakiau i kompanija ir tiek. Mane gOOte savo mokine vadina ir as tuo labai didziuojuosi biggrin.gif . Vat. Buvau pas ja karta pasimokyt, ji mane ismoke "du viename" ir kaip slepetes ne tris dienas, o tris valandas velti. Bet as jos iskart paklausiau, ar ji nesupyks ir nebus pries jei as realizuosiu tokias slepetes "du viename". Gavau leidima. O su gelem, tai tik sau galima pasikrapstyt nebent, tikrai ne pardavimui. g.gif, nes tam reikia turet nepaprastai daug spalvu, laiko ir noro. Bet va karsinys tam reikalui. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 02 07, 15:58)
Hm, jūs čia rimtai? Negalima mokytis pas vietines meistres ir pačiom daryti?  Nemanau kad teisingas požiūris, bet jei tai visuotinai paplitusi nuomonė, matyt reikia man brauktis iš ing00tes kursų, nes ketinu toliau maivytis su savo vailokais kur nors etsyje ir savo asmeniniuose fotkių albumėliuose biggrin.gif Bet iš esmės tai neteisinga, geriau laikytumėt gerą lietuvaičių frontą šitoj srity mirksiukas.gif vistiek kiekviena turi savo stilių, mėgiamas temas ir medžiagas. Pasaulis didelis, tik Lietuva maža smile.gif




Cia kiekvienam asmeniskai yra tokie dalykai. Tik nemanyk, kad nueisi i kursus ir iskart pradesi velt, kaip Inga, kuri jau tikrai per 1000 slepeciu "perlipo" mirksiukas.gif Seip reiketu ieskot kazko savito, asmenisko pritaikant gautas zinias kursuose, o ne stengtis daryt taip pat. Na gal as ir ne taip supratau tavo minti, o tu mano 4u.gif


Besijuokianti labai grazus pilnaviduriai narcizai. Ir spalviskai man taip graziai suzaide su slepetem wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 07 vasario 2011 - 15:16
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 16:04)
Kadabra, tavo gražios irgi , bet kai man pastoviai šalančiai tai perdidelė prabanga butu turėt tokias skyles šonuose, nors spalva ir forma nuostabi  thumbup.gif .


ar ir vasara taip biggrin.gif ? manau prie +30 dar pora skyliu issikirptum tongue.gif 4u.gif

Atsakyti