Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 01 30, 11:36)
Dzuke, jokiais budais tavo slepeciu vaikams nerodysiu  biggrin.gif

Rodyk, rodyk irnesakyk.gif , galėsiu nuvelt irnesakyk.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
uups, rupus miltai, nu macius esu- nors tu ka...kaip tie kokonai ivelti-apvelti kepurese ir net saliuose... ai, tiek to... palikim tas mumijas

Dzuke, nu kokios pas tave nuotaikongos jos super-duper thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 30, 12:41)
Rodyk, rodyk irnesakyk.gif , galėsiu nuvelt irnesakyk.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


niu jo, gerai tu cia biggrin.gif

p.s. kiek kartu sau sakiau - nevelsiu daugiau baltu slepeciu doh.gif tongue.gif ... vargstu dabar su muilo isplovimu, ale vistiek as jas damusiu iki reikiamos spalvos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 30, 12:42)
uups, rupus miltai, nu macius esu- nors tu ka...kaip tie kokonai ivelti-apvelti kepurese ir net saliuose... ai, tiek to... palikim tas mumijas

Dzuke, nu kokios pas tave nuotaikongos jos super-duper thumbup.gif


Juperi, man tavo tos antrosios zavios wub.gif
Kokonus maciau Viltes darbuose iveltus/priveltus (grazu), ale tikrai tai tik teksturos isgavimui. Isties galima rankomis paveltus ovalius vilnos rutuliukus tam naudoti.
Atsakyti
dzūke, kaip visada tavo su cinkeliu. biggrin.gif O man vakarykstes nesigavo. Permazos maziui. doh.gif Reiks kitas daryt. Ale as nemoku tokiu "vaikiskumu" slepetem suteiks. Pas mane jos rimtos gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 30, 12:30)
Ačiū, uups , blush-anim-cl.gif  Taviškes dar vis tebenešioju didis.gif

Vaikai tuoj iš manęs išsireikalaus kiekvienai savaitės dienai po kitas tapkutes doh.gif
Porelė katinėlių dukružei ax.gif , tik plonas adatas sulaužiau, su "kuolais" nelabai kaip prisibaksnojo.Šiek tiek netolygios, bet storos didis.gif

user posted image


Super tapkytes bigsmile.gif
O tuos paveikslelius jus pilnai ivelinejat su adatom? ar tik pabaigiat ir pakoreguojat slapiai suvelusios kartu su slepetemis?
Atsakyti
Ačiū, visoms biggrin.gif

QUOTE(nerka @ 2011 01 30, 12:23)
O tuos paveikslelius jus pilnai ivelinejat su adatom? ar tik pabaigiat ir pakoreguojat slapiai suvelusios kartu su slepetemis?

Su adata, suveliu kartais beveik pilnai, kartais koks cm lieka davėlimui.Išdžiovinu, pribaksnoju ką noriu, po to vėl drėkinu, muoluoju, uždedu kilimėlį ir kočėlu kočioju, dar ir padaužau per tas mordeles.Pakočioju, pamušu visą špepetę.
Tiesiog gaunasi dvigubas darbas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 30 sausio 2011 - 13:19
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 30, 14:18)
Ačiū, visoms biggrin.gif
Su adata, suveliu kartais beveik pilnai, kartais koks cm lieka davėlimui.Išdžiovinu, pribaksnoju ką noriu, po to vėl drėkinu, muoluoju, uždedu kilimėlį ir kočėlu kočioju, dar ir padaužau per tas mordeles.Pakočioju, pamušu visą špepetę.
Tiesiog gaunasi dvigubas darbas wink.gif



Eik tu sau, kokia tu ziauri moteris, per tokius snukucius su kocelu dauzyt. unsure.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 30, 12:53)
dzūke, kaip visada tavo su cinkeliu.  biggrin.gif O man vakarykstes nesigavo. Permazos maziui.  doh.gif  Reiks kitas daryt. Ale as nemoku tokiu "vaikiskumu" slepetem suteiks. Pas mane jos rimtos gaunasi.

ne, mano-rimtos...tavo-labai jau rOOOmantiskos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nemustos, nedauzytos ir net bambukiniam nevoliotos- gryyyynai ranku nuglostytos biggrin.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
gražios wub.gif , kaip koks voratinklis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 30, 15:49)
gražios  wub.gif , kaip koks voratinklis  thumbup.gif


aha, zinok, Katinyti, kaip pirstu i aki: as pati toki pavadinima joms uzdejau biggrin.gif . Dar tiktu - zaibai danguje.
Dekui 4u.gif


Atsakyti
Kadabra, Juperi, Dzūke, faini tapukai visų 4u.gif
Atsakyti