Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kadabra, gražios labai 4u.gif
Šelma, na tikra šaunuolė, ir šeimyna, ir veltiniai, pavydėtinas aktyvumas biggrin.gif
O aš iš sluoksnos šiandien veliu tapkutes, tai tenka mokytis naujai smile.gif , nes tik kelias pirmąsias iš sluoksnos vėliau, o paskui visus metus iš karšinio, tai ir įgūdžiai kitokie. Dėliojaus pusantros valandos doh.gif , kai iš karšinio per 20 min. susidėliodavau...
Atsakyti
kadabra, tu saunuole thumbup.gif o ir reikia visokiu, ne tik prie "ūkės" mirksiukas.gif
sitos tokios su "ventiliacija" ane?

Besijuokianti
, o as atvirksciai...startavau su sluoksna...ir veliau iki sio rudens- igudziai buvo voo thumbup.gif bet pameginau velt "ukiskai" su karsiniu, be tu visokiu sluoksnos tiu tiu...ir ka? patiko, greitas vilnos issiklojimas, o ir susitraukimui ne tiek reikia pastangu... bijociau dabar po penkiu men pertraukos sluoksna imt...bet neissizadu, tik tas jos issiklojimas kiek uzima laiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 vasario 2011 - 12:34
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 07, 13:27)
Kadabra, gražios labai 4u.gif
Šelma, na tikra šaunuolė, ir šeimyna, ir veltiniai, pavydėtinas aktyvumas biggrin.gif
O aš iš sluoksnos šiandien veliu tapkutes, tai tenka mokytis naujai smile.gif , nes tik kelias pirmąsias iš sluoksnos vėliau, o paskui visus metus iš karšinio, tai ir įgūdžiai kitokie. Dėliojaus pusantros valandos doh.gif , kai iš karšinio per 20 min. susidėliodavau...


dekui 4u.gif
man is sluoksnos irgi kitaip - delioju ilgiau, veliu trumpiau smile.gif
dabar dar bulgariukus ziurinejuos ir seile varva, mintys kyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 07, 12:27)
nerimtos, ne prie ukio mano, zinau, kad ne tokiu zmones iesko  smile.gif

Manau kaip tik dauguma elegantiškų nori g.gif , o dėl rimtumo, tai pakankamai rimtos biggrin.gif - gražios drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 02 07, 13:30)
kadabra, tu saunuole thumbup.gif  o ir reikia visokiu, ne tik prie "ūkės"  mirksiukas.gif
sitos tokios su "ventiliacija" ane?


aha, ventiliacine anga silumos pertekliui sone eina biggrin.gif (pazaidziau).
dekui, Dzuke 4u.gif
Atsakyti
kadabra[B] labai dailios. Grazi spalva, bet as kalbant apie dzinsine truputi kitokia turejau omeny. Nesakau, kad ir sita ne dzinsine? biggrin.gif


O man vakar karsinys "rebilituotas" buvo. Kitaip tariant man jo prisireike, bet ne slepetem. Uzsimaniau rankines, tik isimtinai sau, nes kitu atveju tai butu neetiska, manau... g.gif Kogero ne sunkiai galima atspet su kuo vakar veliau. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 14:07)
kadabra labai dailios. Grazi spalva, bet as kalbant apie dzinsine truputi kitokia turejau omeny. Nesakau, kad ir sita ne dzinsine?  biggrin.gif
O man vakar karsinys "rebilituotas" buvo. Kitaip tariant man jo prisireike, bet ne slepetem. Uzsimaniau rankines, tik isimtinai sau, nes kitu atveju tai butu neetiska, manau...  g.gif  Kogero ne sunkiai galima atspet su kuo vakar veliau.  biggrin.gif


o tai kur ta rankine, [B]Trakst
, dziusta jau?
o dzinsine tai rimtai tikriausiai ne ta, nes kai pasaket, kad ji jums vos ne paciausia, tai pagalvojau tikrai, kad galveles susisuke tongue.gif

p.s. vajei, kad uzryskino visai ne tai ko reikia doh.gif ... pataisysiu gal. Trakst, koki cia virusa uznesei - nepasitaiso tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 07 vasario 2011 - 13:12
QUOTE(kadabra @ 2011 02 07, 14:10)
o tai kur ta rankine, Trakst, dziusta jau?
o dzinsine tai rimtai tikriausiai ne ta, nes kai pasaket, kad ji jums vos ne paciausia, tai pagalvojau tikrai, kad galveles susisuke  tongue.gif

p.s. vajei, kad uzryskino visai ne tai ko reikia  doh.gif ... pataisysiu gal. Trakst, koki cia virusa uznesei - nepasitaiso  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif



Rankine dar planuose, o cia toks mazuciukas sudziukas mano maziems akiniams. Bet laiko atima doh.gif Juvelyrika, ne kitaip. B niekaip nepatikejo, kaip toki maza dalyka sitiek laiko galejau daryt, kai slepetes kartais ir per 2 valandas nuveliu.
Atsakyti
Kadabra, labai elegantiškos 4u.gif
Trakšt, bet čia ne rankinė g.gif Būtų riešinė, bet kodėl viena? g.gif
Nu ir prašoviau lotuliukas.gif . Kažkaip neatkreipiau dėmesio į dydį. Kad ir ilgai užtrukai, bet užtat kokia graži kompozicija išėjo 4u.gif
O aš užsiprašiau jau plokštės stalviršiui assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 07 vasario 2011 - 13:22
Gražūs tapai panos, nepamenu jau kurių, tas su kaspinu ir tos juodos su rožėm (Žolės lygtais) smile.gif

Aš tai vienas tapkes jau trečią dieną darau, nes vakar sugebėjau pirštą įsikirpt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 07, 12:56)
Veliat? Plepat?
Kuo cia Katinytis taip sugriesijo (ar su kuo reikia klausti  biggrin.gif )?

Ikeliu savo dzinsines ir vasarines, nes su praskiepais biggrin.gif :

user posted image

wub.gif wub.gif
o rankos irgi džinsinės liko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 14:07)
  Kogero ne sunkiai galima atspet su kuo vakar veliau.  biggrin.gif

bandau spet...su R... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 vasario 2011 - 13:55