Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Šelma, likau sužavėta. Nu tikrai, moteriškė visur spėjanti wub.gif Skaičiau dienoraštį ir tokios geros emocijos sklido bigsmile.gif

Žolia, gražūs thumbup.gif

O stalas superinis, gera idėja, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 07 vasario 2011 - 10:09
As pabandziau velti vonioje,padejau skersai medini skyda,yra tokiu senukose pirkti,tik va nugara pavargsta,bet sisip labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mole smile.gif

Fyja, tai tas stalas būtent dėl nugaros, jei neskauda, tai tikrai skaudės pavėlus nepatogiai doh.gif Dabar galiu dešimt valandų be sustojimo velt, delnai, rankos susikočioja, bet nugaros NIEKADA neskauda (o turiu bėdų su ja) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 07, 11:30)
Mole  smile.gif

Fyja, tai tas stalas būtent dėl nugaros, jei neskauda, tai tikrai skaudės pavėlus nepatogiai  doh.gif  Dabar galiu dešimt valandų be sustojimo velt, delnai, rankos susikočioja, bet nugaros NIEKADA neskauda (o turiu bėdų su ja)  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif butent aukstis stalo nugarai ir yra svarbiausias...as kadangi ne is zemuju, tai virtuves komplekta uzsisakinejant, prasiau biski aukstesniu baldu smile.gif
Atsakyti
Negaliu visai velti atsistojus, tai man idealiausia darbo vieta vonia lotuliukas.gif , kaip sakant paatgailauju paklupėjus už visus griekus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 07, 12:32)
Negaliu visai velti atsistojus, tai man idealiausia darbo vieta vonia  lotuliukas.gif , kaip sakant paatgailauju paklupėjus už visus griekus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

ir dar besimaudydama mirksiukas.gif
Atsakyti
Katinyti, ar ten tavo kokia vonia ypatinga? Prisimenu, kaip kažkada esi sakius apie tą vėlimą vonioje, tai kartais pabandau, bet man tai niekaip nepavyksta. Gal gali papasakoti, kaip tu ten veli? Kočioji vonioje?
Bandžiau tokius daiktus, kaip šlepetės, kur telpa, kočioti vonioje, tai man tik slidinėja ten, nugarą pakerta ir nieko neišeina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 07 vasario 2011 - 11:44
Katinyti, o siaube kiek prigriešijai blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Veliat? Plepat?
Kuo cia Katinytis taip sugriesijo (ar su kuo reikia klausti biggrin.gif )?

Ikeliu savo dzinsines ir vasarines, nes su praskiepais biggrin.gif :

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 07, 12:56)
Veliat? Plepat?
Kuo cia Katinytis taip sugriesijo (ar su kuo reikia klausti  biggrin.gif )?

Ikeliu savo dzinsines ir vasarines, nes su praskiepais biggrin.gif :

user posted image



wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kokios pavasarinės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nerimtos, ne prie ukio mano, zinau, kad ne tokiu zmones iesko smile.gif
Atsakyti