Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Šelma @ 2011 02 06, 20:37)
Stalo foto  smile.gif  Jis didokas spintelei, nes darytas sodybos stalui, greitai naują-siauresnį turėsiu, liko tik linoleumu apmušt. Neslydinėja visai nei stalas, nei bambukinė ant jo.

Smagu, kad gerų emocijų pasisėmei thumbup.gif .
Tai šitas irgi linoliaumu ar klijuote apdėtas? Ar jis prikaltas, tas linoliaumas ar klijuotė?
O pirštinės lejalas koooks bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 06, 22:38)
Veltus tepukus pardaviėjo gal trijuose vietuose, vienoje vos apvelti, 40 lt, bet visai beformos tokie, lepioškos minkštos, kitoje jau suvelti neblogai, tik kirpimas grubus kaliošai labiau, nei šlepetės-60 lt prašė., Daugelis išgirdę, kad noriou 70 litų bėgo šalin pasispjaudydami  biggrin.gif

Kurpaliukas pirmiems batams, talismanas mano  wub.gif


Selma antram plane kokias barankes reikejo laikyti biggrin.gif
Smagu uz tave, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 06, 22:43)
Tai šitas irgi linoliaumu  ar klijuote apdėtas? Ar jis prikaltas, tas linoliaumas ar klijuotė?

Prikaltas (skobkėm prišaudytas-B tokį spec pistoletą joms turi, bet prikalti irgi galima juk) linoleumu, kitoje pusėje gumos priklijuota, kad stalo nebraižytu ir neslystu smile.gif

Visas Sartų reportažas mano paraše, jei cekava biggrin.gif

Atsakyti
Smagus reportažas iš Sartų smile.gif o stalas super, atrodo patogiai, jei pavasaris nepaskubės, matyt nusikopijuosiu.
Pirštinės susitraukumas blink.gif nieko sau...

Neturiu fotkės ružavumų ant kojytės, nes princesė atsisakė matuotis dovaną, kai užgriuvo gauja pusbroliukų į svečius doh.gif teks virtualiai konsultuot mamytę, kaip nukirpt ir užmuilint užsegimą, jei jis bus nevykęs, o ar vykęs nežinau, nes dar nebuvau tokių darius...
Atsakyti
Selma, as tai zaviuosi - is kur tiek laiko: velt, namus priziureti, vaikus (itariu vasara - darzus).. ir dar dienorasti rasyt doh.gif . Kiek valandu per para miegi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 06, 23:49)
Selma, as tai zaviuosi - is kur tiek laiko: velt, namus priziureti, vaikus (itariu vasara - darzus).. ir dar dienorasti rasyt  doh.gif . Kiek valandu per para miegi?  smile.gif

Oi daug biggrin.gif Jei mažio darželin nevedu tai be 10-11 valandos iš ovos neišlipam doh.gif
Vasara daržai būtinai, o ir šešis vaikus tada turiu (kaip ir savaitgaliais, bei per atostogas mokyklines) cool.gif Dienoraštis duoklė draugams, nes nebelieka laiko pasisvečiavimais, o telefonu nuolat kalbėt pavargstu hihihi.gif Spėju irnesakyk.gif Kai dabar TIK tai, kas patinka, laiko sočiai wub.gif
Atsakyti
aisku. paziurejau skirtuma tarp vaiku, tai matau toks padabnas jau - vyresnieji - paaugliukai (kiti vargai). O tavo maziausiam tiek kiek mano didziausiam biggrin.gif .
Bet as jau irgi pamazu vaduojuos - jau gaunu laiko sau ir pomegiams, nors ir ne tiek kiek norisi cool.gif

p.s. Selma, o is kur dar du vaikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 06 vasario 2011 - 23:09
linada blink.gif kaip čia tau tiek stipriai gaunas?
Atsakyti
šitaip šitaip, va ir vakaip smile.gif na man rodos jos tieiog per kietai suveltos. plonos, lygios, bet kažkas ne iki galo. sakau, reikia pabandyti ant mažesnio šablono ir šiek tiek mažiau velti, kad minkštesnės būtų mastau.gif
Atsakyti
Nugi darysiuos tokį stalą būtinai! Tik iš kur gumos išpešt tokį platų gabalą? g.gif O gal užtenka neištisai pasikalt gumą, tik juostas kokias? Tada nuo kokios traktoriaus šliaukos tiks. Be gumos tai čiužinės. schmoll.gif
Rodausi su tapukais „papilkėjęs sniegas". Kraštelis neapveltas blush2.gif , nes taisiau kirpimą ir jau iš naujo nebeapvėlinėjau, dėl ko dukart blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,


o as tai pratinginavau. blush2.gif Tik vakar visai netiketai pasitaike labai smagus pasibuvimas ir pavelimas. Tiesa, tik dekliukas akiniams, bet uztat kooooks ir kokioj kompanijoj. thumbup.gif Suzinotumet - uzpavydetumet. lotuliukas.gif

Visu darbeliai thumbup.gif .

barric, as dar pernai buvau uzsimanius ale "sutrukusios zemes " slepeciu, bet taip ir nesugalvojau, kai padaryt. Man tavo tai labai tokios suskilinejusios graziai. thumbup.gif


Šelma
saunu, kad gerai laika praleidai ir dar i pliusa. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 07, 09:18)
Nugi darysiuos tokį stalą būtinai! Tik  iš kur gumos  išpešt tokį platų gabalą?

Tik mažučius lopynukus visuose kampuose klijuok smile.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 09:28)
Tik vakar visai netiketai pasitaike labai smagus pasibuvimas ir pavelimas. Tiesa, tik dekliukas akiniams, bet uztat kooooks ir kokioj kompanijoj.  thumbup.gif  Suzinotumet - uzpavydetumet. 

Pasakok greit bigsmile.gif
Atsakyti