Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(barric @ 2011 02 05, 19:56)
siaip cia su ta ruda, kur puciasi, ir jo labai storos gavosi, o kad puri tik atrodo, istikro gana kietois, nes ilgai jas mucinau, norejau, kad plonesnes butu smile.gif tai perdaug susitrauke, cia balta 21 mikrono, ji man kazkaip irgi nekaip, vat idealiai man gavosi kai veliau baltas tepces is 18 mikronu vilneles va sitas https://picasaweb.go...107579190646818

šitos fainulkos wub.gif
Atsakyti
Niu, o Šelma iš Sartų turbūt negrįžo. laukiu nesulaukiu stalo foto lens.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 06, 13:52)
Niu, o Šelma iš Sartų turbūt negrįžo. laukiu nesulaukiu stalo foto lens.gif


o as tai ispudziu biggrin.gif
Atsakyti
ir man įdomu kaip stalas atrodo, ir kaip Sartuose sekėsi biggrin.gif mano vėlimai tai ant stalo-knygos seno vyksta, nors virtuvėj ant baro būdavo patogiau, ale ištrėmė mane, nes svetainę visą apvėlus buvau doh.gif
Va ką tik mažai princesei padukus nutepiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 06 vasario 2011 - 14:34
o jus man pasakykite, kokio dydzio selmos stalas? as slepetes kocioju (ne visada) Jysko zaliuzeje bambukineje, tai ji tokiu nemazu gabaritu, tai o kokiu tada stalas turi buti, kad ten krastai nesizulintu ir zaliuze ant to stalo lengvai tilptu?
kol kas as veliu ant virtuvinio akmens mases stalo - patogu, nebijo dregmes, o ir vandens pertekliu tiesiai i kriaukle suvarau ranka.

Raganele, grazios, ant kojytes galejai pafotkinti.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 06, 15:33)
ir man įdomu kaip stalas atrodo, ir kaip Sartuose sekėsi biggrin.gif mano vėlimai tai ant stalo-knygos seno vyksta, nors virtuvėj ant baro būdavo patogiau, ale ištrėmė mane, nes svetainę visą apvėlus buvau doh.gif
Va ką tik mažai princesei padukus nutepiau:


nugi įdomios, įdomu kaip modeliui ant kojos atrodo g.gif
Atsakyti
Grazios rozines tapcytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 05, 12:10)
Kad nebūtų  taip  tylu, įdedu dar vienas „prie ūkio":

Bet aš įsivaizduoju, kad tas padarytas  atskiras  uždedamas daiktas čiužinėja ant stalo.  g.gif  Nebent jį kur tvirtai įremt mastau.gif


Na, man nevažinėja, bet kiekviena velia skirtingai...
O dėl vietos trūkumo nesiryžtu velt visokių stambesnių daiktų... Aišku galiu ant grindų, bet yra kas man viską ištampytų... cool.gif
Atsakyti
Sartai super emocine prasme, labai daug naujų pažinčių, daug bendravimo, susitikimų su draugais-pažįstamais, o finansiškai tai 50 lt pliusas biggrin.gif

Stalo foto smile.gif Jis didokas spintelei, nes darytas sodybos stalui, greitai naują-siauresnį turėsiu, liko tik linoleumu apmušt. Neslydinėja visai nei stalas, nei bambukinė ant jo.

http://img694.images...3/dscf1886d.jpg


http://img823.images...3/dscf1885q.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 06 vasario 2011 - 20:40
Selma, tai svarbu ne minusas, o kur dar jei smagiai laika praleidai thumbup.gif
Ale koks tas kurpaliukas mielas ant stalo, jau toks miniatiurinis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tema kaip atgijusi thumbup.gif:
kasdien uzeinu paziureti naujienu wub.gif
srauni upe dejo pirstiniu ir lekalo pvz.
manasisi santykis toks
user posted image
bet man rodos geriau mazesni daryti, maziau suvelti, bet kad minkstesnes butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 06, 21:52)
Selma, tai svarbu ne minusas, o kur dar jei smagiai laika praleidai  thumbup.gif
Ale koks tas kurpaliukas mielas ant stalo, jau toks miniatiurinis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Veltus tepukus pardaviėjo gal trijuose vietuose, vienoje vos apvelti, 40 lt, bet visai beformos tokie, lepioškos minkštos, kitoje jau suvelti neblogai, tik kirpimas grubus kaliošai labiau, nei šlepetės-60 lt prašė., Daugelis išgirdę, kad noriou 70 litų bėgo šalin pasispjaudydami biggrin.gif

Kurpaliukas pirmiems batams, talismanas mano wub.gif
Atsakyti