Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 02 04, 21:22)
Jei su aštriais daiktais nekliūsi, tai  ta mėlynoji labai stipri. Aš  daug kur ją pasikloju ir užlipu, vaikštau-nieko. Paskui nuplaunu, suvynioju ir iki sekančio naudojimo. Klijuotė tai beveik amžina, bet 1 m- 10 lt.


nu pas mane vienas aštriais nagais mėgėjas -aist su čiažančiais daiktais yra ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, prašykite vyrų dovanos valentinui-vėlimo stalų, juk galima nešiojamą pasidaryt, tikrai nesudėtinga-lenta, kraštuose piršto storumo pagaliukai-borteliai, skylė nutekėt vandeniui su šlanga-tiesiai į kibirą ir apmušta linoleumo gabalu smile.gif Manau per porą valandų neskubėdami sumeistrautu, neisivaizduoju vėlimo su rankšluosčiais ir klijonkėm doh.gif Pasidedat virtuvėje, o kai neveliat balkone stovi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 04, 22:55)
Mergaitės, prašykite vyrų dovanos valentinui-vėlimo stalų, juk galima nešiojamą pasidaryt, tikrai nesudėtinga-lenta, kraštuose piršto storumo pagaliukai-borteliai, skylė nutekėt vandeniui su šlanga-tiesiai į kibirą ir apmušta linoleumo gabalu  smile.gif Manau per porą valandų neskubėdami sumeistrautu, neisivaizduoju vėlimo su rankšluosčiais ir klijonkėm  doh.gif  Pasidedat virtuvėje, o kai neveliat balkone stovi  rolleyes.gif

Nu medinis pastatomas gal nelabai schmoll.gif ,nes kai kocioji tai ir nugrius stalas g.gif.cia jau reiktu tvirto stabilaus.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 04, 21:55)
Mergaitės, prašykite vyrų dovanos valentinui-vėlimo stalų, juk galima nešiojamą pasidaryt, tikrai nesudėtinga-lenta, kraštuose piršto storumo pagaliukai-borteliai, skylė nutekėt vandeniui su šlanga-tiesiai į kibirą ir apmušta linoleumo gabalu  smile.gif Manau per porą valandų neskubėdami sumeistrautu, neisivaizduoju vėlimo su rankšluosčiais ir klijonkėm  doh.gif  Pasidedat virtuvėje, o kai neveliat balkone stovi  rolleyes.gif

Zuikio svajonė rolleyes.gif, bet kaip jis išsiardo, kokio didumo? g.gif . Kai nesu mačiusi tokio daikto, tai net neįsivaizduoju-surenkamas kažkaip?.
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2011 02 04, 23:09)
Nu medinis pastatomas gal nelabai  schmoll.gif ,nes kai kocioji tai ir nugrius stalas  g.gif.cia jau reiktu tvirto stabilaus.

Ne, jis tiesiog plokštę su borteliais ir skyle, kurią dedi kur tau patogu-ant valgomojo stalo, aš, kaip aukšta, tai ant virtuvinių spintelių dedu smile.gif Tipo padėklas biggrin.gif Ryt po Sartų ir mamos vardadienio nufotografuosiu, manau paaugliukas padarytų tokį-B sakė, kad Senukuose be problemų atpjaus tos plokštėsjei paprašysit smile.gif
Atsakyti
Šelma, geriau įdėk to vėlimo stalo foto, nes pvz. aš taip ir veliu su "klijonke" pora- trejetą ranksluosčių, kibiru nugręžimui, guminiu šepečiu grindims pasivalyti, kad nepaslysčiau ir neišsidrėbčiau, klerančiu stalu. Matyt, tai mane dabar ir stabdo nuo vėlimo. Kol kas. O kai vėliau užuolaidą, tai ant plytelinių grindų virtuvėj keliais keliais keliais ėjau... blink.gif
Atsakyti
a6 tapkes ir pir6tines veliu plastmasiniuose padėkluose, bet vistiek pritaškau
Atsakyti
Kad nebūtų taip tylu, įdedu dar vienas „prie ūkio":
user posted image
Bet aš įsivaizduoju, kad tas padarytas atskiras uždedamas daiktas čiužinėja ant stalo. g.gif Nebent jį kur tvirtai įremt mastau.gif
Atsakyti
idesiu ir as, paprastos tokios, ale man i zirafos skura panasu biskiuka smile.gif tapkes-zhirapkes

https://picasaweb.go...242898278554898

zollia - vyriskos, vyriskos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 05 vasario 2011 - 18:32
Barric, nu ir storulės biggrin.gif
žollia, fainos, man patinka vyriškos su ryškumais ar paslėpimais viduj, dabar tokias irgi gigantiškas džiovinu.
Žadėjau vakarykščio ridikiulio šabloną nufotkint - įdėjau į rankinių temą.
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 05, 18:28)
idesiu ir as, paprastos tokios, ale man i zirafos skura panasu biskiuka smile.gif tapkes-zhirapkes

Labai gerai ta ruda su baltais dryžiais dera thumbup.gif . O vidinė balta tokia puri puri, kaip pusnys sniego.
Man reik rudos spalvos ieškotis pirkt kur nors, bet čia daug atsiliepimų buvo, kad nesivelia. O kaži, jei pirkt natūralią rudą iš wool? Gal kuri turit ir žinot kokia kokybė? Kaip veliasi ta natūrali lietuviška?
Atsakyti
siaip cia su ta ruda, kur puciasi, ir jo labai storos gavosi, o kad puri tik atrodo, istikro gana kietois, nes ilgai jas mucinau, norejau, kad plonesnes butu smile.gif tai perdaug susitrauke, cia balta 21 mikrono, ji man kazkaip irgi nekaip, vat idealiai man gavosi kai veliau baltas tepces is 18 mikronu vilneles va sitas https://picasaweb.go...107579190646818
Atsakyti