Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

srauni_upe dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau, prisiziurejau, susigundziau ir as nuveliau.
Mano pirmosios slepetes: ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 04, 17:06)
a tai čia, kur kursais domisi ne JI, o JIS? blink.gif
ūūūps netyčia aš lotuliukas.gif blink.gif sorry tikrai
man išsiblaškymo priepolis smile.gif


mamyte uogyte, faaainos


Papildyta:
veliu fiolcetavas, dukros kantrybė - sėdi ir žiūri. Vargšas vaikas, nu bet mama daug darbo turi
Atsakyti
na, mamyte uogyte , jei jau pirmos tokios , tai kas bus toliau thumbup.gif . Tikrai gerai, nežiūrint kelių nelygumų ir susidariusios nedidelės sliūlės šonuose mirksiukas.gif
Sėkmęs ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Antrosios gražuolės thumbup.gif .
Atsakyti
Mamyte uogyte, gražus spalvų perėjimas antrųjų wub.gif
Atsakyti
Gal ir ne į temą, bet mintis ilo. Pa smane grindys laminatas ir vis galvju kad tuoj išbrings viskas nuo pritaškymų ir pan. O gi p[agal;vojau kad galima klionką pasitiest... arba jei koki dideli dalyką veli ... g.gif čia apvaizda aplankė, reiks į ųkines nueit vietines ko nors baisesnio...
Atsakyti
Klijonkė brungi schmoll.gif ir labai siaura būna. Permatoma plėvelė matuojama išsiplečia iki 6 m. Stabilizuota irgi brangesnė (mėlyna šiltnamiams) bet tvirtesnė, o paprasta gan pigi. Yra ir senukuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 04 vasario 2011 - 20:28
QUOTE(žollia @ 2011 02 04, 20:27)
Klijonkė brungi schmoll.gif ir labai siaura būna. Permatoma plėvelė matuojama išsiplečia iki 6 m. Stabilizuota irgi brangesnė (mėlyna šiltnamiams) bet tvirtesnė, o paprasta gan pigi. Yra ir senukuose.


nu man reik kad daugkartinė būtų
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 02 04, 18:56)
Prisiskaiciau, prisiziurejau,  susigundziau ir as nuveliau.
Mano pirmosios slepetes:  ax.gif



jei pirmos tokios, tai kas toliau blink.gif
Atsakyti
Sirdingai aciu uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 04, 20:29)
nu man reik kad daugkartinė būtų

Jei su aštriais daiktais nekliūsi, tai ta mėlynoji labai stipri. Aš daug kur ją pasikloju ir užlipu, vaikštau-nieko. Paskui nuplaunu, suvynioju ir iki sekančio naudojimo. Klijuotė tai beveik amžina, bet 1 m- 10 lt.
Atsakyti