Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Dedu fotke is interneto platybiu vailoku su kaliosiukais,kaip jums?
Vakar senukose maciau juodus ,zemesnius ir dailesnius,kaina 12 lt

user posted image
Atsakyti
negražu
Atsakyti
aagni ar kaip, atsiprasau nebepamenu tiksliai, tokius daro. Pagal braiza tai cia jos. Bet man tai irgi schmoll.gif. Nera gerai taip uz akiu zmogu apkalbinet, bet jei kalbesim apie kaliosus ne apie veltini, tai gal ir etiska... g.gif Tokie kaliosai + baltarusiski veltinukai naturaliu spalvu = silta gera patogu vaiksciot kaime

Ps. as irgi i koperatyva jugciaus mielai. ax.gif

1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 04 vasario 2011 - 11:44
Na va,rodausi savo mažuosius nevykėlius blush2.gif
user posted image
Laukiu kritikos ir pastabų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 04 vasario 2011 - 12:26
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 12:42)

1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Juperi

Atsakyti
user posted image

Pirštinių ir lekalo santykiavimas...
user posted image

user posted image

Ir beje, net ir veltinio namu juoda velias šiek tiek blogiau nei kitos spalvos. Gal ča apskritai juodos problema. Aišku su woolo juoda nėr ką lygint.


rarika, nu man tie kaliošai... Nu negražu ma jie.
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 02 04, 12:25)
Na va,rodausi savo mažuosius nevykėlius blush2.gif
...
Laukiu kritikos ir pastabų mirksiukas.gif

o kas jiem blogai? biggrin.gif man tai faini. Pati daba kaupiuosi naujagimiškiems, matyt iš 18 sluoksnos ir dar su nėrinukais paeksperimentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 04, 13:49)
o kas jiem blogai? biggrin.gif man tai faini. Pati daba kaupiuosi naujagimiškiems, matyt iš 18 sluoksnos ir dar su nėrinukais paeksperimentuosiu.

Man jie kažkokie ne vienodi doh.gif Labai sunku buvo suformuot,ypač kulniuką...žadėjau dar krikštasūniui dovanų tokius padaryt,bet nežinau jau..nebent po didesnės praktikos su normaliom šlepetėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 04, 12:34)


kas čia do sąrašai?
Atsakyti
Srauni_upe, grazios tos juodosios, o ir slepeciu spalvos kokios wub.gif

p.s. ziuriu, ziuriu as i ta lekala, ir matau, kad sunku su tom pirstinem doh.gif biggrin.gif : lekale pirstu vieta atitinka rieso apimti, o va galutiniam rezultate rieso susiaurejimo vieta platesne uz pirstu atrodo. Ar taip is tikruju? Jeigu taip, tai ar cia tam, kad isimautu lengviau, ar kaip? Gal kitai ziemai ir as prie savo veiloku (mintyse kol kas), pilkos rankines (taip pat) nusivelsiu kumstinukes wub.gif .

Dolilyte, man tie tavo tapukai irgi visai nieko, o uzkulnio tu nerodai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 02 04, 12:25)
Na va,rodausi savo mažuosius nevykėlius blush2.gif

Visai neblogi. Gal raištelius tikrus storesnius reikėtų g.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 04, 12:44)
Pirštinių ir lekalo santykiavimas...

Oho, vos ne pusiau bigsmile.gif Pirštinės labai gražios. Man tokios tamsesnės spalvos su šviesių įvėlimais labai patinka. Tapkytės kuklios ir bus ilgai nešiojamos-storokos.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 04, 13:02)
Srauni_upe, grazios tos juodosios, o ir slepeciu spalvos kokios  wub.gif

p.s. ziuriu, ziuriu as i ta lekala, ir matau, kad sunku su tom pirstinem  doh.gif  biggrin.gif : lekale pirstu vieta atitinka rieso apimti, o va galutiniam rezultate rieso susiaurejimo vieta platesne uz pirstu atrodo. Ar taip is tikruju? Jeigu taip, tai ar cia tam, kad isimautu lengviau, ar kaip? Gal kitai ziemai ir as prie savo veiloku (mintyse kol kas), pilkos rankines (taip pat) nusivelsiu kumstinukes  wub.gif .

Dolilyte, man tie tavo tapukai irgi visai nieko, o uzkulnio tu nerodai  biggrin.gif  4u.gif


tai kitaip neprakištumėt rankos, turi but platesnė nei pirštų, ir lekale ji platesnė biški.
Iš tiesų tai či ajau trečias lekalas... ir ant to pačio lekalo, pirštinės gali būti skirtingos. Jei sau veli, tai ok, bet jei kažkam, tai jau sunkiau atitaikyt, nes veltinis nesitampo, o mūsų rankos gali nežymiai skirtis ir jau netikt...


Tos pirštinės tai... nu buvo prašymas juoda balta... tai kai su prašymais tai man niekad nesiseka...
Atsakyti