Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakšt, nuostabūs darbai wub.gif O ir kiek pas tave idėjų thumbup.gif
Raganele, superinė tašytė ir tapcės. Kažin, o jei į rankenas kokią odą įvelt, gal tvirčiau būtų, arba dar kažką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 02 04, 11:19)
Trakšt, nuostabūs darbai wub.gif  O ir kiek pas tave idėjų thumbup.gif
Raganele, superinė tašytė ir tapcės. Kažin, o jei į rankenas kokią odą įvelt, gal tvirčiau būtų, arba dar kažką g.gif

gal ir merliaus atraizele-duotu tvirtumo, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 04, 10:57)


labai graži tašytė ir forma tokia liux thumbup.gif
Atsakyti
gera mintis apie rankenų tvirtinimus, nes terba didžiulė, prikrovus daug gali tystelėt rankenos.... Mano aguoninė tai tampoma kasdien ir be tvirtinimų kažkaip laiko, ale ji mažesnė g.gif Tiesa, pilkai daugiau vilnos kroviau į dugną ir rankenas.
Atsakyti
Trakšt,man visos tavo šlpetės fainos,viskas suderinta thumbup.gif ir idėjos wub.gif
raganėle, nu suuuper thumbup.gif tobulėji šviesos greičiu thumbup.gif
Atsakyti
Raganele, man ta rankine pirmoj fotkej super, antroj - kazko jau truksta. Rankenom rimtai kazkokio tvirtumo reikia, kiti maciau vidinej pusej sintetine juosta siuva, o kodel nepabandzius jos i virsu iklot/uzklot ir apvelt? Tegu ji sau tuno nematoma. Su pamusalu graziai atrodo, forma palaiko. Ai... cia jau pati sau mastau, nes tokios dideles pilkos irgi noriu biggrin.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 04, 09:46)
Dėl bulgarų - gal labiau pavasariop organizuojamės. Aš kaip ir dauguma, dabar vilnos nemažai užsisakiau, tai gėda tokius kalnus vilnos namie sandėliuot...


prietariu, tuo metu ir man reikes.

QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 10:36)
Et as jau tik anukiu laukiu, pas mane du bernai. Nei suknyciu, nei kasyciu.  verysad.gif 


kaip as tave suprantu rolleyes.gif (pas mane tas pats - sarafanu ner kam velt doh.gif ).

p.s. as vakar sali ilga garbanotais krastais suvoliojau (nemegstu pati as tu kvarbatku, bet kam tinka prie aprangos ir veido - man grazu).
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 04, 08:46)
Merginos, aš tai dėl tų kaliošų truputį abejonių turiu. Jei tie patys pigieji, kaži kaip jie šalčius atlaikytų, jei žiemai planuot nešiot.
Dėl bulgarų - gal labiau pavasariop organizuojamės. Aš kaip ir dauguma, dabar vilnos nemažai užsisakiau, tai gėda tokius kalnus vilnos namie sandėliuot...

O tie kaliošai nė velnio nėra pigūs. Jei dar siuntimą pridėjus? Tai kaina visai solidi bus, manau. Kad taip parvežtų kas, važinėjantis į ten, tai gal ir pigiau gautųsi.
Dėl BG: priimkit ir mane į kompaniją, kai užsakinėsit. 4u.gif
Atsakyti
Tai reikia sarasa jau darytis, galim pradeti, kad nenusimestu:

1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.

Isirasykite kas norit, tai paskiau galutini varianta sarasiuko susirasim ir susikooperuosim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 04 vasario 2011 - 11:12
Ir mane prie bulgariškos vilnos įrašykit smile.gif
Et, norėjau į kursus pas ing00tę, ale neliko vietų tai dienai, kai bus jau kažką suvėlusioms, o į pradedančių dieną jau kažkaip netraukia, įsivaizduoju kad jpatipradėjau ...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 04, 11:05)
Tai reikia sarasa jau darytis, galim pradeti, kad nenusimestu:

drinks_cheers.gif
QUOTE(raganele @ 2011 02 04, 11:11)
Et, norėjau į kursus pas ing00tę, ale neliko vietų tai dienai, kai bus jau kažką suvėlusioms, o į pradedančių dieną jau kažkaip netraukia, įsivaizduoju kad jpatipradėjau ...

O aš sakyčiau, kad tik eik, nes visą procesą nuo pradžios įsisavintum. Aš tai dumčiau, kad tik pas mus būtų.
Atsakyti
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 04, 11:26)
drinks_cheers.gif

O aš sakyčiau, kad tik  eik, nes visą procesą nuo pradžios  įsisavintum. Aš tai dumčiau, kad tik  pas mus būtų.

nevisai pas mus, tektų iki Kauno nuvairuot, oi kaip aš ten grybauju blush2.gif
Atsakyti