Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas, iš pat ryto vietoj vaikų košės fotkinu vailokus doh.gif kažkokia liga, susivėlimo arba kūtvėlizmo:
user posted image
Atsakyti
raganele, dajioš stranie uglia thumbup.gif
saunuole... tapces viena su kita susipyke, bijo viena i kita net paziuret lotuliukas.gif bet rankine vooo !!! ir apskritai jau kelinta kart ziuredama i tavo veltinius- pastebiu , kad rankines tavo laaabai graziai suveltos...ar nebus tai tavo "arkliukas" ? is sluoksnos velta?? g.gif
Atsakyti
Besijuokianti aciu 4u.gif As irgi pavasariop planuoju dairytis vilnos. Gal pavyks per Kazi pinigu prasimanyt, o tai B juokiasi is manes. Sako: "dirbi dirbi, o kaip pinigu ner taip ner" doh.gif Vakar ziuriu i tas 10 poru ir skaiciuoju, kad tai kazkur mano 30 valandu sudetu. doh.gif


raganele labai dailus tasiukas. thumbup.gif Ir tokia faina mazyte pupyte salia sedi. wub.gif Et as jau tik anukiu laukiu, pas mane du bernai. Nei suknyciu, nei kasyciu. verysad.gif
Bet taip prajuokino mazius. Gi veliau jam slepetes ir per mazos gavosi. Tas taip liudejo ir vis klausia "kada, kada" O man vis rankos nedaeina doh.gif . Vakar paimu jo senaja slepete, ziuriu padas prakirptas. Man akis isputes, kad meluoja, tipo prasinesiojo taip. O zandai raudoni... lotuliukas.gif , o taip akyvaizdziai matosi, kad kirpta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 10:36)
Et as jau tik anukiu laukiu,

Bet taip prajuokino mazius. Gi veliau jam slepetes ir per mazos gavosi. Tas taip liudejo ir vis klausia "kada, kada" O man vis rankos nedaeina  doh.gif . Vakar paimu jo senaja slepete, ziuriu padas prakirptas. Man akis isputes, kad meluoja, tipo prasinesiojo taip. O zandai raudoni...  lotuliukas.gif , o taip akyvaizdziai matosi, kad kirpta.  doh.gif

blink.gif galvoju keik tau dabar metu??? g.gif kad taip mociutiskai rasai?

vaikui spaude-prasikirpo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 04, 10:40)
blink.gif galvoju keik tau dabar metu??? g.gif kad taip mociutiskai rasai?

vaikui spaude-prasikirpo doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Ai metu tai man nedaug ir atrodau as gerai. irnesakyk.gif Mane net kartais B dukra palaiko. hihihi.gif Tiek nabaga daedziau, kad zilas visas blush2.gif Labai laukiu, kada galesiu i kaima kraustytis. O liko kazkur... 10 metu, kol vaikus uzauginsiu. ax.gif Dickiui siemet 12, maziui 9.


Tai, kad pada, ne kulna ir ne pirsta ikirpo. lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas, aciukas visoms uz info
trakst, tapkytes kai visad be priekaistu, man ypac patiko tos smelines, bet nuotraukoje jos man labiau kaip marmuras smile.gif

del tos vilnos putimosi - pasakysiu taip, dejau 6 sluoksnius baltos vilnos, o ant virsaus 2 sluoksnius rudos, tai va -prakirpus tie 2 sluoksniai buvo kone tokio pat storumo, kaip balti 6, tai ka as zinau kaip toki reiskini paaiskint? smile.gif
Atsakyti
Dėkui už gir gir smile.gif nežinau dar arkliuko, va ryt sueis mėnuo mano veltiniavimui, fotkėse datas pažiūrėjau biggrin.gif velta iš karšinio, bandžiau sluoksnos, kažkaip dideliams puresnio storesnio norėjos, iš sluoksnos gaunasi kietoki plonesni reikalai.
tašiaus gi mintis buvo dvipusė, pasirodo visai nieko (reikia tik nepavykusią kišenę likviduot kitoj pusėj, ale nežinau ar gerai gausis...)

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 09:49)
Ai metu tai man nedaug ir atrodau as gerai.  irnesakyk.gif Mane net kartais B dukra palaiko.  hihihi.gif Tiek nabaga daedziau, kad zilas visas  blush2.gif  Labai laukiu, kada galesiu i kaima kraustytis. O liko kazkur... 10 metu, kol vaikus uzauginsiu.  ax.gif Dickiui siemet 12, maziui 9.
Tai, kad pada, ne kulna ir ne pirsta ikirpo.  lotuliukas.gif

o kodėl tiek ilgai kaimo laukt? Aš rezgu mintį plautis iš miesto, kol vaikai į mokyklą eiti nepradėjo, tik nežinia kaip įtikint miestietį vyrą...
Greito "sudėvėjimo" mintis maniškiams patiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
raganele, man rankinukas labai labai patiko smile.gif o as karsinio nemegstu, kazkaip ne mano tas, ir tapkes nekokios man is jo gaunasi, lygumo pasigendu smile.gif ir t.t., nors su sluoksna tokiu problemu neturiu, gal kazko nemoku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 04, 10:50)
labas rytas, aciukas visoms uz info
trakst, tapkytes kai visad be priekaistu, man ypac patiko tos smelines, bet nuotraukoje jos man labiau kaip marmuras smile.gif

del tos vilnos putimosi - pasakysiu taip, dejau 6 sluoksnius baltos vilnos, o ant virsaus 2 sluoksnius rudos, tai va -prakirpus tie  2 sluoksniai buvo kone tokio pat storumo, kaip balti 6, tai ka as zinau kaip toki reiskini paaiskint? smile.gif



Aciuks 4u.gif


Tos smelines tai keliu atspalviu, gerai pastebejai, viduj tamsesnes, o ant virsaus sviesesne ruda, skudziu balksvai rusva ir dar baby alpaka tokia karameline ir silko siulai tokie panasus i ta alpaka.



As tai pastebejau, kad ta besipuciancia geriau yra det plonesniais sluoksniais. Jei uzdedu 8 normalius - neimanomai storos gaunasi. Tai dazniausiai dedu i vidu 6 arba 8 plonus sluoksnius tos, kuri puciasi ir is virsaus 2 geros, jau patikrintos. Bet vargo tikrai yra. Vetl reikia dvigubai ar trigubai ilgiau ir vistiek labai dailiai nesusivelia. Kai pagalvoji, tai geriau 10 ar 20 Lt brangiau sumoket ir maziau vargo turet. Laikas gi irgi kainuoja, o kur dar nervai, nuovargis.
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 02 04, 10:57)

o kodėl tiek ilgai kaimo laukt? Aš rezgu mintį plautis iš miesto, kol vaikai į mokyklą eiti nepradėjo, tik nežinia kaip įtikint miestietį vyrą...
Greito "sudėvėjimo" mintis maniškiams patiktų lotuliukas.gif



Nespejom iki vaikai prades lankyt mokykla persikelt, o dabar jau sunku ryztis, kai vaiku mokslai, bureliai, papildomi visokie mokslai ir ttt. mieste, o dar ir B darbas... Vasara visa kaime su vaikais gyvenam. Kita savaite atostogos mokykloj papildomos, tai jei busim sveiki vaziuosim kaime pabut. Noriu pailset. Labai pavargus jauciuosi. unsure.gif
Atsakyti
raganele , labai gražu. O rankenos neištįs su laiku. Gal reiktų kokio tvirtumo joms g.gif . Seniau būdavo tokios medinės baronkos naudojamos rankinėms. Dabar vėl, žiūriu, atsiranda tokių rankinių. Vaizdo nepablogintų, nes medis irgi natūralu, o tvirtumo rankenoms priduotų mastau.gif
Atsakyti
Raganėle, labai fainas ridikulis. Spalva nereali. Man pavasariui reiktu pilko tasiuko, tokio didelio. suvelsi? smile.gif Tik man be aguonos prašom, kokia gyvatė ar driežas tiktų biggrin.gif
O šablonas kokios formos buvo? Faina forma labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 04 vasario 2011 - 10:15
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 04, 10:13)
Raganėle, labai fainas ridikulis. Spalva nereali. Man pavasariui reiktu pilko tasiuko, tokio didelio. suvelsi? smile.gif
O šablonas kokios formos buvo? Faina forma labai.

nufotkinsiu šabloną
Atsakyti