Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 03, 10:55)
Merginos, o kaip jūs tą tarką naudojat? Man kažkaip įtartinai su ja - šiaušia plaukelius paviršiuj, plius labai nepatogu. Nors traukiasi su ja ir greitai, bet rezultatas išvaizdoj ne toks kokio tikėjaus. Tryniau jau į pabaigą vėlimo..., matyt kažką ne taip darau.

Iš tikrųjų pasišiaušia tapukai nuo tarkos, bet aš nuskutu paskui.
Trakšt , puikios tapukės:4u: Kadangi trūkumų pas tave nerasta, tai tik pasidžiaugiam.
Atsakyti
Bulvės ir vanduo gražios thumbup.gif , nesakau , kad kitos nea, tik spalvos ne mano ax.gif
Atsakyti
na va, o man tos smelio wub.gif (su Katinyciu, vadinasi, nesusipestume biggrin.gif ) .
Trakst, padirbejai 4u.gif
Atsakyti
gerai, jau gerai...ikalbejai...pasisakysiu...man "smelines" pacios paciausios...cia tos, kuriu pati noreciau...
kokybe kaip visad thumbup.gif - matosi, kad stengeisi tongue.gif

ale tos bulves... tikrai reiktu giliau "kapstyti" lotuliukas.gif...jeigu nebutu pavadinimo, vel galvociau, kad šabalbonai (dzuk.pupeles)...

o ! i tas "pupeles" perkrikstink "šabalbonais" lotuliukas.gif sorry, nuotaika mano sian tokia-crazy mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 03 vasario 2011 - 17:31
Trakšt, labai meniškos wub.gif
bet nu ir tempai tavo smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms, labai 4u.gif


Sio metu viso 10 poru issirikiavusiu ant spintutes stovi smile.gif . Ryt, labai tikiuosi bus 2 jau maziau, sekmadieni dar 4 iskeliauja. biggrin.gif


juperi
kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif . Aplamai tai rusiskai man ju pavadinima reiks rasyt. biggrin.gif
Atsakyti
Fasolki lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, merginos ir mamytės, kokių grožių kasdien priveliat wub.gif wub.gif wub.gif
Tiesiog negaliu praeiti neužsukusi pas jus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 03, 18:07)


be žodžių, žiūrėt, mokytis ir dirbt.. blink.gif wub.gif
Atsakyti
Trakšt, su razinkom tavo tapkės biggrin.gif o jau forma, o lygumas!
Aš nusidusinau, kol megatašę suveltiniavau karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 03, 22:42)
Aš nusidusinau, kol megatašę suveltiniavau karsta.gif

ooo,labai įdomu smile.gif Lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Aš šiandien baigiau savo mažiukui tapkytes,bet neesu patenkinta schmoll.gif Labai sunku suformuot buvo doh.gif
Atsakyti
Trakšt, labai labai gražios visos 4 poros.

Merginos, aš tai dėl tų kaliošų truputį abejonių turiu. Jei tie patys pigieji, kaži kaip jie šalčius atlaikytų, jei žiemai planuot nešiot. Aš savo mergaitėms buvau prižadėjus, bet tas kaliošų dėvėjimo žiemą klausimas mane truputį sustabdė.

Dėl bulgarų - gal labiau pavasariop organizuojamės. Aš kaip ir dauguma, dabar vilnos nemažai užsisakiau, tai gėda tokius kalnus vilnos namie sandėliuot...
Atsakyti