Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 02 03, 13:34)
Jeigu kada velsiuosi ilgus veltinius (siai ziemai jau tikriausiai neapsimoka  g.gif ), tai ieskosiu kaliosiuku, seniuose vakar maciau juodu/zaliu, pasteliniai geletu, bet skaidriu - ne. Man tie uzklijuojami/siuvami padai kazkokie griozdiski.

Vilna slepetems visada bendrai atsisveriu: kartais 180gr, kartais 200gr.


man tai kaliošai senukiniai biški per striošni.... g.gif

*****, pamenu viena mergina vele ilgaaulius su padais, bet nepamenu ar pati po lauką nešiojo, idomu kaip devisi...
Papildyta:
QUOTE(rarika @ 2011 02 03, 13:40)
Kiek zinau,kaliosiuku ant veltiniu  reikia 2 dydziais didesniu vooo kojike atrodys
is 38- i 40  doh.gif


o jei merginos ir taip kokia 40 koja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2011 02 03, 14:40)
Kiek zinau,kaliosiuku ant veltiniu  reikia 2 dydziais didesniu vooo kojike atrodys
is 38- i 40  doh.gif


taip. jau kai nusivelciau, tai tiesiai su veilokiukais tektu eiti mieruotis biggrin.gif .
prie didelio noro galima internete kokiu grazesniu kaliosiuku nei senukiniai paieskoti, kokiam e-bay turetu tikrai buti.
as jau net spalvas ir dizaina savo ilgaauliu mintyse matau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 03, 14:34)
Jeigu kada velsiuosi ilgus veltinius (siai ziemai jau tikriausiai neapsimoka  g.gif ), tai ieskosiu kaliosiuku, seniuose vakar maciau juodu/zaliu, pasteliniai geletu, bet skaidriu - ne. Man tie uzklijuojami/siuvami padai kazkokie griozdiski.

o man atrodo, kad tas padas nuples su visa vilna...rimtai...kaliosai-klasika ir dar patikima thumbup.gif

QUOTE(rarika @ 2011 02 03, 14:40)
vooo kojike atrodys
is 38- i 40  doh.gif



QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 03, 14:43)
o jei merginos ir taip kokia 40 koja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o jeigu 41...tai 43 vooooo thumbup.gif ... doh.gif
Atsakyti
Sveikos.
Kad ir kaip gaila, anksciau ar veliau slepetes susideves. O kiek laiko vidutiniskai turetu neplysti, nesusideveti? Kazkaip maniau apie metus, ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 03, 14:48)
o jeigu 41...tai 43 vooooo thumbup.gif ... doh.gif

Mano 43 ir taip cool.gif Su kaliošais, kaip sus lidėm atrodysiu lotuliukas.gif
Darau eksperimentą, pasirodysiu vakare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 03, 14:48)
o man atrodo, kad tas padas nuples su visa vilna...rimtai...kaliosai-klasika ir dar patikima thumbup.gif


kaliosai - tikrai klasika, o be to ir pacius veltinukus lengviau priziureti butu.
Kadangi mano dydis 37, tai tas 39 gal dar puse velnio ziuretusi smile.gif . o siaip tai pagal koja juk ir ugis buna, tai kame problemos tongue.gif ?

Gal kokios kavos pries veliant reiktu isgert g.gif ? Kazko vaikstau aplink burbuline ir tik priezasciu nevelt prisigalvoju doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2011 02 03, 14:59)
Darau eksperimentą, pasirodysiu vakare  biggrin.gif


tai bent zodeliu prasitark koki, nes as, bent jau, tai labai ciekava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 02 03, 13:52)
Sveikos.
Kad ir kaip gaila, anksciau ar veliau slepetes susideves. O kiek laiko vidutiniskai turetu neplysti, nesusideveti? Kazkaip maniau apie metus, ar klystu?


sunku pasakyt...
mano mama pvz d4v4jo metus ir po metu suplyšo...

aš dėviu tik brokus, tai labai ivairiai....
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 03, 15:04)
tai bent zodeliu prasitark koki, nes as, bent jau, tai labai ciekava  biggrin.gif

Veliu geltonas, vaikiškas su sagomis tarp sluoksnių-kad nesukibtu toj vietoj, o burbulinės nedėjau, nes neužčiuopsiu. Bijojau, kad sagos išlys, bet lyg ir pasiteisino bigsmile.gif Bus sprogstantys pumpurai iš tepų, daigeliai-burbuliukai nosykes iškišę rolleyes.gif Turbūt, nė velnio ne aiškiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 03, 15:12)
Veliu geltonas, vaikiškas su sagomis tarp sluoksnių-kad nesukibtu toj vietoj, o burbulinės nedėjau, nes neužčiuopsiu. Bijojau, kad sagos išlys, bet lyg ir pasiteisino  bigsmile.gif Bus sprogstantys pumpurai iš tepų, daigeliai-burbuliukai nosykes iškišę  rolleyes.gif  Turbūt, nė velnio ne aiškiau  lotuliukas.gif


aha blush2.gif
tai tos sagos kaip kokie inkliuzai?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 03, 13:43)
*****, pamenu viena mergina vele ilgaaulius su padais, bet nepamenu ar pati po lauką nešiojo, idomu kaip devisi...


Mačiau kartą mieste mergina ėjo ilgaauliais veltiniais su kažkokiais padais. Tai tas variantas man pobaisiai atrodė. Kažkaip apsiburbuliavę tie batai ir ties padu veltinis negražiai susilankstęs. Toks jausmas, kad batai per ploni ir jiems tas padas per sunkus. Matyt jau darant tokius batus reikia tikrai storus ir tvirtus suvelti, kad su padu gražiai atrodytų.
Atsakyti
As vel prie vailoku smile.gif

http://www.russkie-v...show.html?id=10

http://www.valenki-uyut.ru/ishop/1
Atsakyti
Kazkaip anksciau ta dazyta wool vilna tikrai kokybiskesne budavo. Ir man pora paskutiniu "issipute". Del vienu labai sielojausi, nes labai su dekoru privargau, o del blogos vilnos guli dabar broko dezej. blink.gif doh.gif. Kazkokia nekokybiska balta dazo matyt... g.gif Jei pirksiu tai tik "patikrintas" spalvas is tu 18 mikronu.


Einu sliopkiu fotkint.

Kazka dar norejau pasakyt, bet pamirsau.... g.gif Ai pirstiniu speces, prasom man pasakyt, kiek didesni sablona reik daryt. Gi turi but didesnis nei tapcem, nes plonesnes - trauksis labiau. B riesiniu nuo ziemos pradzios praso. Esu vyriskas jau dariu, viskas gerai, bet maniskis tokiu su "navarotais" uzsimane, kad dabar galva suku, kaip padaryt jas reiks... g.gif
Atsakyti