Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Šaunuolė, raganėle 4u.gif . Tik man vietoj kaspinėlio, tokio normalaus tikro batraiščio norėtųs, gal raudono g.gif . Nes dabar tikri bačiukai su nerimtais užrišimais biggrin.gif .

Dėl pardavimų - panešiokit truputį panos tuos tapukus smile.gif . Pamatysit dėvėjimo eigoj kas labiau prasitrina, išsiklišina ir tt., kokia vilna ir kokio storumo patvariau... Aš pusantrų metų visiems tik dovanojau ir išdovanjau labai daug porų, kokias 30 tai tikrai... Paskui gan ilgai nevėliau, vasara, visi apdovanoti ir t.t. O šiemet jau išdrįsau ir parduot, bet jau turėjau nemažai atsiliepimų ir pati mačiau kaip nešiojąs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 vasario 2011 - 08:12
Pas mane, giliau pakrascius.... visi prie meno. biggrin.gif Mociute buvo siuveja, tai mokejo grazias "bluzkes su kukardom" siuti biggrin.gif , senelis paise, kitas senelis klumpes, pypkes droze ir vyzas bei kasikus pune, mama mezga margais rastais, tevas piesia, brolis keramikas, o as...... buhaltere. lotuliukas.gif Tai, kai supratau, kad is manes geresne balerina nei buhaltere gautusi - pradejau iskot. O tevai tai manes visai nepalaike. Sake, kas gi pirks tavo slepetes, kai pilnas turgus, maxima po 20 Lt slepeciu. Mama ivertino, tik kai jai padovanojau. Ispradziu skeptiskai numyke "nu.....grazu...." O kai pranesiojo, tai puole skambint ir dekavot. O tevas si sekmadieni pareiske, kad niekad nesitikejo is manes sulaukti tokiu "meniniu virazu" lotuliukas.gif


Selma
, nenusipigink. blink.gif


raganele nugis laaaabai grazu thumbup.gif thumbup.gif . Nepaslaptis, kartais ne Renatos darbai ikvepe? biggrin.gif
Atsakyti
Raganele, sparciais zingsniais tobulumo link eini thumbup.gif tai kada tas biznis ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, man tos aguonos su raištukais dzingtelėjo kai gavosi savo rankinę (turėjusią būt krepšiu) pasigamint biggrin.gif ir batraiščiai turėjo būt tikri, bet nusipirkti atspalviai netiko. Įrankis toks panašus į kniediklį, matyt rankdarbių parduotuvėse būna, man didžiausia tokia "parduotuvė" - gariūnų audinių angaras, visokio gėrio ten randu, šitą irgi.

QUOTE(Trakst @ 2011 02 03, 08:15)
...
raganele nugis laaaabai grazu thumbup.gif  thumbup.gif . Nepaslaptis, kartais ne Renatos darbai ikvepe?  biggrin.gif

menininkų šeimyna, nu neveltui ir šlepetukai visi gražučiai bigsmile.gif

Įkvėpė šitam mane tai, kad su didžiausiu mažium lankydama akvarelės mokyklą aguonas piešt teišmokau smile.gif o Renatos darbus kažkokiu mistiniu būdų "besimokydama" internetuose buvau praleidus, pamačiau tik kai nusivėliau aguonas, tada supratau kad švelniai tariant nelabai aš moku piešt su vilna doh.gif na bet sakykim kad čia kitas stilius bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 03 vasario 2011 - 08:36
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 03, 08:07)
Dėl pardavimų - panešiokit truputį panos tuos tapukus smile.gif . Pamatysit dėvėjimo eigoj kas labiau prasitrina, išsiklišina ir tt., kokia vilna ir kokio storumo patvariau... Aš pusantrų metų visiems tik dovanojau ir išdovanjau labai daug porų, kokias 30 tai tikrai... Paskui gan ilgai nevėliau, vasara, visi apdovanoti ir t.t. O šiemet jau išdrįsau ir parduot, bet jau turėjau nemažai atsiliepimų ir pati mačiau kaip nešiojąs.

Aš buvau už karšinį, vien dėl to jog maniau tvirčiau ir nesibumbuluoja taip kaip sluoksna..., bet kai čia buvo diskusijų, net nežinau ką galvot g.gif
Vis gi, perpratus sluoksną iš jos lengviau velt ir lygiau gaunasi.Iš karšinio žiūrėk vistiek koks sustorėjimas susimeta g.gif Nors čia gal reikia ranką atidirbt g.gif


O jūs atsisveriat kiekvienai šlepetei gramus atskirai?



Stebiuosi raganele ir aš, vi gi jaučiasi talentas išsyk thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 03 vasario 2011 - 09:05
QUOTE(raganele @ 2011 02 03, 00:59)

wow bigsmile.gif koks grooooožis wub.gif wub.gif wub.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Dzūke, aš tai ne. Dar nebuvo, kad viena būtų storesnė už kitą... Kol kas aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 02 03, 09:54)
O jūs atsisveriat kiekvienai šlepetei gramus atskirai?

ne, niekad nedraugavau su svarstyklem velime... as manau, kad gali atsisverti tuos 200 g., po 100 g. kiekvienai tapciai, bet... gali ir nepavykti issikloti tolygiai-kazkaip viska is akie dedu, tik turiu omeny kur padas, ten keliais sluoksniais daugiau kloju
Atsakyti
As irgi niekad nesveriu, o ir geru svarstykliu neturiu. unsure.gif

Siandien is pat ryto 6 slepetes lateksavau... Prisikaupe. doh.gif
Atsakyti
Man buvo atvejis - kloju, kloju...žiūriu abu šablonai į vieną pusę sugriuvę unsure.gif ir galvoju ar kurio neapverčiau ar kaip... čiupinėjau, čiupinėjau, nieko neina suprast unsure.gif , bet išėjo normalios, matomai pradžioj aš taip juos suguldžius buvau blush2.gif

Žiūriu lyg ir nevisai tolygiai sukloju g.gif , pagalvojau apie svarstykles blush2.gif

Eisiu pardėn pasvert ar vienodai sveria biggrin.gif
Atsakyti
nesveriu, bet pradėjau rašytis sluoksius... Pasidarau schemutę ir pliusuoju po kiekvieno uždėjimo, nes galva ištuštėjus niko atsimint nebesugebu kažkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 03, 00:59)


nugi labai labai wub.gif dar ir kniedytos, taip tvarkingai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti