Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 16:24)
Pati taip darau  doh.gif  biggrin.gif


aš ir blush2.gif I vieną kartą net paklausiau "kodėl nedaveltos?" doh.gif bet ten iš tiesų strošnos buvo....
Atsakyti
Sunkiausias darbas yra nustatyti savo darbo kaina,is patirties zinau.O jei dar isgirsti kokiu komentaru doh.gif

Kazkur skaiciau, kad parduodant savo darbeli

kaina = sunaudotu medziagu kaina x 2

Tik va cia filosofinis klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2011 02 02, 19:55)
Sunkiausias darbas yra nustatyti savo darbo kaina,is patirties zinau.O jei dar isgirsti kokiu komentaru doh.gif 

Kazkur skaiciau, kad parduodant savo darbeli
 
kaina = sunaudotu medziagu kaina x 2

Tik va  cia filosofinis klausimas g.gif


nesąmonė... mastau.gif juk meninis sprendimas, laikas ir rankų darbas yra kur kas brangesni nei medžiagų kaina smile.gif
Atsakyti
Jooo...cia turbut kinieciu isvesta sekmes formule smile.gif
Atsakyti
As tik nesenai atradau veltini,jau apdovanojau savo gimines,artimuosius ir draugus,bet kai paklause pazystama,po kiek parduodu,tikrai pasijutau idomiai ir pasakiau,kad pardavimui nedarau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 02, 20:03)
nesąmonė... mastau.gif  juk meninis sprendimas, laikas ir rankų darbas yra kur kas brangesni nei medžiagų kaina smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kitas filosofinis pamastymas-visgi mes,MOTERYS, esam laimingesnes,nei vyrai,turedamos tokia gausybe budu save isreiksti,kai vyrai turi sventa tr.-Alus,Televizorius,Auto (ATA),tai tegul jie ir uzdirba liesas musu savyraiskai tenkinti biggrin.gif .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarika: 02 vasario 2011 - 20:32
QUOTE(rarika @ 2011 02 02, 20:27)
Kitas filosofinis pamastymas-visgi mes,MOTERYS, esam laimingesnes,nei vyrai,turedamos tokia gausybe budu save isreiksti,kai vyrai turi sventa tr.-Alus,Televizorius,Auto (ATA),tai tegul jie ir uzdirba liesas musu savyraiskai tenkinti biggrin.gif .....


nesutinku, mano vyras labai talentingas ir turi ne blogesnių užsiėmimų. Ir lygiai taip pat moteų yra, kurios = nagų priauginimas + serialai + avon katalogas g.gif

bet čia jau rimtai mes į lankas....


mano kiušinieninės išvažiavo labai labi toli smile.gif
O aš vis dar idealių pirštinių paieškose... unsure.gif
Atsakyti
Oi kiek liaubsiu sulaukiau is jusu, kaip smagu,kad sitaip giriat,net upas pakilo dar karta pameginti blush2.gif Tik vilnos atsargos baigesi,vieni likuciai,tai siandien mazinau ir tik karolius veriau sokiai.gif atsipalaidavus.

su tokiom imantrybem,kaip raganeles tapukai ir as noreciau,bet atrodo
sudetinga g.gif
beje,po kiek sluoksniu klojat tapukams?
srauni upe grazios pirstinaites,nuotraukoje atrodo tobulos wub.gif


QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 12:43)
Raganėle, o ta gepiūras prisiūtas ar įveltas? Gražu  wub.gif
Manau gerai, nors nuomonių visokių išgirdau, kai mečiau darbą banke ir išėjau veltinio velt  biggrin.gif


Kai vyro giminaite pamate mano velta sage(nors mano nuomone ji kreiva,sleiva),iskele mane i padanges,vos ne menininke isvadino lotuliukas.gif lotuliukas.gif,papasakojo apie kokia tai pazystama kuri ir mete darba,del veltinio,kaip tu. sako varyk,galesi parodas daryti. Nuleidau ja ant zemes,kad as ne tokio lygio,kad i parodas eit, doh.gif daug dirbti reikia ir tobulai daryt reikia,o man smagu,kad bent artimiesiems patinka. Nors vyras juokiasi,klausia,kada tas biznis bus cool.gif
zinoma yra zmoniu ir bus,kuriem tai atrodo niekalai.
Atsakyti
Jo jo, mano irgi klausia, kada biznį darysiu lotuliukas.gif nors paties hobiai nesuskaičiuojami - pradedant buriavimu, baigiant mašinos konstravimu doh.gif
Ausruze, kad anos nevykėlės mano nesudėtingos, tavosios pirmos daaaug geriau pavykusios nei maniškės prieš mėnesį biggrin.gif Kad puslapis būtų į temą tai fotkę įmesiu "tapkių" kurios mano galva buvo vienos sudėtingesnių (žinau lepsusus, ale man jos labai fotogeniškos biggrin.gif ):
user posted image
Atsakyti
raganele, super thumbup.gif mane seniai domina klausimas, kokiu irankiu tas kiauras kniedes raisteliams galima ikniedyti ir kur gaut tu paciu kniedziu : vat, nes noriu mamai pagamint kazka tokio "kulturingesnio"
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 03, 00:59)
Jo jo, mano irgi klausia, kada biznį darysiu lotuliukas.gif nors paties hobiai nesuskaičiuojami ...


na sitoms tavo grazuolems, tik tiesiai i paroda,labai mielos,negaliu atsiziuret first.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti