Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 02 02, 15:18)
nu man žiauriai sunku nustatyti rankdarbių kainą... Čia gi nepaskaičiuosi kiek darbo valandų kiek kainuoja doh.gif Jei nepaslaptis, po kie parduodat tapkesmoteriškas? Pvz 80 Lt tai daug baisiai?


nzn ar dera taip atvirai apie sumas kalbėt... be to. Hm labai skirtingos kainos per muges, veltinio parduotuvėse (su antkainiu), ar tiesiai draugam ir pažįstamiem į rankas... g.gif
Šiaip paskaičiuok. Jei reiktų išgyvent, kiek tau tų po minėtą sumą reiktų parduot, kad gyvent galėtum ir kiek nuvelt per dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 02, 16:11)
nu jau...  as taip nesijauciu... ir kai sako, kad per brangu- nieko neirodineju...yra ir musu veltinukam pirkeju-gerbeju, kurios vertina ranku draba, ideta siluma, isglostyma...

Čia mano kažkoks durnas būdo bruožas-dovanot kaifuoju, o parduodant jaučiuosi, lyg apvaginėčiau doh.gif Ir ne tik su vėlimu, va masažo mokyklą baigiau, o kaskarta imdama pinigus kažkaip nejaukiai jausdavausi verysad.gif

QUOTE(raganele @ 2011 02 02, 16:18)
Jei nepaslaptis, po kie parduodat tapkesmoteriškas? Pvz 80 Lt tai daug baisiai?

Aš 20 litų mažiau prašau ax.gif Kažkaip man atrodo, kad niekas taip brangiai nepirktu doh.gif Ubago sindromas gal unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 15:25)
Čia mano kažkoks durnas būdo bruožas-dovanot kaifuoju, o parduodant jaučiuosi, lyg apvaginėčiau  doh.gif Ir ne tik su vėlimu, va masažo mokyklą baigiau, o kaskarta imdama pinigus kažkaip nejaukiai jausdavausi  verysad.gif
Aš 20  litų mažiau prašau  ax.gif  Kažkaip man atrodo, kad niekas taip brangiai nepirktu  doh.gif  Ubago sindromas gal  unsure.gif  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai tu čia smile.gif)))


Papildyta:
Šiaip... gerai, kad ne rankų darbo wc popierių gaminam, išvis sunku būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 vasario 2011 - 15:27
Nu ja, turim kažkokį sindromą, gal čia bendralietuviškas koks g.gif nors kita vertus, manau kad lietuviai labai gabūs ir daugybę dalykų gali patys pasidaryt, todėl ir savo darbo daiktą įvertint ar parduot keista ir sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 02, 16:30)
Nu ja, turim kažkokį sindromą, gal čia bendralietuviškas koks g.gif nors kita vertus, manau kad lietuviai labai gabūs ir daugybę dalykų gali patys pasidaryt, todėl ir savo darbo daiktą įvertint ar parduot keista ir sudėtinga.

Gal g.gif Aš, žinoma suprantu, kad kvailai jaučiuosi, tiesiog sakau, kaip yra ax.gif Nesu verslininkė deja, ta tikroji, su pašaukimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 02, 16:30)
Nu ja, turim kažkokį sindromą, gal čia bendralietuviškas koks g.gif nors kita vertus, manau kad lietuviai labai gabūs ir daugybę dalykų gali patys pasidaryt, todėl ir savo darbo daiktą įvertint ar parduot keista ir sudėtinga.

drinks_cheers.gif as irgi taip manau... mociutes, mamos nemaciau nerankdarbiaujancios...ir taip naturalu viskas atrodo.
Atsakyti
Man pardavėja, kuri mano tapkes parduoda, sako - ateina pažiūri paaiksi kaip gražu ir padeda pasakę, kad "patys pasidarysim" smile.gif
Aš per sausį pardaviau 2 poras, tai skaičiuojant kiek jos turėtų kainuot, kad aš pragyvenčiau, turėtų kainuot labai jau daug lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 02 vasario 2011 - 15:44
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 02, 14:46)
Na va mano naujausios iš 18 mic woolo sluoksnos, ir tai geriausia kas gavos per kelia sdienas vėlimo 

labai fainos, tvarkingos pirštinaitės 4u.gif aš irgi kaupiuosi jas pabandyti ax.gif

dėl vėlimo.....namie viskas gerai, vyras tik iš pradžių nepatikliai žiūrėjo, nors prie mano rankdarbių (mezgimo, siuvinėjimo, biseriavimo) jau buvo pripratęs, jis manęs tuščiom rankom sėdinčios ant sofutės prie TV nėr matęs tongue.gif o dabar su mielu noru nešioja tapkes ar kokį diržą nugarai ar sąnariams, vaikai jokių kitų tapkių nenešioja (kiek mano broko "damušė", jiems viskas gražu tongue.gif ). sesė ir mama mane supranta ir palaiko, nes pačios rankdarbiauja. draugės laimingos, nes žino ko dovanų užsiprašyt lotuliukas.gif o iš šono išgirstu visko-nesąmonė, negražu, tuščias laiko leidimas, "papigiai" ir pan., bet nekreipiu dėmesio, svarbu artimi žmonės mane supranta.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 16:42)
Aš per sausį pardaviau 2 poras, tai skaičiuojant kiek jos turėtų kainuot, kad aš pragyvenčiau, turėtų kainuot labai jau daug lotuliukas.gif

Sutrauks tokią sumą pasakius lotuliukas.gif
Atsakyti
Todėl ir nesakau smile.gif
Galėtų sutraukt tuos, kuriem atrodo, kad aš "kojines mezgu" ir "prie bažnyčios pardavinėju" lotuliukas.gif
Prisižvengiu čia pas jus, net piktumas neiima...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 16:57)
Todėl ir nesakau smile.gif
Galėtų sutraukt tuos, kuriem atrodo, kad aš "kojines mezgu" ir "prie bažnyčios pardavinėju" lotuliukas.gif
Prisižvengiu čia pas jus, net piktumas neiima...

rodykit greiciau veltinius, o tai "uzkals" mus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 16:42)
Man pardavėja, kuri mano tapkes parduoda, sako - ateina pažiūri paaiksi kaip gražu ir padeda pasakę, kad "patys pasidarysim"

Pati taip darau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti