Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 02 02, 14:05)
srauni_upemmmmmm  rolleyes.gif  rolleyes.gif  man laaaabai grazios pirstinytes  wub.gif
As irgi kalta kazkokia jauciuosi, kai pinigus reikia paimt.  blush2.gif


ačiū smile.gif

Žinai dar kalta jaučiuos, kad daiktas dėvisi... unsure.gif
Atsakyti
Srauni upe, malonios pirštinytės 4u.gif
Mole, o kodėl čia nematom darbelių? Ką tik perskaičiau, kad turi padariusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 02, 14:46)
user posted image

labai gražu 4u.gif o tas spalvų derinyskoks fainas,toks natūralus wub.gif
Atsakyti
Srauni_upe... pritariu issakytom mintim, suveltos tvarkingai- spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 02 02, 14:42)
Srauni_upe... pritariu issakytom mintim, suveltos tvarkingai- spalva  thumbup.gif


dėkui smile.gif man jos irgi patinka.. tūų,kurios neatinka nedėjau... blush2.gif nes ten toks košmaras gavos.... iš serijos subalancuota elfams, bet tinka ir žmonėms.


DOLLILYTE, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 02, 15:05)
srauni_upemmmmmm  rolleyes.gif  rolleyes.gif  man laaaabai grazios pirstinytes  wub.gif


As irgi kalta kazkokia jauciuosi, kai pinigus reikia paimt.  blush2.gif

Be galo mielos wub.gif

Ir aš doh.gif Atrodo, ką aš čia, tokį malonumą velt patyriau, kelios valandėlės ir nuvėliau ir tiek daug pinigų prašau doh.gif
Atsakyti
Upe, labai gražios pirštinės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 02, 15:09)
Upe, labai gražios pirštinės  thumbup.gif


ačiū,
man šiaip tos 18 mic woolo sluoksnos daug mielesni atspalviai pasirodė, toki subtilūs...
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 16:03)

Ir aš  doh.gif Atrodo, ką aš čia, tokį malonumą velt patyriau, kelios valandėlės ir nuvėliau ir tiek daug pinigų prašau  doh.gif

nu jau... doh.gif as taip nesijauciu... ir kai sako, kad per brangu- nieko neirodineju...yra ir musu veltinukam pirkeju-gerbeju, kurios vertina ranku draba, ideta siluma, isglostyma...
Atsakyti
nu man žiauriai sunku nustatyti rankdarbių kainą... Čia gi nepaskaičiuosi kiek darbo valandų kiek kainuoja doh.gif Jei nepaslaptis, po kie parduodat tapkesmoteriškas? Pvz 80 Lt tai daug baisiai?
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 15:03)
Be galo mielos  wub.gif

Ir aš  doh.gif Atrodo, ką aš čia, tokį malonumą velt patyriau, kelios valandėlės ir nuvėliau ir tiek daug pinigų prašau  doh.gif


nea kad darbo daug tai aš savo laiką vertinu, man tik gaila kad daiktas dėvisi..
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 02, 15:20)
nea kad darbo daug tai aš savo laiką vertinu, man tik gaila kad daiktas dėvisi..

na ko gi gailėt biggrin.gif įsivaizduok,kaip "abydna" tada tortų kepėjoms - jų gaminius tai suvalgo! Ir darug greičiau nei kas nors sudėvi tapkes...
Atsakyti