Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas,
Tikrai kuo blogai velt? Mano pačios profesija o ir šeimos narių, artimų draugų visai nieko bendro neturi nei su rankų darbu nei su menu, bet vistiek niekas nieko blogo man už rankdarbiavimus nesako. Dar pasižavi biggrin.gif Na bendrakursiai ar kolegos gal pasistebi, bet kad kažkas laikytų "ne lygiu" - niekada.
Atsakyti
Na nieko sau "ne lygis" swoon.gif As du metus svajojau pradet velt, bet baugoka buvo kad nesugebesiu, seile varvinau pamacius bet koki velta daikta... O kai pagaliau ryzausi pradeti, tai net dar labiau velejas vertinu, nes dar labiau suprantu kiek reikia ideti darbo ir meiles.
Atsakyti
O as nezinau kaip vertina mano artimieji mano pomegius ,isskyrus mama ir mano seimynele ,visi kaip vandens i burna prisiseme ,nei zodzio nepasako rolleyes.gif nezinau ar del to kad nepatinka ar del kitu priezasciu ...
Atsakyti
Kadangi esu naminis katinukas ir beveik asocialus, tai šiemet buvau prikalbėtas sudalyvauti prieškalėdinėje mugėje Megoj. Pirmas dienas tai buvau absoliučiai išsunkta nuo tu žmoniu gausos, po to apsipratau, bet negaliu sakyt , kad man tai patiko, negaliu sakyt , kad ir nepatiko blush2.gif .
Gėda pasakyt ka darai gali būti tik tada , jei blogai darai ax.gif , o jei darai su meile ir išmone, ir dar kokybiškai , jokios gėdos negali būt thumbup.gif . Tai darbas pareikalaujantis daug pastangu tiek fiziškai, tiek smegeninės vingiu ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 02 vasario 2011 - 11:44
Raganėle, o ta gepiūras prisiūtas ar įveltas? Gražu wub.gif


QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 09:44)
Merginos, o kaip jūsų pažįstami vertina jūsų veltiniavimą?

Manau gerai, nors nuomonių visokių išgirdau, kai mečiau darbą banke ir išėjau veltinio velt biggrin.gif Draugai tai tikrai visi didžiuojasi, o kitų nuomonė man nesvarbi cool.gif

Vakar sudirbau tepukus, blogai iškirpau, per mažą kulną palikau, o paskui dar ir priekį numažinau doh.gif Po tokių lepsusų taip krinta noras kažką daryt verysad.gif
Einu rebelituotis, kokias vaikiškas nukočiosiu...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 10:25)
Matai, Trakšt, kad pažįstami tai tik tokie ir yra, nes profesija tokia, tad daugelis to tiesiog negali suprast. Jaučiu jei į kokį Kazį atsistočiau su savo tapkėm... Kol kas net pagalvot apie tai negaliu ir ne dėl to, kad nenoriu ar kad man tai nelygis, o dėl tų prakeiktų nuomonių...
Jaučiu to čia šitoj temoj ir mirkstu, kad ieškau kuom tuos pažįstamus pakeist biggrin.gif

na ka, siaip is vienos drauges siandien isgirdau pasiulyma, kai per kaziuka stovesiu, uzsigrimuot, kad niekas nepazintu biggrin.gif tai paklausiau, ar jai tai atrodo gedinga, pasake, kad ne smile.gif na matyt taip issprudo
Atsakyti

Nu ir pavarot jūs lotuliukas.gif , didžiuotis tik reikia, kad taip sugebat bigsmile.gif
Maniškiai visi tik giria, sako faina. Juk aš močiutė jau, o ir dekupažu, ir ant šilko papiešiu, o dabar vilna užbūrė bigsmile.gif wub.gif ir visa tai po darbo dienos bigsmile.gif
Mano sūnus 26m, tai kai draugai ateina , visad randu mano darbus iškilnotus, draugams rodo. O man su savo darbais , palyginus su jūsiškiais, tik po pernyksčiais lapais slėptis blink.gif
Turėčiau aš tiek gaminių, kad mugės stovėt, tai galvą iškėlus stovėčiau lotuliukas.gif
Mergaitės, aš taip jumis žaviuosi bigsmile.gif
Anūko auklėtoja užklausė apie veltini, tai kaip aš jai papasakojau, sako " vajetau, kaip jūs "užsidegus", taip su meile pasakojat"

Man toks relaksas, kad jokiom depresijom nekvepia. 4 metų anūkėlis jau senai kamuoliukus velia.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 02, 11:43)
Raganėle, o ta gepiūras prisiūtas ar įveltas? Gražu  wub.gif
...

bandytas įvelt, kočiojant "įklotas" nusislinkęs, oi bėda su tom tapkėm, sakau nevykėlės doh.gif ryte dar pribadžiau ir į skalbyklę įkišau, kad maža nepasirodytų - gavosi storuliai maži vailokai su gipiūriniais triusikėliais...
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 02 02, 13:57)
Anūko auklėtoja užklausė apie veltini, tai kaip aš jai papasakojau, sako " vajetau, kaip jūs "užsidegus", taip su meile pasakojat"

Man toks relaksas, kad jokiom depresijom nekvepia. 4 metų anūkėlis jau senai kamuoliukus velia.

Močiutė??? bigsmile.gif su džinsais ir tekina thumbup.gif thumbup.gif
kokios jus visos fainuoles ir pozityvistes...bandau pasisemti is jusu to gerio , vadinamo "Pozityvu"... wub.gif
Atsakyti
QUOTE
maži vailokai su gipiūriniais triusikėliais...

iš valentininiu širdučiu tik gipiūriniai triusikėliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va mano naujausios iš 18 mic woolo sluoksnos, ir tai geriausia kas gavos per kelia sdienas vėlimo doh.gif Nu dar tapkės pusė bėdos džiūsta. Kažkokia vėlimo krizė. Kartais atrodo m kad veltinis nuostabu, o kartais kad jui žmones pagaudinėju. Ir ne uok die kokį litą paimu. Bet gal taip su viskuo... nzn
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Molė @ 2011 02 02, 12:57)
okiom depresijom nekvepia. 4 metų anūkėlis jau senai kamuoliukus velia.


bet tai kai faina, kad taip palaiko ir didžiuojasi, matyt ir darbeliai puikūs. Man artimųjų palaikymas labai svarbu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 vasario 2011 - 13:47
srauni_upemmmmmm rolleyes.gif rolleyes.gif man laaaabai grazios pirstinytes wub.gif


As irgi kalta kazkokia jauciuosi, kai pinigus reikia paimt. blush2.gif
Atsakyti