Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(stewie)
Merginos, atėjau pasiguosti  pirkau wool rudą sluoksną, vakar vėliau, tai pirmą kart toks baisus darbelis gavosi. Sluoksna perkaitinta, sunkiai vėlėsi ir taip pikta, jei mato, kad brokuota, tai kam pardavinėti? Vietom nenusidažius, kyšo balti taškiukai, kažkokių šokoladinės spalvos brūžių.....žodžiu, šįkart wool mane užpykdė.


pas mane irgi vietom nenusidažę baluoja... jų sluoksna tikrai nebent tapkėm ir tašėm tinkama g.gif
MAn iš jos pirštinės tookios kietso gavosi ir šiurkščios... Teko pirštinaitėm dasipirkt iš veltinio namų, aišku ten kaina doh.gif
Papildyta:
juperi gražūs tapukėliai
Papildyta:
QUOTE(raganele)
Nagi nekas jei su wool.lt taip darosi... Planas buvo važiuot šiandien ten rinktis krūvą vilnos, bet kažkaip po tokių atsiliepimų gal reikia bandyt kokią kitą parduotuvę  Kur Vilnoiuje išbandyta gera vilna parduodama? Noriu bandyt plonytę sluoksną.

Mano turėtoji iš wool vėlėsi sunkiau nei N.Zelandijos karšinys ir kietesni dalykai gaudavosi, bet aš tik bandau dar, tai maniau taip turi būti. Tiesa, pirmą vilną siunčiausi pabandymui iš jų rinkinuką lietuviškos, ten buvo sudėta kažkas baisaus  tokios suplotos nuopjovos, galiukai - na bet nurašiau, kad akcija buvo, matyt taip turi būti. Be to nebuvau paskaičius, kad lietuviška šlapiam vėlimui nelabai tinka - keleta gražesnių gniužulėlių išsirinkusi šiaip ne taip vaikam pirmus tapukus nuvėliau, likusi nežinau kam tinkama.


na pasikartosiu... nors jaudaug ant to woolo bambu, bet tegu daro išvadas

jų 21 mic sluoksna tai susivelia tai kietumas panašus į zelandijos karšinį ko gero g.gif Turiu dar pabandymui 18 mic. kuri parduotuvėj kainuoja 13 Lt - o veltinio namuose kainuoja tiek 21 mic. Tai noriu palygint kas kokybiškesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 29, 18:04)
na pasikartosiu... nors jaudaug ant to woolo bambu, bet tegu daro išvadas

jų 21 mic sluoksna tai susivelia tai kietumas panašus į zelandijos karšinį ko gero  g.gif Turiu dar pabandymui 18 mic. kuri parduotuvėj kainuoja 13 Lt - o veltinio namuose kainuoja tiek 21 mic. Tai noriu palygint kas kokybiškesnė smile.gif

oi... ir aš buvau nusipirkusi pabandymui 18 mikronų - sumečiau į bendrą maišą ir nei velnio neatskiriu kuri 21 kuri 18 doh.gif jetus kaip apmaudu, negaliu... einu rožines tapkes ta proga nuvelt...
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 29, 18:26)
jupiteri lotuliukas.gif , gražios tavo šlepetės, tik pilkųjų kulnas toks skystokas atrodo rolleyes.gif (jau aš tai turiu teisę kritikuoti, ar ne?! lotuliukas.gif )
juperi 4u.gif  biggrin.gif



turi teise 4u.gif kaip ir visos kitos... kulnas kaip ir visos tapkutes- vienodai NEskystos tongue.gif (cia kazin butina teisintis? tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )

nu ir nusivelus siandien doh.gif kepure nuvelta, skara nuvelta, apyranke-kaklaskare nuvelta...viskas pilka lotuliukas.gif lotuliukas.gif pilka pilka kur dairais

matot !!! ?? matot!!??? ir as veliu, ne tik cia komentuoju lotuliukas.gif Muza susalo-brazdinosi nuo ryto , kad i namus isileisciau-isileidau, tai dabar ramybes nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 29 sausio 2011 - 18:51
QUOTE(juperi @ 2011 01 29, 18:49)
(cia kazin butina teisintis? tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )

nu ir nusivelus siandien doh.gif  kepure nuvelta, skara nuvelta, apyranke-kaklaskare  nuvelta...viskas pilka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pilka pilka kur dairais


Žinoma būtina lotuliukas.gif ir dar atsiprašinėt, kodėl man taip atrodo, kad kažkas ne taip lotuliukas.gif



Pas mane riūžavumi,riūžavumai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šlykštuke aš, žiūrėkit kas per velniava tam kokone- su visais nareliais, sudziuvelis, negyvelis. Negana to, kad viduriuose gyventojas, tai ir ta kokona ismeciau-mirkiau, deliojau ir sen ir ten- ni to...reik klaust pas zinoves kaip ten ji panaudot- tik kazin ar isdrisiu dar ta vidu pradaryt kada...o gal su tuo gyviu reikia?? g.gif lotuliukas.gif

foto kokybe baisoka, bet gal ir gerai g.gif

user posted image
Atsakyti
juperi, as siandien balta/pilka/ zydra daraiau savo maziui. Nu ka ten jau ir visas 36 dydis. Jau storos gavosi. doh.gif Visi veilokai. Jokio grozio, bet tikiuosi metus bus ramu.
Turiu padarytas pilkas su rausvu, bet veliau parodysiu... blush2.gif Vakar dariau pilkas su zaliu ir baltu... Man irgi kazkokia pilka nuotaika. biggrin.gif



As daug nenufotografuoju. Taip ir iskeliauja... verysad.gif Tiesiog nesuspeju.


Yra tikrai labai geros vilnos wool lt. Ir daugiausia man ten tokios ir kliuna. Jei pavyks juoda iskeist - isvis tik geruoju minesiu.
Jau kainos veltinio namuos. doh.gif Sakau, kiek reikia pirkt, kad nuolaida pritaikytumet? Tai atsake, kad keles spalvas reikia imt ir kiekvienos nemaziau nei kila. doh.gif Wool lt tikrai geranoriskesni.


juperi reikia neisiminet. Bus su inkliuzu, jei kur ivelsi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 29 sausio 2011 - 19:08
o zoologojos sodas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 20:06)
juperi, as siandien balta/pilka/ zydra daraiau savo maziui. Nu ka ten jau ir visas 36 dydis. Jau storos gavosi.  doh.gif  Visi veilokai. Jokio grozio, bet tikiuosi metus bus ramu.

ohooo koks maziukas su 36 dydziu thumbup.gif
tai va tos mano zalios 32 dydzio-irgi gavosi kaip batonai- nesunesios mergike smile.gif

Trakst, tavo avas grazus, bet kazkoks istemptas-ar tu taip norejai?? gali dydi pasikoreguot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 29 sausio 2011 - 19:10
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 19:06)
juperi, as siandien balta/pilka/ zydra daraiau savo maziui. Nu ka ten jau ir visas 36 dydis. Jau storos gavosi.  doh.gif  Visi veilokai. Jokio grozio, bet tikiuosi metus bus ramu.
Turiu padarytas pilkas su rausvu, bet veliau parodysiu...  blush2.gif  Vakar dariau pilkas su zaliu ir baltu... Man irgi kazkokia pilka nuotaika.  biggrin.gif
As daug nenufotografuoju. Taip ir iskeliauja...  verysad.gif  Tiesiog nesuspeju.
Yra tikrai labai geros vilnos wool lt. Ir daugiausia man ten tokios ir kliuna. Jei pavyks juoda iskeist - isvis tik geruoju minesiu.
Jau kainos veltinio namuos.  doh.gif  Sakau, kiek reikia pirkt, kad nuolaida pritaikytumet? Tai atsake, kad keles spalvas reikia imt ir kiekvienos nemaziau nei kila.  doh.gif Wool lt tikrai geranoriskesni.



jooo veltinio namusoe brangu labai... unsure.gif nu nebent kooperuotis, bet ką darut jei man labiau patinka violetinė o tau elektrinė smile.gif smile.gif smile.gif
Jo teiravaus šiandien tai perkant kilą spalvos tos pačios 84 Lt užv kilą. Balta mažiau.

Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 29, 20:09)
ohooo koks maziukas su 36 dydziu thumbup.gif
tai va tos mano zalios 32 dydzio-irgi gavosi kaip batonai- nesunesios mergike smile.gif

Trakst, tavo avas grazus, bet kazkoks istemptas-ar tu taip norejai?? gali dydi pasikoreguot



Cia toks tipo istyses veidelis. biggrin.gif


Kai pasakei... gal reikia ir pasikoreguot. g.gif
Atsakyti
Gal aš ir ne temą, bet noriu paklausti, kaip jūs įveliat tuos kokonus, ar per pusę pjaunat ar visus, mačiau kad aptariat, todėl ir paklausiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2011 01 29, 21:13)
Gal aš ir ne temą, bet noriu paklausti, kaip jūs įveliat tuos kokonus, ar per pusę pjaunat ar visus, mačiau kad aptariat, todėl ir paklausiau  mirksiukas.gif

jeigu idemiau skaitytum- tikrai rastum atsakyma dar sitam puslapy mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 29 sausio 2011 - 20:24