Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(bulaukiux @ 2011 02 01, 21:34)
čia jau Valentino dienai? biggrin.gif

aha biggrin.gif pilnas užmanymas buvo dar prikabinti bantukus, kaip ant apatinio trikotažo, ale kad baltų nebuvo pirkt...
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2011 02 01, 20:11)
sveikutes,pagaliau galiu parodyt kokios gavos mano pirmokes.


Kad visom tokios pirmokėlės bigsmile.gif thumbup.gif
QUOTE(raganele @ 2011 02 01, 21:13)
Teisingai, nemest kelio dėl takelio:
Nepavykėlės mano šiandien, nesupratau kas jom darėsi - aš jau atseit suveltas kišu į vandenį, o jos pučiasu kaip varlės  blink.gif mušiau tada, mušiau, kažkaip suplojau, bet vistiek man jos įtartinos...

"Nevaryk Dievo į medį"(ar kaip ten sako biggrin.gif ) taip kalbėdama doh.gif Pasaka smile.gif
Kokia čia vilna g.gif


Man šiandien bais nevykusi diena sad.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 01, 21:13)
Teisingai, nemest kelio dėl takelio:
user posted image
Nepavykėlės mano šiandien, nesupratau kas jom darėsi - aš jau atseit suveltas kišu į vandenį, o jos pučiasu kaip varlės  blink.gif mušiau tada, mušiau, kažkaip suplojau, bet vistiek man jos įtartinos...


labai gražios šiaip, čia iš nat. vilnos?
Atsakyti
ačiū, kad reabilitavot tapkes biggrin.gif nenatūralios, visas karšinys pas mane "latviškas", čia irgi toks.
Atsakyti
raganele, labai jaukios tapukės gavosi. Man vienos irgi labai pūtėsi ir niekaip negalėjau suvelt. Kišau į skalbyklę-suvėlė, bet po 2 mėn nešiojimo jau prakiuro. verysad.gif Gal per ilgai suko jas ta skalbyklė g.gif
Atsakyti
Labas rytas,


Ausruze bigsmile.gif super dailios tapkytes. thumbup.gif Del perdidelio iskirpimo - nesutinku. Jei mazesnis butu, kaip kojyte tada ikist reiktu ? Viskas joms gerai. Nei berniukiskos, nei mergaitiskos - tiesiog vaikiskos ir labai simpatiskos.


raganele ka ten rebilituot, grazios tos tapkes. thumbup.gif
Atsakyti
Raganėle, gražios tapkutės.
Aušruže, tavo irgi tikrai labai neblogos. O jei dar pirmos, tai tiesiog nuostabios.

Merginos, o kaip jūsų pažįstami vertina jūsų veltiniavimą? Aš kažkaip susilaukiu labai neigiamų vertinimų, maždaug "kojines mezga" ir "prie bažnyčios pardavinėja" lotuliukas.gif Tiesą sakant iš esmės man dzin, bet baisiai malonu irgi nėra...

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 09:44)
Raganėle, gražios tapkutės.
Aušruže, tavo irgi tikrai labai neblogos. O jei dar pirmos, tai tiesiog nuostabios.

Merginos, o kaip jūsų pažįstami vertina jūsų veltiniavimą? Aš kažkaip susilaukiu labai neigiamų vertinimų, maždaug "kojines mezga" ir "prie bažnyčios pardavinėja" lotuliukas.gif  Tiesą sakant iš esmės man dzin, bet baisiai malonu irgi nėra...




Geriau tokiu pazistamu neturek. schmoll.gif


As didziuojuosi, kad veliu. O jei kas man pasakytu, kad tai zemas lygis, siusciau ant triju raidziu kuda padalse. O kas jei ir kojines megzt. Kokiu esu graziu, rastuotu primezgus.

Mano anyta ( teiseja) visiems giriasi, kad as veliu. Vaikas, kai reikejo parasyt, ka dirba tevai - mane uzrase, kaip veleja ir as tuo didziuojuosi ir dziaugiuosi. Juk taip gera yra kurt. Ir as manau, kad jei, kas ir saiposi, tai tik is kvailo pavydo, kad nieko nemoka sukurt.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 02, 10:06)
Geriau tokiu pazistamu neturek.  schmoll.gif
As didziuojuosi, kad veliu. O jei kas man pasakytu, kad tai zemas lygis, siusciau ant triju raidziu kuda padalse. O kas jei ir kojines megzt. Kokiu esu graziu, rastuotu primezgus.

Mano anyta ( teiseja) visiems giriasi, kad as veliu. Vaikas, kai reikejo parasyt, ka dirba tevai - mane uzrase, kaip veleja ir as tuo didziuojuosi ir dziaugiuosi. Juk taip gera yra kurt. Ir as manau, kad jei, kas ir saiposi, tai tik is kvailo pavydo, kad nieko nemoka sukurt.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Matai, Trakšt, kad pažįstami tai tik tokie ir yra, nes profesija tokia, tad daugelis to tiesiog negali suprast. Jaučiu jei į kokį Kazį atsistočiau su savo tapkėm... Kol kas net pagalvot apie tai negaliu ir ne dėl to, kad nenoriu ar kad man tai nelygis, o dėl tų prakeiktų nuomonių...
Jaučiu to čia šitoj temoj ir mirkstu, kad ieškau kuom tuos pažįstamus pakeist biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 02 vasario 2011 - 09:26
biggrin.gif


Idomu, kas cia per profesija, kad nesupranta veltinio... g.gif ar mezgimo ar Kaziuko... g.gif Mano brolis baiges dailes akademija, jau nuo studiju laiku Kaziuke dalyvaudavo. As pernai prie jo irgi su slepetem prisiblatninau. Gera ten pabut ne tik pirkeju. O ir pazystamu dailiniku, kuriu darbai musu sali reprezentuoja uzsienyje tikrai Kaziuke yra. Man smagus tas momentas, kad ten kaip ir visi lygus. Ar diedukas su mediniais saukstais, ar zinomas dailininkas - stovi ir rodo savo darbus, bendrauja su zmonem, susitinka su pazistamais ir draugais. Tik negaliu pakest tu kinietisku prekiu ir seklu pokeliu Kaziuke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 02 vasario 2011 - 09:38
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 02, 09:44)
Merginos, o kaip jūsų pažįstami vertina jūsų veltiniavimą? Aš kažkaip susilaukiu labai neigiamų vertinimų, maždaug "kojines mezga" ir "prie bažnyčios pardavinėja" lotuliukas.gif  Tiesą sakant iš esmės man dzin, bet baisiai malonu irgi nėra...

sveikos, velejeles

mano aplinkoj nieks nera neigiamai nieko pasakes-manau, kad tai mano hobis ir tai svarbu tik man.
Kaip TRAKST sake, matomai, tokiems "pazistamiems" suveikia pavydas, kad ju smegenyse nera to meninio , kurybinio, nors ir tiesaus, bet vingio wink.gif todel ir pavydi
Atsakyti