Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 15:40)
Kodel fe? Man ji  thumbup.gif


eik tu sau biggrin.gif
as kai kg nusipirkus buvau tai man ji jau per gerkle lenda.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 15:41)
eik tu sau  biggrin.gif
as kai kg nusipirkus buvau tai man ji jau per gerkle lenda.



Puikiai besivelianti, nuostabios spalvos vilna. Kad tik visa tokia butu. biggrin.gif

As galvojau negreit vilna pirksiu, bet maza kas, koks uzsakymas. Va reiks Kaziui pasiruost. Prasitustinsiu vilnos spinta, o tada jau pavasari raiks rimciau uzsipirkti, bet jei bus kuriamas koperatyvas - pirkti is bg biggrin.gif tai as dalyvauju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 15:45)
Puikiai besivelianti, nuostabios spalvos vilna. Kad tik visa tokia butu.  biggrin.gif

As galvojau negreit vilna pirksiu, bet maza kas, koks uzsakymas. Va reiks Kaziui pasiruost. Prasitustinsiu vilnos spinta, o tada jau pavasari raiks rimciau uzsipirkti, bet jei bus kuriamas koperatyvas - pirkti is bg  biggrin.gif  tai as dalyvauju.  biggrin.gif

man dzinsu spalva vooo thumbup.gif pirstines veliau...

o Kaziuke dalyvaujat???
Atsakyti
an kooperatyvo ir as pasirasau, o kaziuke dalyvaut kolkas planai yra:) o kaip ten bus - balazino
Atsakyti
Ką tik į Kaziuką užsiregistravau wacko.gif Pilvą iš baimės suka unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 01, 16:53)
Ką tik į Kaziuką užsiregistravau wacko.gif Pilvą iš baimės suka  unsure.gif  doh.gif

o kur cia reik registruotis? telefonu ar inetu galima?
Atsakyti
http://kaziukomuge.blogspot.com/ skubek, tik trys dienos beliko.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 14:37)
tikrai isvarys i bendramincius  doh.gif
kad ir buciau kelione nusipirkus - tikrai nevaziuociau  schmoll.gif , nors ir pinigu nieks negrazintu - siaubas sitaip rizikuoti  doh.gif
o dar paskelbta, kad tipo savaite laiko turistai nebus skraidinami, skris tusti lektuvai poilsiautojus ir ten pargabenti. koks bajeris - ten pusei metu egipta pamirst reiktu.
buvau, bet neisigilinta tuo metu buvo i tokius patarimus kaip: fotiko viesai mieste geriau nerodyti, policininko nefotografuoti ir t.t. nesamone, jau tada buvo karinis rezimas. vaziuojant i izraeli geras patarimas buvo: sakykim, kad mes latviai, gal tada praleis, nes lt pasizymeje kaip zydzudziai  doh.gif

viskas iseinu tikrai  biggrin.gif


ne bajeris, o baneris (reklama) wink.gif


--------------

Nuvėliau pirštines iš 18 mic woolo sluoksnos. Vėlėsi gerai gana... bet kažkaip sunkaiu nei 21 mic veltinio namų, bet tas skirtumas nedidelis. Tiesiog gale jau nebepajėgiau iki savo rankų dydžio davelt. O išdžiuvus rezultatas dar kitaip atrodys.
O šiaip nepoalyginama kokybė woolo 21 ir 18 mic. Gal jie 18 mik ne patys da=o? ar gal kokybiškesniais dažais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 01 vasario 2011 - 17:34
Pavasarinės žalios gražios smile.gif mane labai visi kvietkeliai ankstyvieji traukia.
Klausykit, o kiek tapkių reikia nuvelt, kad būtų galima kaulijantiems pažįstamiems jau parduot? O nepažįstamiems? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 01, 19:05)
.
Klausykit, o kiek tapkių reikia nuvelt, kad būtų galima kaulijantiems pažįstamiems jau parduot? O nepažįstamiems?  biggrin.gif

Tu jau turi mano oficialų leidimą pardavinėt plačiai 4u.gif biggrin.gif cool.gif
Aš į viešumą po poros mėn ėjau, siaubingos, kreivos šleivos tapkės, mirčiau, jei reiktu tokias dabar kam ir iš savų parodyt lotuliukas.gif doh.gif Mugė buvo tokiam malūne, prikalbino blush2.gif Bet pardaviau kažkiek, tada toks milžiniškas kablys atsirado velt ir tobulėt, nes iki to žaidimas tik buvo smile.gif
Atsakyti
Ar tinka iš sluoksnos dėt kulną vienos spalvos, o link pirštų kitos? Ar jos ten gerai susibėga g.gif Iš karšinio tai bandžiau kažkątai...
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2011 02 01, 18:25)
Tu jau turi mano oficialų leidimą pardavinėt plačiai  4u.gif  biggrin.gif  cool.gif

Aš taip pat leidžiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 01, 18:05)
Klausykit, o kiek tapkių reikia nuvelt, kad būtų galima kaulijantiems pažįstamiems jau parduot? O nepažįstamiems?  biggrin.gif

blink.gif Na, dvi turi nuvelt, kad galėtum parduot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 01 vasario 2011 - 19:09