Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(barric @ 2011 02 01, 14:15)
ka tik is wool'o - isbrango jau viskas net nezinau, parsitempiau maisioka ir pinigine gerokai patustejo, na ziuresiu kiek ir ko man ten gausis


idomu kaip su didmenine prekyba, kokios kainos ir ar irgi kels?
nesamone kazkokia.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 14:39)
idomu kaip su didmenine prekyba, kokios kainos ir ar irgi kels?
nesamone kazkokia.

ziunt ka vadint didmenine - pirkau virs kilogramo, pvz siulu oaze, jau kai 1 kg perki - iskarto nuolaida duoda, o cia ne
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 01, 14:46)
ziunt ka vadint didmenine - pirkau virs kilogramo, pvz siulu oaze, jau kai 1 kg perki - iskarto nuolaida duoda, o cia ne


wool nuo 3kg skaito didmenine, lygtais g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 14:50)
wool nuo 3kg skaito didmenine, lygtais  g.gif

jo, sake karsinio jei pirkt 3 kg tai po 36 lt butu, bet reik labiau su tuo karsiniu man pazaist, kolkas oazej pirkdavau
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 01, 14:54)
jo, sake karsinio jei pirkt 3 kg tai po 36 lt butu, bet reik labiau su tuo karsiniu man pazaist, kolkas oazej pirkdavau


tai didm.tada nekito.
Atsakyti
Uf nuveliau vienas cia su jum bepliurpdama biggrin.gif Vidus is tokio rusvo melanzo prastai velesi. g.gif Putesi. Tai mucinau mucina. Atrodo ismucinau. Tam reikalui "tarka" labai tinkama. Isorej dejau baby alpakos ir Skudzdiu vilnos. Sita taip branginu, kaip dekora naudoju tik. Tokios pukuotukes gavosi... Itariu metys tuos pukus, reiks nuskust. Bet tokios jaukios, kai pukuotos. O baby alpaka butu irgi pravalas viena velt. Irgi ale dekoras. Padariau is paziuros paprastutes, bet tiek visko i jas sudejau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 12:32)
žollia gal vel avytes pradek augint.  mirksiukas.gif

Na, gal ir sugalvosim kada vėl atnaujint tą veiklą. Kol kas yra visokių rūpesčių, ne tas ūpas.
Dzūke, dailios 4u.gif
Aš iš woolo rudenį pirkau sluoksnos virš 3 kg (21 mkr), tai po 65 atidavė. Bet jei mažiau 3 kg-nieko, tik tos akcijinės. Šiandien akcija mėlyna sluoksna 18 micr. ir baltas karšinys. Ar beturėjo kaži? g.gif Nors karšinį aš vistiek iš siuluoazės perku. Na nebent priimtumėt į kompaniją, kai pirksit iš Bulgarijos ax.gif .
Atsakyti
Moterys, gal grįštam prie vėlimo nuo tų avių jauniklių skerdimo, nes man nekaip veikia tokios šnekos .. 4u.gif


Niu va pradėjau velti pirštinaites iš wool 18 mic sluoksnos. Tai pati sluoksna nepalyginamai kokybiškesnė nei jų 21 mic. ir savo švelnumu panašesnė į veltinio namų 21 mic. o 18 u 18 mic neturiu dabar palygint.

Klojasi gražiai, nudažyta kokybiškai (kaži ar t.p. būtų didemena ruloną perkant).
Aišku man dabar basu prisišnekėt kad vėl nesaonės su tom pirštinėm nepadaryčiau unsure.gif perdariau šabloną, nu bus matyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 01 vasario 2011 - 14:15
as jau grizau - deliojuosi naujus dzinso spalvos (fe) baciukus 4u.gif
Atsakyti
Out of topic bet negaliu susilaikyt:

Sėdžiu supermamoj, o viršuj diddžiulis baneris mirga Teztour kelionė į Egiptą lotuliukas.gif Nesijaučia biški pinigu švaistantys
Atsakyti
tikrai isvarys i bendramincius doh.gif
kad ir buciau kelione nusipirkus - tikrai nevaziuociau schmoll.gif , nors ir pinigu nieks negrazintu - siaubas sitaip rizikuoti doh.gif
o dar paskelbta, kad tipo savaite laiko turistai nebus skraidinami, skris tusti lektuvai poilsiautojus ir ten pargabenti. koks bajeris - ten pusei metu egipta pamirst reiktu.
buvau, bet neisigilinta tuo metu buvo i tokius patarimus kaip: fotiko viesai mieste geriau nerodyti, policininko nefotografuoti ir t.t. nesamone, jau tada buvo karinis rezimas. vaziuojant i izraeli geras patarimas buvo: sakykim, kad mes latviai, gal tada praleis, nes lt pasizymeje kaip zydzudziai doh.gif

viskas iseinu tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 01 vasario 2011 - 14:40
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 15:23)
as jau grizau - deliojuosi naujus dzinso spalvos (fe) baciukus  4u.gif




Kodel fe? Man ji thumbup.gif
Atsakyti