Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Mes ir pro langus nežiūrėsim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kadabra nors tema ne apie tai, bet tenoriu pasakyt, kad gali sau ramiai valgyt mesyte, nes gamtoj vegetaru - nera. Visi zoleedziai, kazkuria prasme valgo kitus gyvunus. Cia ne as taip sugalvojau, cia moksliskai irodyta, kad gamtoj jau taip viskas suredyta yra.

Mano nuomone geriau jau vaikams neleisti ziuret lietuviskos publicistikos, nei laidu apie medziokle. Kai nera pas vaika supratimo, tai ir atsitinka "kliudziau" istorijos.

As mielai avienos pavalgyciau. Mama virdavo kopustu sriuba su aviena... Mmmm net apetitas sukilo. Man aplamai patinka tas avies kvapas. Kai nusiperku naturalia vilna, tai atrisu maiseli ir uostau, uostau.... B daviau pauostyt, kaip kvepia, o jam pasirodo kazkodel smirda. blink.gif Dar Vilniuj, universiteto vaistinej, gamina krema su lanolinu... rolleyes.gif Man skaniau uz pakalnutes kvepia... bigsmile.gif


Besijuokianti o as girdejau, kad "Romanovo" labai gerai velimui... g.gif. Pas gOOte Skudes yra, tai sake irgi lajus nesmirda. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 01 vasario 2011 - 12:06
Mažiau kalbų, daugiau darbų lotuliukas.gif
Sluoksninės cool.gif - Snieguolės
user posted image

Fotkė kažkokia miglavota gavos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 01 vasario 2011 - 12:11
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 14:03)
Besijuokianti o as girdejau, kad "Romanovo" labai gerai velimui...  g.gif. Pas gOOte Skudes yra, tai sake irgi lajus nesmirda.  g.gif

Būtų fainai kažkaip tose veislėse išsiryškint.
Mas kas augina Romanovus, tai sakė, kad veliasi, bet kai paklausiau ką tinka velt, tai supratau, kad apie vėlima nieko nesupranta.
Reiks tų juodgalvių kokį švaresnį kuokštą išsitraukt, ir pabandyt nors kokį kimilėlį suvelt, šiaip jau įdomu velias ar ne.
Aš kažkur tik literatūroj skaičiau, kad romanovai turi labai daug akuoto, ko pasekoj vilna sunkiai veliasi ir tinka daugiau kailiui, tai nusprendžiau, kad nesivelia... Bet praktiškai patyrinėt neteko smile.gif

Dzūke, kada tu spėji blink.gif . Vienos už kitas gražesnės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 01 vasario 2011 - 12:13
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 08:25)
Besijuokianti as padariau dvejas vaikiskas. I vienas dejau silka, i kitas lina. Ziuresiu, kas ilgiau nesunesios. Bet ir storos abejos gavosi.  doh.gif 
Va va pas mane irgi lygiai taspats, Is sluoksnos, atrodo plonesnes slepetes gaunasi, bet tvirtesnes. O karsinys storas, tvirtas, atrodo, o tam tikrose vietose ir prasitrina, o kitur storas ir lieka. As speju, kad sluoksnos plaukas yra ilgesnis, todel ir gaunasi tvirciau.  g.gif Faina, kai jau po metu gauni ziniu, kad dar nesios ir nesios slepetes.  thumbup.gif  Bet vaikiai, tai, ui kaip kitaip nesipoja. Mano dickis "ciurina" po namus. Na tai ciuru, ciuru per grindis. Ir dar megsta tas slepetes visaip kreivint ant koju. Jau net bartis pradejau.  unsure.gif


vieno karšinio (nepamenu kur pirkau) man labai greit pirštas išsivaikščiojo.

Jei karšinį siųstis.... naz nežinau, karšinio ir siūlų oazėj visai geros kanos g.gif
Jei siųsitės sluoksną, visai norėčiau pabandyti.

Nors jau viršijau betkokius litų leidimo limitus ir kad atai atsipirks tikrai nežinau schmoll.gif

O suoksnos pirštines (tas su per siauru riešu) pasirodo pervėliau gerokai, nes gavos kai šarvai doh.gif doh.gif

Avių skerdimas... nu neskerskit jų 4u.gif Jei būčiau ūkininkė jaučiu visi gyvuliai mirtų sava mirtimi sulaukę gilios senatvės doh.gif
Papildyta:
O tos sluoksnos lkurias perkam, čia kokia nors beislė yra ar koks mišinys apdirbtas ir tiek?
Papildyta:
Tame bulgarų rumunų ar ko puslapi radau viena baltą sluoksną 28 mic. O spalvota nesupratau, jei tik violetinės ir alyvinės turi?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 12:00)
Sako Romanovo veislės lajaus visai nekaupia ir neturi jokio spec kvapo, bet kiek suprantu tai romanovai labai akuoti, vėlimui netinka...

Aš auginusi Romanovo. Mėsa turėjo silpną avies kvapą. O jauniklių tai visai beveik be kvapo thumbup.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 12:12)
Būtų fainai kažkaip tose veislėse išsiryškint.
Mas kas augina Romanovus, tai sakė, kad veliasi,
Aš kažkur tik literatūroj skaičiau, kad romanovai turi labai daug akuoto, ko pasekoj vilna sunkiai veliasi ir tinka daugiau kailiui, tai nusprendžiau, kad nesivelia... Bet praktiškai patyrinėt neteko smile.gif

Dėl vėlimo nežinau, nes avis auginau prieš 6 metus, o apie vėlimą tada net žinot nieko nežinojau. Vilną laikiau ant aukšto klėties, kol kandys suėdė ir išmečiau. verysad.gif Kad akuotas stambus ir ilgas-tikra tiesa. Nors Romanovo veislės avys skaitosi kailinės, t.y. turėtų tikt vėlimui.
Atsakyti
dzūke[B] grazu, zalia... thumbup.gif wub.gif


Net kaime zmones gyvendami savo uzaugintu gyvuliu buna, kad neskerdzia. Kaimynas kaimynui padeda. biggrin.gif As siemet 50 vistu auginau. Vadinau jas visas olialia pupytem ( tipo vienodos visos ir blondines), bet per save teko perlipt. Vistik kazkaip prisirisi ir ziurint i tuscia vistide nesmagu darydavosi. verysad.gif Kirst nekirtau - B tuo uzsieme, bet gaudziau ir pesiau - as. verysad.gif


žollia gal vel avytes pradek augint. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 12:12)
Dzūke, kada tu spėji blink.gif . Vienos už kitas gražesnės smile.gif

Į dieną po šlepetes blush2.gif , na įklimpau- ir sekmasdienį vėliau doh.gif , neiškenčiau lotuliukas.gif

Bet šnd jau vytelių užsimerkiau, gal kaip nors išbrisiu(nors laikinai) iš šito liūno lotuliukas.gif



Trakst 4u.gif
Atsakyti
Dzuke, labai dailios, piesinukas toks jau pavasariskas wub.gif .

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 13:00)
Kadabra, jau pietaut pas tave ruošiamės bigsmile.gif . Kad per daug skaudu finansiškai nebūtų, aš savo avį galėsiu atsinešt smile.gif , mes irgi aviena mintam. Su kvapu ji, bet man tai nieko. Sako Romanovo veislės lajaus visai nekaupia ir neturi jokio spec kvapo, bet kiek suprantu tai romanovai labai akuoti, vėlimui netinka...


oho avi, mat ji atsines... as dar pamenu apie tavo koju ismiera biggrin.gif 4u.gif
sugalvosim, jei tik kam noro bus.

QUOTE(Katinytis @ 2011 02 01, 13:01)
Mes ir pro langus nežiūrėsim  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ai, man nebaisu cool.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 13:03)
Mano nuomone geriau jau vaikams neleisti ziuret lietuviskos publicistikos, nei laidu apie medziokle. Kai nera pas vaika supratimo, tai ir atsitinka "kliudziau" istorijos.


ta publicistika tai baisiau but negali, kur jau ten vaikams, mes patys neziurim. Zinios - geriausiai biggrin.gif .

QUOTE(žollia @ 2011 02 01, 13:26)
Aš auginusi Romanovo. Mėsa  turėjo silpną avies kvapą. O jauniklių tai visai beveik be kvapo thumbup.gif


ale vat tuos jauniklius ir gaila labiausiai dobt butu unsure.gif
prisiveisciau tongue.gif
Atsakyti
eikit svilpaut ! as nieko nesuprantu, ne apie avis, ne apie akuotuma... doh.gif
valgius avienos, mociute augino, bet is vaikystes to kavapo ir skonio iki siu dienu neislaikiau, o dabar teko avies kumpi valgyti-tai matomai buvo deramai kazkur ismirkytas-jokio itartino man kvapelio thumbup.gif

Dzuke, saunuole, kol mes cia pliurpiam- ana sau dirba thumbup.gif pavasari mums pranasauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 01 vasario 2011 - 12:49
QUOTE(juperi @ 2011 02 01, 13:49)
eikit svilpaut ! as nieko nesuprantu, ne apie avis, ne apie akuotuma...  doh.gif
valgius avienos, mociute augino, bet is vaikystes to kavapo ir skonio iki siu dienu neislaikiau, o dabar teko avies kumpi valgyti-tai matomai buvo deramai kazkur ismirkytas-jokio itartino man kvapelio thumbup.gif

Dzuke, saunuole, kol mes cia pliurpiam- ana sau dirba thumbup.gif  pavasari mums pranasauja



Juk reikia kažkam dirbti lotuliukas.gif , tai Dzūkė ir stengias už visas bigsmile.gif
Nu aš apie avininkystę irgi nieko neišmanau. Esu valgius ne kartą šašlykus. O aviukai man labai gražūs
Atsakyti
as irgi avienos nelabai, man netgi ta mesa kur visi tvirtina, kad bekvape - smirdi smile.gif rieboka kazkokia man ta aviena, nors pusbrolis 1 syki kazkaip idealiai sugebejo paruost saslykus, kad nesijaute smile.gif ta bulgariska vilna tikrai sudomino, ypac tie naturalios spalvos karsiniai faini reiks pasidomet, gal kas vaziuoja ten smile.gif

ka tik is wool'o - isbrango jau viskas net nezinau, parsitempiau maisioka ir pinigine gerokai patustejo, na ziuresiu kiek ir ko man ten gausis
Atsakyti