Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 11:08)
kadabra nu va taip greit svajonem galas ir ateina...  unsure.gif  Nuleidai ant zemes. Reiskia reikes jei ka siustis.  g.gif

Del vilnos "purvinumo". Seip, kiek zinau, nei Zelandijoj, nei Australijoj avys tikrai nesvaruoles, o del ju laikymo ir nepriziurejimu zalieji visam pasauly bangas kelia. Tiesiog vilna yra paveikiama kazkokiaistai chemikalais, kurie sutirpdo visas siukslytes. Taip, kad jei norit naturalios ir ekologiskos - tai pirkit musiske su visokiom ti zolytem ir spygliukais.  mirksiukas.gif


tep jep - istirpina tas siusklexs, ale vat tie apsiaustai avims man idomus pasirode, gal kokiam eko ukyje ir siek tiek apsaugo kailiukus g.gif .
matyt tas vilnos apdirbimas iki mums priimtino rezultato yra n kartu brangesnis nei pati zalia vilna.
man tai idomus sluoksnos gaminimo technologinis procesas (cia tik del zinojimo, nemislinkit, kad pati sukuosiu lotuliukas.gif ), jeigu kuri turit kokiu nuorodu - ikelkit, akis paganysim.

Trakst, gali vaziuoti, tik akis reikiamai paruosk vaizdams (as ne tokiu baisybiu maciau, ale man bg tikrai nepatiko...)

Beje, jeigu buciau pradejus velti siek tiek anksciau wub.gif . As gi vos ne visa vasara pietuose tarp aviu ozku bandu pragyvenu, buciau ten patampius tu ju garbanu, ale sia vasara tik surio gaminimu domejausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 02 01, 09:46)
Sveika,



fainuolytės 4u.gif tokios pavasarinės
Atsakyti
kadabra a kas tas bg? As tik Borisa Grebensciakova zinau, kai bg ir man beje jis labai patinka? bigsmile.gif


As noreciau avis augint, net labai noreciau. Ale B nikaip nepasduoda. Jau greiciau ant angoriniu triusiu pasirasytu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 10:03)


dzūke prisimenu, ta jausma, kai padariau pirmas slepetes... Senai, senai, kazkur pries metus  biggrin.gif Ptrisimenu, padariau, ir taip norejau cia parodyt. Kad nufotkinau ir idejau be dekoro, dar slapias. Ir laukiau atsiliepimu. Gavau va va tokia sypsenele "  wink.gif  ". Tada pribaziau slepetem akis, nes tai buvo maziui slepetes. Bet pribaziau po viena ant kiekvienos, is sonu. Gavau kritikos, kad reikejo ant kiekvienos po dvi akis. O man ir dabar atrodo, kad padariau teisingai. Mano tos dvi slepetes - kaip viena varle buvo. O tos velejos, labai patyrusios, bande ikalbet mane padaryt varle su keturiom akim. Tai buvo vieninteles mano slepetes su akytem. Tai buvo sausio 16 diena (berods) pernai. biggrin.gif

atsimenu jas bigsmile.gif man jos tokios originalios pasirodė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 11:40)
kadabra a kas tas bg? As tik Borisa Grebensciakova zinau, kai bg ir man beje jis labai patinka?  bigsmile.gif
As noreciau avis augint, net labai noreciau. Ale B nikaip nepasduoda. Jau greiciau ant angoriniu triusiu pasirasytu.  biggrin.gif


na, Trakst, tu visai be fantazijos - taigi tavo Bulgarija lotuliukas.gif
mes irgi augintume, bet tada gi nei sniukst is namu su tokiu ukiu - cia bus ateiciai, kai seslesni tapsim cool.gif
Atsakyti
Aš pirkau iš avys.lt merinosų ir landrasų, tai vilna buvo labai švari, tik sukaršta. Klausėm savininko sako tokia vilna (rūšis), kad į ją nieks neprilenda, o ir nuo pilvo nekerpa. O juodgalvių buvau maišioką nusipirkus "žalios", tai baisybių baisybė.
O bulgarų persižiūrėjau, tai kaina su siuntimu gaunąs artima woolo (kai kas pigiau, kai kas brangiau), veislė pas juos vietinė Rodopo arba vietinė merinosų. Karšinys lyg truputį su šiukšlikėm, nors sako, kad puikiai velias (ten saite yra darbai iš jų vilnos), o jei norit galiu ir rusaičių, vėlusių iš jų vilnos, atsiliepimų nuorodas sumest. Tik reiktų apsižiūrėt ar kokiais muitais neapdės.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 12:02)
Aš pirkau iš avys.lt merinosų ir landrasų, tai vilna buvo labai švari, tik sukaršta. Klausėm savininko sako tokia vilna (rūšis), kad į ją nieks neprilenda, o ir nuo pilvo nekerpa. O juodgalvių buvau maišioką nusipirkus "žalios", tai baisybių baisybė.
O bulgarų persižiūrėjau, tai kaina su siuntimu gaunąs artima woolo (kai kas pigiau, kai kas brangiau), veislė pas juos vietinė Rodopo arba vietinė merinosų. Karšinys lyg truputį su šiukšlikėm, nors sako, kad puikiai velias (ten saite yra darbai iš jų vilnos), o jei norit galiu ir rusaičių, vėlusių iš jų vilnos, atsiliepimų nuorodas sumest. Tik reiktų apsižiūrėt ar kokiais muitais neapdės.


visai smagus ju akcijines violetines spalvos atspalviai, o ir kaina gera.
ale as tai nerandu kokiai zonai priklauso lt g.gif .
Turbut, siek tiek veliau prisideciau prie baltos sluoksnos siuntimosi (kokius 3kg kaip ir noreciau), gal susimestumem ir siuntimas but pigesnis isdalinus.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 01, 11:47)
na, Trakst, tu visai be fantazijos - taigi tavo Bulgarija  lotuliukas.gif
mes irgi augintume, bet tada gi nei sniukst is namu su tokiu ukiu - cia bus ateiciai, kai seslesni tapsim cool.gif



Tai gal pernelyg su fantazija, kas iskart ne apie Bulgarija pagalvojau, nors sneka butent apie ja ir buvo. doh.gif lotuliukas.gif


Na, kad sako jei vasara su 'elektriniu piemeniu" isvis galima pamirst, kad jos yra. smile.gif Zinoma, gyvulys naminis, ne laukinis, prieziuros reikalauja, bet as ir del vistu niekur vasara pajudet negaliu. Va tik, ka ziema su tom avytem daryt reiktu... g.gif Neisvengiamai noriu gyvent kaime.


Jo jo, idomu, kaip cia del tu muitu butu.. g.gif Man atrodo gal neturetu bu. A kai suzinot? g.gif
Man sake, kad juodagalviu vilna blogai velimui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:25)
Faina, kai jau po metu gauni ziniu, kad dar nesios ir nesios slepetes.  Bet vaikiai, tai, ui kaip kitaip nesipoja. Mano dickis "ciurina" po namus. Na tai ciuru, ciuru per grindis. Ir dar megsta tas slepetes visaip kreivint ant koju. Jau net bartis pradejau.


Va va drinks_cheers.gif Brolis dovanų perniai kovą gavo tapkutes (46 dydžio), nė žymės nėra, pyksta, kad nesusitrina niekaip, negali naujų tikėtis biggrin.gif O mažis mano jau trečioms pirštus pratrynė, nei sluoksna, nei karšinys nesinešioja jam, o vos sprindžio kojytę teturi doh.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 11:40)
As noreciau avis augint, net labai noreciau. Ale B nikaip nepasduoda. Jau greiciau ant angoriniu triusiu pasirasytu. 

Maniškis jau galvoja apie tai, bet ne sodyboj, o pas tėvukus, nes kasdien ten dirbt važiuoja smile.gif Kažkiek pavydžio, bet ramina, kad oficialiai MANO avys bus wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 02 01, 12:14)

Maniškis jau galvoja apie tai, bet ne sodyboj, o pas tėvukus, nes kasdien ten dirbt važiuoja  smile.gif  Kažkiek pavydžio, bet ramina, kad oficialiai MANO avys bus  wub.gif



E... kalausai, ar ne per gerai tau? Ir stala velimui turi, ir avys planuose. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Seip faina, dziaugiuosi, kad TB taip tave palaiko. wub.gif O, kad pas tevus nu tai tu ziurek is tos puses, kad jie jas augins, rupinsis. Tu atvaziuosi ju nusikirpt ir vilna turesi ir rupesciu maziau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 12:10)
Jo jo, idomu, kaip cia del tu muitu butu..  g.gif Man atrodo gal neturetu bu. A kai suzinot?  g.gif


nebutu muitu, taigi EU.
Atsakyti
noreciau ir as baltos tos bg vilnos... kainos - thumbup.gif
Atsakyti