Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Besijuokianti as padariau dvejas vaikiskas. I vienas dejau silka, i kitas lina. Ziuresiu, kas ilgiau nesunesios. Bet ir storos abejos gavosi. doh.gif


Va va pas mane irgi lygiai taspats, Is sluoksnos, atrodo plonesnes slepetes gaunasi, bet tvirtesnes. O karsinys storas, tvirtas, atrodo, o tam tikrose vietose ir prasitrina, o kitur storas ir lieka. As speju, kad sluoksnos plaukas yra ilgesnis, todel ir gaunasi tvirciau. g.gif Faina, kai jau po metu gauni ziniu, kad dar nesios ir nesios slepetes. thumbup.gif Bet vaikiai, tai, ui kaip kitaip nesipoja. Mano dickis "ciurina" po namus. Na tai ciuru, ciuru per grindis. Ir dar megsta tas slepetes visaip kreivint ant koju. Jau net bartis pradejau. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 01 vasario 2011 - 08:27
Labas rytelis smile.gif trakst. jou, paskaitinejau ir atejau smile.gif tik sakau, kad man cia sleptis reik po lapais smile.gif tokios visos kuribyngos DARBSTUOLES

QUOTE(žollia @ 2011 02 01, 09:16)
barric , sveika prisijungusi 4u.gif Graios pirštinaitės ir kojinaitės. Ir tokios švelnutės. O  tas kojinaites turbūt  atraitos truputį? Jos tokios ilgokos kūdikiui g.gif


jep, turejo buti jos suraukiamos i tokia garmoske, bet gavosi perkietos tai bus daba atraitotos perpuse tiesiog kaip veltinukai aulinukai smile.gif kumstines analogiskai smile.gif
beje man labai patiko dirbti su lino pluostu, taip puikiai jis kimba ir garbanojasi, ummm... thumbup.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:25)
Va va pas mane irgi lygiai taspats, Is sluoksnos, atrodo plonesnes slepetes gaunasi, bet tvirtesnes. O karsinys storas, tvirtas, atrodo, o tam tikrose vietose ir prasitrina, o kitur storas ir lieka. As speju, kad sluoksnos plaukas yra ilgesnis, todel ir gaunasi tvirciau.  g.gif Faina, kai jau po metu gauni ziniu, kad dar nesios ir nesios slepetes.  thumbup.gif  Bet vaikiai, tai, ui kaip kitaip nesipoja. Mano dickis "ciurina" po namus. Na tai ciuru, ciuru per grindis. Ir dar megsta tas slepetes visaip kreivint ant koju. Jau net bartis pradejau.  unsure.gif

man is karsinio kietesnes tapkes gaunasi, bet ar tvirtesnes tai po klausimu, nes va vaikiskas pilkas padariaus, sake drauge vaikas tik isikiso burnon ir atsikando gabala tu tapkiu ramiausiai, ka as zinau, manau, kas is sluoksnos neatsikastu taip paprastai, dar vienas va turiu - tvirtos tvirtos, bet vietomis paskystejusios tokios biggrin.gif nezinau kaip cia tiksliau issireikst smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 01 vasario 2011 - 08:42
Besijuokianti aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 01, 00:12)
sveikutes, skaitinejau skaitinejau, ziurinejau ziurinejau ir pamaniau pasiprasyt i jusu buri smile.gif tiesa daug ka ir taip pazistu, bet kitoje temoje smile.gif

.....tik kad va cia jusu grozybiu prisiziurejus, pamaniau, kad nelabai ka ir turiu parodyt, t.y. parodyt gal ir yra ka, bet pasigirt tai nelabai... smile.gif ]

Sveika,

Grožių čia būna, bet gi ne pagyrų puodas ar renkame geriausią... biggrin.gif

Man gražios tavo miniatiūros biggrin.gif , kad tik patogu būtų 4u.gif

Žinoma, smagu (ir pavydu lotuliukas.gif ) žiūrėti į idealus, bet turbūt visos prisimenat tą jausmą, kai pavyksta pirmosios šlepetės, tinkamos dėvėt wub.gif


Matai, kaip jūs čia apie tą karšinį ir sluoksną unsure.gif , visad maniau, jog karšinys patvaresnis g.gif
Vėliau ir aš iš sluoksnos(wool), ką aš žinau....įspūdžio nepaliko blush2.gif , išsyk matosi, jog linkę bumbuluotis.Šiaip tokios minkštesnės gavosi, gal ir jaukiau kojai, bet ilgaamžiškumui pasitikėjimo man jos nekelia schmoll.gif

Va , čia tai ilgaamžės doh.gif(tikiuosi) - 17cm
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 01 vasario 2011 - 08:48
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 10:43)
Besijuokianti aciu uz nuoroda  4u.gif

Sugalvosi siūsdintis skalabink smile.gif . Aš norėjau, jie geras nuolaidas dideliems kiekiams taiko. Dabar pradėjo sluoksną dažyt, kainos tikrai labai geros. Daugiau siųsdinantis kaip ir apsimoka, viena 10 kg kažkaip nedrįsau imt. Vis tiek pasibandyt reikia. O ir dažo eko dažais, kas mane labai žavi.

Dzūke, mano abejos ilgai laikančios buvo iš woolo sluoksnos. Taip pradžioj jos daugiau burbuliavos, bet paskui nustojo, ir dėvėsi labai gerai. Aš tai kažkaip linkus viską pati išbandyt, tie "atrodo" ar "taip turėtų būt" dažnai skirias nuo realybės smile.gif O wooo karšinys tai tikrai prastesnis nei siūlų oazės dėvėjimo prasme. Užtat lietuviška natūrali labai gerai dėvėsi irgi, kai tas ilgas plaukas išsišeria, super, nei bumbuluojas, nei plonėja ties pirštais, nei kokie pūkai eina. Tikrai vėlimui labai super. Tokie mano pastebėjimai...
Ir dar - gražios tapkės smile.gif 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 01 vasario 2011 - 08:53
Ačiū, Besijuokianti, aš per trumpai gyvenu su vilna biggrin.gif , kad galėčiau praktiškai palygint.
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 31, 21:26)
nu mano tos zalios su ramunytem irgi gavosi tikri VAILOKAI- jokio bambukinio isikisimo nebuvo-tik glosciau... jeigu dar buciau pakociojus-tai butu kaip kailis... bet nemanau, kad per 2-i savaites nesunesios, mirksiukas.gif  o ypac karsinio... sluoksna nelaiko, o karsinys  thumbup.gif

Jetus, kokias stebuklingas rankas turit unsure.gif
Aš tai kalu, kalu visaip ten jas unsure.gif

Va, ir kitokia nuomonė dėl karšinio ir sluoksnos g.gif
Vis gi gal suvėlimo kokybė esmės turi g.gif ar ir pati vilna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 01, 09:47)
Sugalvosi siūsdintis skalabink smile.gif . Aš norėjau, jie geras nuolaidas dideliems kiekiams taiko. Dabar pradėjo sluoksną dažyt, kainos tikrai labai geros. Daugiau siųsdinantis kaip ir apsimoka, viena 10 kg kažkaip nedrįsau imt. Vis tiek pasibandyt reikia. O ir dažo eko dažais, kas mane labai žavi.




As jau savo "kelma" panorau krutint i Bulgarija vaziuot pasizmont vasara. Prisikrauciau pilna bagaznika vilnos. ax.gif rolleyes.gif Ech svajuko dramblione. Bet taip faina butu...

Man irgi tas patiko ir naturali man ziauriai grazi ta melanzo ruda su baltu. wub.gif Idomiai, kad nera aviu veisliu, kur ta tipo sluoksna. Mikronus, plaiko ilgi raso, o avies veisles ir nematau. Blyn buna gi tokiu, kuriu ne visi plaukai vienodo storio, toj kasoj. Bijau apsimeluot, bet berods norvegisku aviu vilnot tokiu bjauriu seriu buna, Visur kimba, veliasi, vonia net kimstis pradejo. Ir suvelus jie vistiek "eina" i tokius kaltunus metasi. Broliui dariau, tai juokesi, sake "gyvos" tapkes. Vis serius meto ir niekaip neissiseria. "Atauga" tie seriai vis. Bet va jau metai ir sake dar bala zino kiek nesios. O seip is nuotraukos tu seriu nepamatysi. Ir kaip alpaka tik suslapinus susiurksteja tie seriai. g.gif


Jei prigalvosiu ka, butinai tau pranesiu. mirksiukas.gif Darsyk aciu 4u.gif

dzūke prisimenu, ta jausma, kai padariau pirmas slepetes... Senai, senai, kazkur pries metus biggrin.gif Ptrisimenu, padariau, ir taip norejau cia parodyt. Kad nufotkinau ir idejau be dekoro, dar slapias. Ir laukiau atsiliepimu. Gavau va va tokia sypsenele " wink.gif ". Tada pribaziau slepetem akis, nes tai buvo maziui slepetes. Bet pribaziau po viena ant kiekvienos, is sonu. Gavau kritikos, kad reikejo ant kiekvienos po dvi akis. O man ir dabar atrodo, kad padariau teisingai. Mano tos dvi slepetes - kaip viena varle buvo. O tos velejos, labai patyrusios, bande ikalbet mane padaryt varle su keturiom akim. Tai buvo vieninteles mano slepetes su akytem. Tai buvo sausio 16 diena (berods) pernai. biggrin.gif
Atsakyti
Trakšt, gerai, kad turėjai nuomonę dėl akių lotuliukas.gif

Vadinasi, mano mėlynos iš skirtingų porų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 01 vasario 2011 - 09:08
QUOTE(dzūkė @ 2011 02 01, 10:07)
Trakšt, gerai, kad turėjai nuomonę dėl akių lotuliukas.gif

Vadinasi, mano mėlynos iš skirtingų porų lotuliukas.gif



Ir ne tik melynos, bet ir ruzavos. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dzuke, tikrai rimtos tapces thumbup.gif beje, del spalvu- melyna-salta, geltona silta...as negaliu nesiot vilnoniu kojiniu, kuriu spalva butent salta....tada mano koju pirstai sala, sala...va tokios kaip Dzukes- sildo...vien paziurejus thumbup.gif
Atsakyti
Besijuokianti, dekui uz nuoroda - daugiau tokiu, tai tuoj musiskiai pasiskaite nustos apie kainu kelima galvoti.

QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 10:03)
As jau savo "kelma" panorau krutint i Bulgarija vaziuot pasizmont vasara. Prisikrauciau pilna bagaznika vilnos.  ax.gif  rolleyes.gif  Ech svajuko dramblione. Bet taip faina butu...


apsaugok Viespatie, nevaziuok, Trakst - baisus siukslynai, visos kanalizacijos i jura suleistos (cia is paciu bulgaru lupu, neprisigalvojau), sunys kaip teliukai Sofijoj laksto - o kur jau tokie palaidi, tai apie pragyvenimo lygi ir zmoniu intelekta gali pati suprast. Cigonu gaujos, tik ir saugokis... Ismaisem visus kurortus sia vasara - zmoniu milijonai (daugiausiai rusu), ale viskas kaip sovietiniais laikais - ziauri koncentracija, fe..
Gal tik vaisiai ir darzoves savo skoni turi.
Geriau jau kokias kelias savo aveles sodybelej augink, maciau lygtais Australijoj zmones siuva tokius kaip apdarus joms, kad papilvem ir sonais siuksliu nerinktu. Mintis gera, ale idomu kaip musu kaime zmones i tokias apredytas aveles ziuretu biggrin.gif .

va tep, prie rytines kavos...
Atsakyti
kadabra nu va taip greit svajonem galas ir ateina... unsure.gif Nuleidai ant zemes. Reiskia reikes jei ka siustis. g.gif

Del vilnos "purvinumo". Seip, kiek zinau, nei Zelandijoj, nei Australijoj avys tikrai nesvaruoles, o del ju laikymo ir nepriziurejimu zalieji visam pasauly bangas kelia. Tiesiog vilna yra paveikiama kazkokiaistai chemikalais, kurie sutirpdo visas siukslytes. Taip, kad jei norit naturalios ir ekologiskos - tai pirkit musiske su visokiom ti zolytem ir spygliukais. mirksiukas.gif
Atsakyti