Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 01 31, 22:08)
biggrin.gif
niu va, tai, kad matau matau tas pupeles, ale man idomu kaip tu jas ir is ko padarei, nes matyt neizlibinu...
o vyrai maista tik lekstej mato, tep, kad viskas tvarkoj su tb fantazija tikriausiai  tongue.gif



Aha, va cia ir idomumas. Man dabar idomus technologiniai sprendimai pasdare. Cia linas, kazkur per viduri slepetes. Labai grazi faktura gaunasi. Aisku nuotraukoj tokiu detaliu gal ir nelabai pamatysi, bet mane tokie subtilumai veza. Aisku efektinga - roze per puse monitoriaus, ant slepetes, bet pupytes is susigarunsciavusio lino man zyyyymiai graziau. ax.gif O ir efektas - "kaip cia padaryta" yra. thumbup.gif
MB isvis ne patarejas. Ka be nuveliu - viskas thumbup.gif jam.
Su vaikiskom vargstu. Nepatinka man vaikiskas velt. Darau kone "veilokus". Storos, dar tarp sluoksniu nosi ir pirstus silku ir linu sutvirtinu. Nu bais bijau, kad per dvi savaites nesuplystu. Grozio tai kazkaip nilabai. blush2.gif Reiks kokiais burbuliukais "papuost". Negaliu as su akytem ir ausytem daryt. blush2.gif Ar jus vaikiskas irgi stengiates storesnes daryt? Nu didokos tokios atrodo is isores, grubios. g.gif
Atsakyti
Trakst, tai, gal sakau, tada reabilituok jau mane, grazink man ta fantazija, nes as cia butent ta tavo subtiluma ir pastebejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 31, 22:18)
Ar jus vaikiskas irgi stengiates storesnes daryt? Nu didokos tokios atrodo is isores, grubios.  g.gif

nu mano tos zalios su ramunytem irgi gavosi tikri VAILOKAI- jokio bambukinio isikisimo nebuvo-tik glosciau... jeigu dar buciau pakociojus-tai butu kaip kailis... bet nemanau, kad per 2-i savaites nesunesios, mirksiukas.gif o ypac karsinio... sluoksna nelaiko, o karsinys thumbup.gif
Atsakyti
Jetus, o rimtai taip tvirtint vaikam reik? blink.gif Nelabai galiu papasakot iš patirties, nes dar mėnuo nesuėjo nuo pirmų šlepetukių, bet visos pirmos buvo vaikam, visos gerokai perplonos, visos tampomos kasdien nuo ryto iki vakaro, ale pradilti dar nei viena nesiruošia.
Atsakyti
Hm... visgi pasidomėjau labiau vilnos kainom. Tai liūdna žinia, visi prognozuoja vilnos brangimą g.gif
O veltinio namuose tai oasirodo 1 kg. 84 lt +PVM, tai mažai kuo skiriasi nuo mažmeninės kainos. Tiesa menu dar neseniai 100 gr maišiukas kainavo ne 13 o ~10 LT, o baltos 8 Lt, o ne 10... g.gif Tai kai ar panrangs kas bus. Tipo žaliava brangsta. Kas čia do nesąmonė, avys brangsta, grikiai brangsta. Bet kai žaliava atpinga, kažkodėl smulkia vartotojui gerau nepasidaro biggrin.gif
Atsakyti
tie, kurie patys turi galimybe karsti ir dazyti vilna, gal ir pardavines pigiau (kalbu ne apie perpardavinetojus). Zalios (tik nukirptos) vilnos didmenine kaina nera didele, kiek as dairiausi idomumo delei, bet dideli uzsakymo kiekiai, tad tinkami tik rimtiems perdirbejams smile.gif .
Atsakyti
Tai kad net woolas kurie patys dažo, sakė, kad brangs. dabar tą patį VN parašė... tipo brangsta žaliava. g.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 01, 00:05)
Tai kad net woolas kurie patys dažo, sakė, kad brangs. dabar tą patį VN parašė... tipo brangsta žaliava.  g.gif


tai pas mus taip yra - jei vienam atsiranda branginimo pagrindas, negi kitas tuo nepasinaudos biggrin.gif . gaila aisku.
Atsakyti
sveikutes, skaitinejau skaitinejau, ziurinejau ziurinejau ir pamaniau pasiprasyt i jusu buri smile.gif tiesa daug ka ir taip pazistu, bet kitoje temoje smile.gif

tik kad va cia jusu grozybiu prisiziurejus, pamaniau, kad nelabai ka ir turiu parodyt, t.y. parodyt gal ir yra ka, bet pasigirt tai nelabai... smile.gif veliu tik metus laiko, bet nedaznai, tad ypatingu pasiekimu neturiu, vis dazniausia dovanu kam nors, turiu toki albumeli, kur beveik viska sudedu, nuo pat pirmo nevykusio darbelio, taigis smile.gif paskutinis sios dienos darbelis labai mazam kudikeliui (dar nezinau ar pavyks uzmauti) faktiskai eksperimentas...

http://picasaweb.goo...348829348167090
Atsakyti
barric, tai vienok atejai ? PAGALIAU biggrin.gif

Negaliu komentuot tavo darbeliu, visus gi maciau ir jau kaika ir pakomentavau anksciau taigi tegu miargai taria zodi. biggrin.gif


kadabra laiminu tave. biggrin.gif Ar ko tu ten norejai ? lotuliukas.gif
Aisku juokauju ir del vaizduotes gi juokavau. lotuliukas.gif


Blyn, zinojau, kad brangs vilna. But gerai uzsipirkt pigesnes, ale popierinius pinigus gi kainuoja. O situ dalyku man ziema bais truksta. Vien uz gruodi sildymas mums 800 Lt kainavo. blink.gif Nu ka padarysi. Brangsta, tai brangsta. Reiks slepetes brangint. O kam lengva siai laikais?
Atsakyti
Trakšt, aš į vaikiškų pirštukų įsigudrinau marlės sluoksnį ar du dėt. Marlė pati iš savęs gi stipri, bet kai įsivelia, neduoda jokio grubumo. Dedu paprastai kuo arčiau piršukų, o ne išoriniam sluoksny, kad truputį apsitrinus ta marlė nepasimatytų. Atrodo, kad pasiteisina.

O dėl sluoksnos ir karšinio. Ilgą laiką man atrodė, kad dėvėjimo prasme yra tas pas. Bet dabar jau sulaukiau pradėvėjimo tai galiu pasidalint smile.gif . Pernai 2 sesėm vėliau šlepetukus. Vienai sluoksna, kitai karšinys. Kiekį pirkau vienodą po 200 gr., dydžiai labai panašūs, padovanojau abiem vienu metu. Karšinys po pusantrų metų prasidėvėjo, o sluoksnos savininkė teigia, kad pagal tai kaip atrodo, tai turbūt dar metus nešios.
Be to, panaši situacija yra su mano ir MB šliurėm, jo sluoksnos, mano karšinys, jo atrodo visiškai gerai, jokių praplonėjimų ar spalvos prasitrynimų, o sąvasias aš jau padėjau į šalį.
Pirkti "žalią" vilną yra pravalas. Aš nusipirkau maišą įdomumo dėlei, su visu š... Ir mirkiau, ir ko tik nedariau, nieks ten neatsiplauna. Taip ir stovi. Mūsiškiai ūkininkai labai nešvariai tas avis augina, nebent kokių ieškot po kelias avytes auginančių, ties kažkai sugeba švariai jas laikyt, tik ar veliasi jų avių vilna - jie paprastai nežino.

O dar aš esu bulgarus nusižiūrėjus, jei tikrai woolas brangins, apsimokės siųstis iš jų karšinį, kaina su siuntimu gaunąs labai panaši. Jei kam įdomu tai čia:
http://www.ecohobby.info/products.html
Rusės sako, kad labai neblogai velias tas jų karšinys.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 31, 21:16)
nuto tai nesitikėjau - 180 gr. zelandijos karšinio = 39 dydžio ganėtinai storos šlepetės, 180 gr. sluoksnos = ~36 dydžio plonos šlepetytės  blink.gif neįsivaizdavau kad ant tiek skiriasi

Tai va, tai va. Sitinku su tavim pilnai. Man su sluoksna nelabai schmoll.gif draugaujasi tapkėse. Skirtingos sluoksnos spalvos net skirtingai susitraukia, tai man geriau iš karšinio pavyksta ir dydis ir storis...O tai susiruoši velt 38 išmierą, o gaunasi 32. O jei mažiau pavelsi, juk gali greit išskysti g.gif .
barric , sveika prisijungusi 4u.gif Graios pirštinaitės ir kojinaitės. Ir tokios švelnutės. O tas kojinaites turbūt atraitos truputį? Jos tokios ilgokos kūdikiui g.gif
Atsakyti