Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kaip aš neatkreipiau dėmesio į replikas apie juodą nesuvėlimą doh.gif dusinau aš jas dusinau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 31 sausio 2011 - 19:06
Už darbą medalis ašiku first.gif
Aš juodos net nepirkau smile.gif

Dabar veliu iš šviesos ir tamsios žalios. Tai tamsi žalia sunkiau ešasi ir veliasi nei šviesi. O šviesi žalia gabalais balta.
Ir kažkaip sunkiai kabinas sluoksniai viena sus kitu...
Atsakyti
raganele ale otgi rupi viska ant savo kailio isbandyt. Ar galvoji, ka cia jos peza, velt nemokai, tai ir nesivelia jom. lotuliukas.gif Grazios slepetes. Tavo rankos nusipelno palepinimo. biggrin.gif

srauni_upe man ju visos zalios buvo superines thumbup.gif
Atsakyti
kažkaip nepagalvojau apie juodos nesivėlimą, kol nepaglosčiau pirmo sluoksnio, o jis gyvatė liko kaip buvąs, kai tas pats kitų spalvų karšinys vos prispaudus jau sukibdavo...
Mano rankos gal ko ir nusipelnė, ale labiausiai vaikai nusipelnė kokios zacirkos lotuliukas.gif pietums bile ko valgė, nes mama apsivėlus buvo.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 31, 19:58)
Kita vertus - iš klaidų mokomės. Aš kai pažiūriu kiek skirias darbai dabar ir kad ir prieš gerą pusmetį... smile.gif Klaidų darymas irgi investicija savotiška.. aišku smile.gif

                                                                                         
                                                                                            (Paguodžiau save)

drinks_cheers.gif Dėl pirštinių, tai gal nerėmink dar-gal prakirpus galima kokį raištelį įvert g.gif Arba riešines kokias prie jų, na tą kraštuką nukirpus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 31, 19:44)
drinks_cheers.gif  Dėl pirštinių, tai gal nerėmink dar-gal prakirpus galima kokį raištelį įvert  g.gif  Arba riešines kokias prie jų, na tą kraštuką nukirpus  smile.gif


nu galvojau... arba jei koki trikotažą įsiuvus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 01 31, 19:33)

srauni_upe man ju visos zalios buvo superines  thumbup.gif


man svarbiausia kad v ioletinė būtų superinė lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nugaliu pasakyt velt taopkes iš karšinio ir iš sluoksnos biški skirtingas dalykas... (nors atrodo kas čia gali būti skirtingo). Na dėjau lygiai tiek pat gramų kiek karšinio, bet luoksnos gauna splonesnės ir mažesnės g.gif Reiks atsižvelg į tai kita veliant
Atsakyti
violetinės žinok liuks biggrin.gif veliasi
sluoksnos man irgi gaunasi plonesnės, stipriau traukiasi, bet kietesnės ir nemanau kad joms tiek storumo reik kiek iš karšinio veliant g.gif atrodo tvirtos, nors plonos.
Atsakyti
Nea nu tapkėm ta sluoksna ok, gal kažkurias spalvas ir pakartosiu, bet kadangi pirkau anydama kad ir pirštines ir šalikėlį nuvelsiu- tai šiek tiek nusivyliau, nes pasirodo reikės velti milijardą tapkių lotuliukas.gif Nu nieko - gyveni ir mokaisi
Atsakyti
Srauni upe, o 18 mic jau isbandei?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 31, 20:25)
Srauni upe, o 18 mic jau isbandei?


nea, pirmą apmaudą dėl pirštinių nesėkmės numalšinsių taokėse, tada jau bandysiu 18 mic biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Trakst,2011 01 31, 19:50]
[quote=kadabra,2011 01 31, 19:19]
Trakst, grazi forma slepeciu, o pupeles tai ten kas? Nelabai imatau, bet matau, kad kazkas lyg padrapiruota, ar ne?

wink.gif Tik tu ir MB pupeliu ten nematot. Ir kaip sitaip fantazijos neturet... g.gif lotuliukas.gif
[/quote]

biggrin.gif
niu va, tai, kad matau matau tas pupeles, ale man idomu kaip tu jas ir is ko padarei, nes matyt neizlibinu...
o vyrai maista tik lekstej mato, tep, kad viskas tvarkoj su tb fantazija tikriausiai tongue.gif
Atsakyti
nuto tai nesitikėjau - 180 gr. zelandijos karšinio = 39 dydžio ganėtinai storos šlepetės, 180 gr. sluoksnos = ~36 dydžio plonos šlepetytės blink.gif neįsivaizdavau kad ant tiek skiriasi
Atsakyti