Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Nauji vėlėjėlių namučiai

Rodom, giriamės, giriam, kritikuojam, patariam...

Senieji namučiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 28 sausio 2011 - 21:45
o cia va mano "pilkoji klasika"... net jeigu skonis ir nesutampa- sakykit 4u.gif

user posted image

o cia padekoruotos zaliukes, mergytei-gelytei i darzeli

user posted image
Atsakyti
jupiteri, Trakšt-ačiū už komentarus 4u.gif
Laukiu daugiau kritikos mirksiukas.gif

Man jupiteri gražios tapkytės,o daugiau kažką komentuot- dar neturiu kompetencijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 01 29, 15:15)
jupiteri, Trakšt-ačiū už komentarus 4u.gif
Laukiu daugiau kritikos mirksiukas.gif

Man jupiteri gražios tapkytės,o daugiau kažką komentuot- dar neturiu kompetencijos mirksiukas.gif

DOLLILYTE, juperi as blush2.gif ax.gif

o del kritikos- kai nera prie ko prikibti, kaip kritikuoti. As savo pasakiau, bet kaip sako Trakst, del skonio nesigincysim wink.gif
Atsakyti
juperi riestos nosys irgi ne mano skonio. Esu pora seip padarius, bet kazkaip padariau ir supratau, kad nenoriu tokiu "kiauliuko uodegyciu" ant avalynes kabint. Bet yra zmoniu, kam patinka ir tikrai negaliu sakyt, kad tai prastas skonis ar kazkas panasaus. Tiesiog vieniem zmonem patinka vieni dalykai, kitiems kiti. Ir del to tik geriau. Ivairove yra pats geriausias dalykas, kurio LT veltinyje kazkaip truksta man. smile.gif


Tavo pirmosios, biggrin.gif tik nesupyk, bet tas padraskymas prieky, gal ir nereikalingas. Nors zadejau nebekritikuot, bet negaliu susilaikyt. blush2.gif

Zalios - pavasariskos, mergaitiskos thumbup.gif


Ai aciu uz nauja tema. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 29 sausio 2011 - 14:44
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 15:43)
juperi riestos nosys irgi ne mano skonio. Esu pora seip padarius, bet kazkaip padariau ir supratau, kad nenoriu tokiu "kiauliuko uodegyciu" ant avalynes kabint. Bet yra zmoniu, kam patinka ir tikrai negaliu sakyt, kad tai prastas skonis ar kazkas panasaus. Tiesiog vieniem zmonem patinka vieni dalykai, kitiems kiti. Ir del to tik geriau. Ivairove yra pats geriausias dalykas, kurio LT veltinyje kazkaip truksta man.  smile.gif
Tavo pirmosios,  biggrin.gif  tik nesupyk, bet tas padraskymas prieky, gal ir nereikalingas. Nors zadejau nebekritikuot, bet negaliu susilaikyt.  blush2.gif

Zalios - pavasariskos, mergaitiskos  thumbup.gif
Ai aciu uz nauja tema.  4u.gif

nu va !!! o tie padraskymai, ir tos "paslaptys" viduj- mano "skaniausios", dievaz... atrodo visokio bieso ten viduj prikavociau...gal vaikyste prisimenu, "sekretus" su gelikem uzdengtus alaus butelio suke ir uzkastus po kokiu krumu (ar taip nezaizdavot vaikystej?) lotuliukas.gif ir pykti neturiu ko...

zinai, o del tu uodegyciu...gal cia visu pradedanciu "arkliukas"...pamenu , kad mano pacios pirmosios irgi su uodegikem buvo hihihi.gif hihihi.gif nesumeluosiu, esu nuvelusi ne daugiau kaip 2-i poras , kazkaip norejosi isbandyt ta "modeliuka"...isbandziau ir ramu wink.gif


OOOOOOiiii !!! schmoll.gif pasislykstejau.... pradariau ta kokona...merginos, ten sudziuves viksro lavonelis-ir dar toks dyyyyydelis... fuiiiii... nematydama iskr g.gif psciau, veliau ir foto ikelsiu, viso nepamatysit iskrapsciau tiesiai i siuksline...feeeeeee kavos nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 29 sausio 2011 - 15:31
Vaikiškiems tapukams man visai patinka riestos nosytės, bet suaugusiems schmoll.gif . Na čia tikrai tik skonio reikalas. Gal tik skylę sekantį kartą kirpk „aukščiau". kad vėliau galėtum apdailinti. Dabar kulno apkirpimas biski skiriasi nuo šonų. Atsiprašau, jei perdaug kišu savo nosį...
Juperi(taip ir norisi sakyt jupiteri) , nu bet kas per hipnozė-aš irgi pilkas nuvėliau vakar. Einu dekorą galvot ir pasirodysiu. Buvo melanžinis karšinys-sunkiai traukėsi, tai vėl reikėjo pavargt iki 39 išmieros.
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 29, 15:57)
nu va !!! o tie padraskymai, ir tos "paslaptys" viduj- mano "skaniausios", dievaz... atrodo visokio bieso ten viduj prikavociau...gal vaikyste prisimenu, "sekretus" su gelikem uzdengtus alaus butelio suke ir uzkastus po kokiu krumu (ar taip nezaizdavot vaikystej?) lotuliukas.gif ir pykti neturiu ko...

zinai, o del tu uodegyciu...gal cia visu pradedanciu "arkliukas"...pamenu , kad mano pacios pirmosios irgi su uodegikem buvo hihihi.gif  hihihi.gif nesumeluosiu, esu nuvelusi ne daugiau kaip 2-i poras  , kazkaip norejosi isbandyt ta "modeliuka"...isbandziau ir ramu wink.gif



Nu matai, kaip... g.gif Kiek paslapties tose slepetese, o as taip tiesmukai "padraskyma". Ir kas mane uz liezuvio tempe. doh.gif Atsiprasau 4u.gif blush2.gif


Mano antros buvo su uodegytem, o gal trecios. g.gif Aplamai, kaip pagalvoju, tai gi viska isbandyt rupi. O kaip kitaip atsirinksi, kas "veza", o kas ne. Dabar zinau, kad nemegstu su auliukais, nemegstu su "uodegytem" ir kartais jau su rozem nebemegstu biggrin.gif
Atsakyti
oho koks geras blynukas su biseriuku biggrin.gif na išskyrus nosytes, jų tiesiog nesuprantu, tai tik papezu - skonio reikalas. Mergaitiškos skaniai žalios, pavasario laukt smile.gif
Grįžau išpirkusi visą vilniaus vilną lotuliukas.gif galėsiu pastoges kamšyt... Siūlų oazėj kažkuri prieš mane viską išpirko, teko karšinio mažus maišiukus kelis pasiimt, woole visgi nesusiturėjau ir sluoksnos prisipirkau, galgi velsis, bet 18 mikronų baltos tenusipirkau - aš nemėgstu tamsių, o yra tik balta ir tamsios..
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 29, 16:39)
Juperi(taip ir norisi sakyt jupiteri) , nu bet kas per hipnozė-aš irgi pilkas nuvėliau vakar.

pamisus as del tos pilkos doh.gif man nera tokios spalvos, su kuria pilka nederetu... o jau svajonese pilka su rozine wub.gif mmmm

va ir dabar kepure veliau- pilka...veliau sau- bus matyt ar nesiosiu-as kepuriu NeNesiotoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 29, 15:56)
... Siūlų oazėj kažkuri prieš mane viską išpirko, teko karšinio mažus maišiukus kelis pasiimt, .......

Aš išpirkau tongue.gif ir iš mažos patirties manau, kad karšinys jų geriausias ax.gif


jupiteri lotuliukas.gif , gražios tavo šlepetės, tik pilkųjų kulnas toks skystokas atrodo rolleyes.gif (jau aš tai turiu teisę kritikuoti, ar ne?! lotuliukas.gif )
juperi 4u.gif biggrin.gif


Vienas šlepetes užmiršau nufotografuoti doh.gif , gal dar sugrįš unsure.gif , dariau 22cm pėdutei, įtariu gal persiauras padariau blush2.gif . Man jos taip keistai atrodė, kaip dešrelės hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 29 sausio 2011 - 17:27
QUOTE(juperi @ 2011 01 29, 15:17)
DOLLILYTE, juperi as blush2.gif  ax.gif

o del kritikos- kai nera prie ko prikibti, kaip kritikuoti. As savo pasakiau, bet kaip sako Trakst, del skonio nesigincysim wink.gif

atsiprašau blush2.gif bet kažkaip man tu "jupiteri" lotuliukas.gif

O dėl tų riestų nosyčių,tai,kaip jau čia ir dauguma sakėt,tai labai norėjosi išbandyt rolleyes.gif O ir draugei čia jos bus,tai jai tokios patinka...Nors nežinau ar antras tokias daryčiau...Kol nebandžius,tai įdomu rolleyes.gif Dabar dar planuose mažyliui nuvelt,kažin kaip seksis mažą dydį velt g.gif

Ačiū visoms už komentarus,kurių turbūt daugiau nei pastabų (dėl nosyčių nesiskaito tongue.gif ) 4u.gif Na,jei dar kas norėsit pakritikuot,tai mielai lauksiu kritikos ir pastabų mirksiukas.gif
Atsakyti