Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 10:15)
...............per 11 musu vestuviu metines man 20 vezimu meslo padovanojo.  biggrin.gif .............


blyn, kokių dovanų būna censored2.gif Per metines.. Tu Casual dar neparašei????
Mane čia į jubiliejų užkvietė toks pradedantis daržininkas, mažu idėją pasiskolint g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 11:31)
blyn, kokių dovanų būna  censored2.gif  Per metines.. Tu Casual dar neparašei????
Mane čia į jubiliejų užkvietė toks pradedantis daržininkas, mažu idėją pasiskolint  g.gif




Ai buvo ir geliu ir dar kazkas. irnesakyk.gif Bet argi kitka prisiminsi, kai gauni 20 vezimu meslo. Sakyciau tai ne tik naudinga, bet dar ir "ispudzio dovana" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 11:15)
per 11 musu vestuviu metines man 20 vezimu meslo padovanojo.  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jau tikrai, įspūdį visą gyvenimą prisiminsi biggrin.gif
Atsakyti
O aš vis pršau to mėšlo, bet man nikaip neveža, sako paskui nuo kurklių atsigint negalėsim doh.gif
Papildyta:
Gerai, miargos, varau i trasa pomidoru žiūrėt, mažu koki vertingą užmatysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 29, 10:58)
Gerai, miargos, varau i trasa pomidoru žiūrėt, mažu koki vertingą užmatysiu lotuliukas.gif


tikrai užmatysi. Ir ne vieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 09:57)
Marfai galim rinkt užsakymą. Čia tiek pasimaišiusių, kad niekingą 1000 sėklyčių pakeliuką išsidalintų pietų metui neatėjus  biggrin.gif

As prisidedu. Noriu 20 seklyciu. smile.gif
Atsakyti
aš irgi noriu smile.gif Bet per didelis vargas tuo užsiimt doh.gif
Atsakyti
Susiskaičiavau savo visas pomidorų rūšis, susidėliojau pagal rangą... gaunasi 16 rūšių.. blink.gif vat, 8 rūšis auginsiu po daugiau daigų, po 5-10 vnt., kitų - vyšninių ir kt neaiškios kilmės jau gausis po 2-3 daigelius. Nu bet finiše gaunasi 90 daigų. Ufff...tai maždaug dvigubai mažiau nei pernai (nepamenu jau, gal 130 buvo...) smile.gif

Nu iki šimto daigų dar bala nematė, daugiau tai ne, netilps mano paprikų kolekcija, dar šįmet citrinžolės reiks prikišt, arbūzų, melionų..ech, kaip bus faina.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 12:24)
Susiskaičiavau savo visas pomidorų rūšis, susidėliojau pagal rangą... gaunasi 16 rūšių.. blink.gif vat, 8 rūšis auginsiu po daugiau daigų, po 5-10 vnt., kitų - vyšninių ir kt neaiškios kilmės jau gausis po 2-3 daigelius. Nu bet finiše gaunasi 90 daigų. Ufff...tai maždaug dvigubai mažiau nei pernai (nepamenu jau, gal 130 buvo...) smile.gif

Nu iki šimto daigų dar bala nematė, daugiau tai ne, netilps mano paprikų kolekcija, dar šįmet citrinžolės reiks prikišt, arbūzų, melionų..ech, kaip bus faina.. tongue.gif



blink.gif blink.gif blink.gif

Kokio dydzio siltnamis... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 11:24)
Susiskaičiavau savo visas pomidorų rūšis, susidėliojau pagal rangą... gaunasi 16 rūšių.. blink.gif


čia tiek turi, ar tiek auginsi?
Aš irgi buvau pasiskaičiavus, kad auginsiu kažkiek rūšių po 10 daigų. Dabar gi žiūriu, kad niekaip nesigauna. Kažkodė g.gif
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 11:33)
blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kokio dydzio siltnamis...  bigsmile.gif


šitą info irgi reiks į pirmą puslapį patalpint, nes nuolat visiems rūpimas klausimas biggrin.gif

Kopinu iš praėjusios temos:
"
nu jūs duodat... tai kokio dydžio pas jus šiltnamis? gal guminis?

uuuuuuuu, brol.. pas ją šiltnamis kaip Ohajo stadionas. Ten ne tik pomidorų šimtelis kitas telpa, ten pievos ir laukai, ir net akmenys Puntuko dydžio kaip salelės išsimėtę..
"
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 12:33)
čia tiek turi, ar tiek auginsi?


Auginsiu... tongue.gif blush2.gif Sėklų turiu tai jau ne vienetais, o pokiukais...dėžutėm....
bet, va, jei dar į Sėklelę nusibaladosiu, visas mano "grafikas" perniek, teks iš naujo talpint..
Atsakyti