Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 28, 20:34)
... Marfos ir Besso nebus...

swoon.gif ...reiks šį reikalą Grinevičiūtei pavest - jau pats Agrimatas ryt į mūsų palatą parašys ir sėklas pats siūlys... lotuliukas.gif

Bet jau kad prirašėt per naktį... visokių siaubiakų pripasakojot.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 01 28, 22:42)
Todel kreivai emiau ziureti i juodus pomidorus ir jau net abejot emiau geltonais.



ir geltonu ir juodu yra net nehibridiniu veisliu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 23:03)
Dar mažesnė dalis (labai jau smukmenta gal keli šimtai ha pasaulio mastu, apie tai labai mažai žinoma) kiniečių neperseniausiai pradėti auginti GMO pomidorai, paprika, tuopos, petunijos."



lietuviu kechiupo gamintojai (ne tik lietuviu) siunciasi pomidoru pasta is Kinijos smile.gif
Papildyta:
huuuu... pasivijau pagaliau biggrin.gif jus kasnors apsiimkit kaip serialuose - bent kas 10 puslapi -duoti buvusiu taushkalu santrauka, o tai kol pasiveju doh.gif

Turiu ziauriai didele dilema: i mano nykstukini shiltnami telpa (sugrudus, suspaudus,, supresavus) geiausiu atveju 32-34 daigai verysad.gif vien skirtingu seklyciu turiu 28 blush2.gif visu noriu labai ir be galo blush2.gif
o dar i SeKLELE antradieni vaziuosiu apsiziuret blush2.gif itariu dar 4 pokiukus nusipirksiu ir auginsiu visokiu daigu po 1 blush2.gif blush2.gif blush2.gif
absurdas, ne kitaip.....
o noreciau visu bent po 5 daigelius verysad.gif

Mano vyras savaitgalio rytais gamina spagecius, dar kiaushiniene , daro skania kava.
MAINAU
savaitei
i vyra, kuris sparciai stato shiltnamius
su pasiulymais kreiptis temoje 4u.gif
Atsakyti
Nu bet jūs ir duodat, net naktim pomidorus auginat, nu kol perskaičiau karsta.gif


QUOTE(anemone @ 2011 01 28, 21:46)
Pomidorus galeciau valgyt tris kart per diena . O ziemai konservuoju pomidorus savo sultyse . Dedu tik truputi druskos ir cukraus . Mums jie patys paciausi!

drinks_cheers.gif aš irgi taip darau, tik dar šiek tiek baziliko, kuris man laaabai tinka prie pimidoro, česnakiuko ir pipiriuko dedu.

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 01 28, 21:59)
išpikiuoju į vienkartines stiklines, kur alui būna po pusę litro  ax.gif  Paskui jau tiesiog šiltnamin, greit jie ten ūgteli  mirksiukas.gif

labai pasiteisinęs reikalas drinks_cheers.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 28, 23:49)
ausrone as tau parasiau

notworthy.gif nu bet yra dar gerų žmonių šiam sviete friends.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2011 01 29, 10:12)
 
Mano vyras savaitgalio rytais gamina spagecius, dar kiaushiniene , daro skania kava.
MAINAU
savaitei
i vyra, kuris sparciai stato shiltnamius
su pasiulymais kreiptis temoje  4u.gif

Ne nu bet ir skelbimai čia pradėjo eit biggrin.gif žinok aš tai tokio kulinaro nemainyčiau rolleyes.gif
Man į šiltnamį 40 daigų pareina, bet aš jau nuo praeitos vasaros saviškiui zyziu, kad man reikės jį didinti, nes nieko negaliu sutalpinti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 29 sausio 2011 - 09:13
Jūs man neišmanėlei pasakykit blush2.gif kiek aš galiu max pasodint į 2x4 šiltnamiuką blush2.gif ? Turiu nedaug,10 rūšių,galvoju po 3 ar 4 daigus kiekvienos rūšies.Bet paskaičiau,kad labai skirtingais atstumais visi sodina: vieni kas 40cm,kiti ir kas 60cm.Tai vat ir pasimečiau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,


vakar, kaip koks viesulas i jusu namus iskridau ir net nepasiteiravau, ar priimat? blush2.gif


Casual pas mane siltamis panasus. Aisku visko, ko noriu nesutalpinu. Kiekviena pavasari prisiauginu graziu daigu visa kruva, po to skaiciuoju ir dlinu visiems, kam tik reikia. Sau prisizadu, kitais metais taip nedaryt, bet ir vel tas pats. doh.gif


As tai naudoju plastmasinius rudus vazoniukus. Kasmet ju pirkt nereikia. Jie puikiai tarnauja ir antrus, ir trecius metus, jei neismetau. Kodel rudi? Su markeriu uzrasau pomidoro veisle. Sodinant pomidora, prie saknu istatau ir vazoniuka. Jei geras markeris - uzrasas nenusitrina ir betkada galiu patikrint kokios veisles pomidoras. Be to patogu i vazoniuka pilti vandeni ar skiestas srutas. Tokiu budu maitinimas papuola iskart ten kur reikia.
Atsakyti
Na ir ankstyvos Jūs bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
vakar pirkau vazoninius cherry falls, ar kas bandet? jau taip pasakiskai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 29, 10:24)
... pasakykit blush2.gif kiek aš galiu max pasodint į 2x4 šiltnamiuką..

Į vieną kv.m. galima sutalpint normaliai 5 daigus, na jei "paspaudus", 6 daigus... Taigi skaičiuok - pas tave 8 kv.m.
Tik labai tankiai juos augint, tai vargas prižiūrėt, per tankumynus ir lapus ligos puola.. Jums rinktis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 09:40)
Į vieną kv.m. galima sutalpint normaliai 5 daigus, na jei "paspaudus", 6 daigus... Taigi skaičiuok - pas tave 8 kv.m.
Tik labai tankiai juos augint, tai vargas prižiūrėt, per tankumynus ir lapus ligos puola.. Jums rinktis.. smile.gif


Supratau.Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 10:40)
Tik labai tankiai juos augint,


bepigu augint retai susodinus kai shiltnamis uz stadiona didesnis:P
o kai shiltnamis shuns budos dydzio tai tai ir sodini zmogus kas 5 cm doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ex, vaziuosi i seklele?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 29 sausio 2011 - 09:49
sveikos,
klausiu: jei aukštaūgius pomiorus sodinu vienas nuo kito apie 40 cm atstumu, ar tarp jų, šachmatine tvarka galiu sodinti žemaūgius ir paprikas?
beje, kokio aukščio būna žemaūgiai?
dėkui 4u.gif
Atsakyti