Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O bandet i tas tabletes set g.gif Man shetelinge rekomendavo, bet nenusipirkau , o dabar gailiuosi, pagalvojau , kad gal ir patogu, gal kas galit pakomentuot kaip jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 05, 17:53)

vietoj jų radau skanesnius Black Princ. Na, bet čia tik mano privati nuomonė smile.gif

Šiemet juos auginsiu ax.gif
Atsakyti
sveikos gal zžnote kuri vasario diena butu puikiausia sėt pomidoru sėklytes...bandysiu šiemet vėl...gal nebus smulkučiai-patysėliai...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 05, 18:06)
sveikos gal zžnote kuri vasario diena butu puikiausia sėt pomidoru sėklytes...bandysiu šiemet vėl...gal nebus smulkučiai-patysėliai...

Jei nenori "patysėlių" - sėk kovo mėn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 05, 17:06)
gal zžnote kuri vasario diena butu puikiausia sėt pomidoru sėklytes...

Vasario mėnesį jei sėsi, tai ne anksčiau kaip nuo 25 dienos... Tai pats anksčiausias laikas, kada įmanoma užaugint normalius daigus.
Per anksti sėt neverta - daigai nusilpsta belaukdami šiltesnių ir saulėtų dienų, paskui duoda prastą ir vėlyvesnį derlių nei jiems įprasta.

Arba, kaip ir JEDIARA sakė, sėk kovo mėnesio pradžioje - bus garantija, kad turėsi pačius pačiausius daigus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 05 vasario 2011 - 16:21
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 05, 09:54)
.... patikėkit, sugebėjau dar keturias naujas veisles į savo kolekciją pasiimt wacko.gif  frusty.gif Atseit visai neturiu žemaūgių, tai pasiėmiau Raudonkepuraitę ir Kmicic, ....
ARAWAK F1 -ypatingai puikaus skonio hibridas
Nu ir kaip tokio neimt doh.gif  biggrin.gif
O kitas
SAHEL F1 -tai hibridas skirtas auginti siltnamiuose.
Gal kas šitas veisles auginot, ką galit pasakyti?



KMICIC konservavimui bus gerai. O jau derlingumas ju, kaip zemaugiu, tai mane pritrenke blink.gif
ARAWAK, jei neklystu, augino Lolita1960. Reiktu jos paklausti, kaip jai patiko.
SAHEL labai patiko kazkuriai forumietei, kur atsiliepimu sarasiukus pirmam puslapy ikelus buvau.


Papildyta:
QUOTE(ievakata @ 2011 02 05, 16:01)
O bandet i tas tabletes set g.gif Man shetelinge rekomendavo, bet  nenusipirkau , o dabar gailiuosi, pagalvojau , kad gal ir patogu, gal kas  galit pakomentuot kaip jos g.gif


girdejau nusiskundimu, kad labai greit isdziusta tos tabletes..
Atsakyti
Japoniskas krabas yra 2 rusiu.Vienas garbanotas,kitas normalus. Garbanota tai del vaizdo pora daigeliu auginsiu. Del sokoladinio,tai sportinis interesas,nepatiks nebeauginsiu.O vat su Princu seimynai neitikau,tai bandysiu vietoj jo Poll Robson.
Del to ir sakau,kad kol nepabandysi,nesuzinosi.
Atsakyti
4u.gif ačiukas merginos....
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 17:27)
O vat su Princu seimynai neitikau,tai bandysiu vietoj jo Poll Robson.

Taip, krabą tai tą garbanotą auginau.. O apie Robsoną girdėjau ne vieną labai gerą atsiliepimą, bet auginti pačiai neteko.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 05, 17:32)
Taip, krabą tai tą garbanotą auginau.. O apie Robsoną girdėjau ne vieną labai gerą atsiliepimą, bet auginti pačiai neteko.

vienam internetiniam puslapyje radau, kad jis įeina į geriausiųjų dešimtuką pagal toje šventėje rinktas relikvines pomidorų veisles smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti