Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 14:05)
Ir Sahel f1 nemazi buvo. O kas del saunuolio tecio,tai jis tik siemet man atskleide ir parode visus savo seklu rusiu klodus.O veisliu tai pas ji virs 70. O as pernai galus dariaus,kad nors juodu pomidoru tureciau. O dabar issirinkt negaliu.

o aš dar galvojau, kad čia tik mes tokios ligonės su niekingom 20-30 veisliu biggrin.gif

QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 14:50)
Tai,kad man jau du kart pilnametyste.Jis nepatikejo,kad ir as tuom sergu.Pasirodo tai paveldima.

nu čia susirgti paveldimumo nereikia, užtenka į šitą temą užsukti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 14:50)
Jis nepatikejo,kad ir as tuom sergu.Pasirodo tai paveldima.

lotuliukas.gif genai..genai.. negi tėtis galvojo, kad svetimą dukrą augina...

Gerai, kad ir tu "ligonis", išbandysi sukauptų tėčio veislių asotimentą, paragausi visų 70 veislių (jetau, tiek paragavus nusprogt galima.. smile.gif ), papasakosi apie ypatingas, skanias veisles.. 4u.gif
Atsakyti
Tai,kad as toj temoj jau apie metus sedineju,tik dabar nervai nebeatlaike tai parasiau.
Papildyta:
Tai tas ir idomiausia,kad as sodinu panasiai kaip ir jis,nors gyvenam atskirai,o ir bendraujam retai. O del veisliu tai tik siemet ir bandysiu .O visas isbandyt sansu mazokai.Nors vyras siule 3 aukstu siltnami statyt. biggrin.gif

Papildyta:
Siemet bandysiu sodint:
Brendi auksinis
Brendi rozinis
Japoniskas krabas
Arbuzinis
Japoniskas triufelis-juodas,geltonas
Poll Robson
Pipiriniai
Laima f1
Mazarini
Apelsinas
Sokoladiniai
Oranzinis bananas
Juodasis mauras
Debarao juodi

dar laukiu jei spes atvezti
Hurma
Persik-raudonas,rozinis
Finikai
Kish-Mish

visos rusiskos veisles. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 14:16)
Tai,kad as toj temoj jau apie metus sedineju,tik dabar nervai nebeatlaike tai parasiau.
Papildyta:
Tai tas ir idomiausia,kad as sodinu panasiai kaip ir jis,nors gyvenam atskirai,o ir bendraujam retai. O del veisliu tai tik siemet ir bandysiu .O visas isbandyt sansu mazokai.Nors vyras siule 3 aukstu siltnami statyt. biggrin.gif

Papildyta:
Siemet bandysiu sodint:
Brendi auksinis
Brendi rozinis
Japoniskas krabas
Arbuzinis
Japoniskas triufelis-juodas,geltonas
Poll Robson
Pipiriniai
Laima f1
Mazarini
Apelsinas
Sokoladiniai
Oranzinis bananas
Juodasis mauras
Debarao juodi

dar laukiu jei spes atvezti
Hurma
Persik-raudonas,rozinis
Finikai
Kish-Mish

visos rusiskos veisles.  smile.gif

O kurias veisles tetis tau labiausiai rekomenduoja augint? Savam tai tikrai geras parekomenduos. Turgun kai nueini, kad ir pas ta senioka i Kalvarijas, tai pameti galva, nieko nebegirdi ir velnias zino kokiu prisiperki.
As cia pagal save - dialogas:
-Matfos turite
-Ne
-chmmmm
-Bet yra geru ir be Marfos
-Aha, o kokios?
O va tada ir pameti galva ir pati nezinai geru blogu tau ikiso, nes kaip ir visos sneka seklos pacios prasosi pas tave. lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šiaip pamislyjau... g.gif Man neskanūs (t.y beskoniai) tik parduotuviniai. Kažkaip savų neskanių neteko valgyt... Nelabai patinka vienus valgyt tai kitoms reikmėms susivartoja ax.gif
Atsakyti
Kazin ar imanoma atrinkt pati geriausia.Manau,kad pas kiekviena uzaugs vis kitaip. As megstu augint ivairius,todel bandysiu ir bandysiu. O tada jau ir pati zinosiu ka verta augint,o ka ne.Pavyzdziui Arawak nebeauginsiu,nes jau zinau,Sahel taip pat,nes irgi zinau.
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 05, 16:30)
Aš šiaip pamislyjau...  g.gif Man neskanūs (t.y beskoniai) tik parduotuviniai. Kažkaip savų neskanių neteko valgyt... Nelabai patinka vienus valgyt tai kitoms reikmėms susivartoja  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu reiškia yra dar labiau pakvaišusių dėl tų pomidorų, pernai auginau virš 20 rūšių ir maniau, kad tokių ligonių ne tiek ir daug, o dabar žiūriu kuo toliau tuo daugiau. O kiek dar nepaireiška doh.gif .
Einu skaičiuot kiek šiemet rūšių turiu .

Labai norėčiau dar to oranžinio finiko, kažkur girdėjau,(o gal sapnavau) kad labai skanūs, kad jų paragavę ,kitų net nenorėsit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 05, 16:48)


Labai norėčiau dar to oranžinio finiko, kažkur girdėjau,(o gal sapnavau) kad labai skanūs, kad jų paragavę ,kitų net nenorėsit  lotuliukas.gif

Tik nekalbėk apie naujas rūšis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 05, 14:48)
kad jų paragavę ,kitų net nenorėsit  lotuliukas.gif

O tokių būna? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Statistinis vienetas: 05 vasario 2011 - 15:11
Taip, apie Finikus taip ir parasyta. Kad kitu nebesinores.Labai laukiu ir tikiuos,kad man juos atsius.O tada ir patikrinsim ar tai teisybe.
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 15:16)
Papildyta:
Siemet bandysiu sodint:

Japoniskas krabas

Sokoladiniai

Šias dvi veisles prieš trejus metus auginau. Krabas įspūdžio nepaliko, skonis eilinis, o jei dėl grožio, tai ne visi vaisiai užauga "krabiško" pavidalo...

Šokoladiniai irgi skoniu nepasižymėjo, vietoj jų radau skanesnius Black Princ. Na, bet čia tik mano privati nuomonė smile.gif
Atsakyti