Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aušron, man tai kas smile.gif)) Kiekvienai užsakau atskirai ir siunčiu tiesiai namo.. Svarbu kad iki sėjos spėtų suvaiksčiot smile.gif))))))))
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 11:25)

Sveiki,auginau pernai ARAWAK FI,tai nepatiko. Dideli,garbanoti,bet beskonio.Sahel f1 taip pat auginau,buvo daug ,tai juos ir dejau i stiklainius. Turiu ir nuotrauku su tais pomidorais,bet deja nemoku ikelt. Mano tetis augino arbuzinius pomidorus,jie sake labai skanus. Siais metais bandysiu juos ir as.
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 05, 11:30)
Aušron, man tai kas smile.gif)) Kiekvienai užsakau atskirai ir siunčiu tiesiai namo.. Svarbu kad iki sėjos spėtų suvaiksčiot smile.gif))))))))

Supratau 4u.gif

QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 11:36)
Sveiki,auginau pernai ARAWAK FI,tai nepatiko. Dideli,garbanoti,bet beskonio.Sahel f1 taip pat auginau,buvo daug ,tai juos ir dejau i stiklainius. Turiu ir nuotrauku su tais pomidorais,bet deja nemoku ikelt. Mano tetis augino arbuzinius pomidorus,jie sake labai skanus. Siais metais bandysiu juos ir as.

Nu tu matai, vadinasi ARAWAK apršymas neatitinka realybės g.gif gerai bent jau, kad Sahel derlingi smile.gif o tie arbuzinai, tai kokios firmos ir kas per veislė? rusiška?
Atsakyti
Vienas Arawakf1 pomidoras pas mane buvo 0,5kg,bet skonis nepagerejo nuo to.Tik vaizdas geras. O arbuziniai pas mane rusu firmos Gavrish.












Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 12:12)
Vienas Arawakf1 pomidoras pas mane buvo 0,5kg,bet skonis nepagerejo nuo to.Tik vaizdas geras. O arbuziniai pas mane rusu firmos Gavrish.

o bent jau ligoms jie atsparus? skonis tai labai subtilus reikalas ir jeigu jie nors kiek turi panašumo į jaučiaširdžius, tai gal bent jau miltingi? padažams tiktų g.gif
iš kur tą Arbūzinį perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 05 vasario 2011 - 11:18
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 05, 10:59)
Supratau 4u.gif
Nu tu matai, vadinasi ARAWAK apršymas neatitinka realybės g.gif gerai bent jau, kad Sahel derlingi  smile.gif o tie arbuzinai, tai kokios firmos ir kas per veislė? rusiška?


Kodėl neatitinka g.gif juk kaip sakoma dėl skonio nesigičijama, vieniem patinka sultingi, kitiems miltingi, dar kitiems kieti , saldesni, rūgštesni ir t.t.
Atsakyti
Gal greiciau miltingas,bet jaucio sirdis man skanesne. Visada reikia isbandyt paciam,nes nuomones skirtingos. O arbuzinius man tetis parupino,jis atsiveze is Sankt Peterburgo.Tai ir man kelias seklytes perleis.











Papildyta:
Beje uzsiprasiau,kad is Maskvos atveztu oranziniu FINIKU.KISH-MISH veisliu pomidoru.Gal kas tokius augino?
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 05, 12:21)
Kodėl neatitinka g.gif  juk kaip sakoma dėl skonio nesigičijama, vieniem patinka sultingi, kitiems miltingi, dar kitiems kieti , saldesni, rūgštesni  ir t.t.

Aprašyme matai parašyta "ypatingai puikaus skonio hibridas", tai aš bent jau įsivaizdavau, kad jis turi skonį, o linagele paraše, kad jie "beskonio" ir dar jai užaugo iki puses kg, ten parašyta 120-150 g svorio g.gif

Linagele, šaunuolis tavo tėtis 4u.gif
Atsakyti
Ir Sahel f1 nemazi buvo. O kas del saunuolio tecio,tai jis tik siemet man atskleide ir parode visus savo seklu rusiu klodus.O veisliu tai pas ji virs 70. O as pernai galus dariaus,kad nors juodu pomidoru tureciau. O dabar issirinkt negaliu.
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 15:05)
Ir Sahel f1 nemazi buvo. O kas del saunuolio tecio,tai jis tik siemet man atskleide ir parode visus savo seklu rusiu klodus.O veisliu tai pas ji virs 70. O as pernai galus dariaus,kad nors juodu pomidoru tureciau. O dabar issirinkt negaliu.

Nieko sau, tiek rūšių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 14:05)
....jis tik siemet man atskleide ir parode visus savo seklu rusiu klodus.O veisliu tai pas ji virs 70.

Na ir slapukas tavo tėtis... g.gif turbūt savo pomidorinius lobius patikėjo tik tau pilnametystės sulaukus.. smile.gif
Atsakyti
Tai,kad man jau du kart pilnametyste.Jis nepatikejo,kad ir as tuom sergu.Pasirodo tai paveldima.
Atsakyti