Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(dzigitas @ 2011 02 04, 18:58)
man ir cia nerodo schmoll.gif

patį adresą copy-paste padaryk ir matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 04, 18:03)
Magic_girl, o tu siltnami bent jau turi?  biggrin.gif  Gal geriau to dieduko ir nerast  biggrin.gif

Turiu,nediduka. bigsmile.gif Kitais metais planuoju nauja diiideeli statyt,uztat ir domiuosi kur dieduko reikes ieskot. lotuliukas.gif Siemet turiu keleta rusiu pomidoru nusipirkus,tai uzteks,visai rami dar sedziu,nors ka cia slept sunku tvardytis jusu temute skaitant. lotuliukas.gif
Atsakyti
pasigirsiu ir as kokiu seklu turiu s.m.RONCO,GOLDEN KONIGIN,JAUCIO SIRDIS,FAVORIT,TIGERELLA,PROMYK,HEINZ 1370,MONEYMAKER,SAN MARZANO,TAIFUN,ROMA VF-cia is pirktu papigiai.dar SWEET MILLION,RED CHERRY,BLACK CHERRY-sitais mane ex aprupino.ir dar turiu balkoninius VENUS,VILMA.
ir sedziu rami,kaip belgas.noretusi dar kokiu mandresniu,bet...kol kas uzteks ir tiek ax.gif dar ir tuos reikia isaugint.
Atsakyti
As ir jau turiu daugiau nei pakankamai, bet i seklele traukia lyg su magnetu doh.gif
Atsakyti
man nagai niezti dar i "Alsa" nulek ko jie ten turi ax.gif bijau,kad tusciomis galiu negryzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 04, 15:05)
lotuliukas.gif tai kurioj vietoj šitos sėklos striksi į krepšį? Hm, pavadinimai tai intriguojantys... g.gif  rolleyes.gif

Šiandien netikėtai ir visai nenumatytai teko pralėkt pro Sėklelę... Įsivaizduokit - nieko nepirkau.. blink.gif Paskui visą kelią graužė sąžinė - gal kažko TOKIO superduper nepamačiau per skubėjimą..  unsure.gif

O aš nulakiau Sėklelėn doh.gif Tipo nieko nereikėjo doh.gif Toliau manau įsivaizduojat doh.gif Užtad baltą pomidorą turiu... ax.gif Ir dar penkias kitokias veisles naujai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Statistinis vienetas: 04 vasario 2011 - 22:47
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 04, 23:46)
O aš nulakiau Sėklelėn  doh.gif  Tipo nieko nereikėjo  doh.gif  Toliau manau įsivaizduojat  doh.gif  Užtad baltą pomidorą turiu...  ax.gif  Ir dar penkias kitokias veisles naujai ax.gif

nugi pasigirk kokias rusis papirkai g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 04, 22:56)
nugi pasigirk kokias rusis papirkai g.gif

Jei jau pusiau lietuviškai tai būtų Baltas cukrus, Arbūzinis, Juodas mauras, Supersteik, Sniegir ir kazkos Poliarinis...
Atsakyti
Lab ryt visoms ligonems 4u.gif
Visa laimė, kad pas mus tokios pardės kaip Sėklelė nėra, nes jaučiu tada po vieną daigą visų rušių tektų sodint doh.gif nors labai dar norėčiau Juodojo mauro ir Arbūzinio biggrin.gif
Aš tai vakar buvau mūsų vietinėj sodininkų pardėj, ale Schetelingas , tai patikėkit, sugebėjau dar keturias naujas veisles į savo kolekciją pasiimt wacko.gif frusty.gif Atseit visai neturiu žemaūgių, tai pasiėmiau Raudonkepuraitę ir Kmicic, paskui aišku dar visa apsiseilėjusi pastovėjau prie s&g stendo ir nusiroviau dar dvi veisles, nors sakiau jų firmos nežiūrėsiu cool.gif Žodžiu, miargos, noriu pareklamuoti iš aprašymo mano manymy superinę veislė, kažkuom visiškai panašią i Corazon. Taigi,
ARAWAK F1 -ypatingai puikaus skonio hibridas skirtas auginti pleveliniuose ir stikliniuose šiltnamiuose. Vaisiai 120-150 g svorio, 77-88 mm apimties, nepaprastai gražios formos, liaudyje vadinami "jaučio širdys". Gražiai atrodo barams, restoranams, pjaunant pomidorą skersai, kad matytųsi vidaus struktūros gardelės.
Nu ir kaip tokio neimt doh.gif biggrin.gif
O kitas
SAHEL F1 -tai hibridas skirtas auginti siltnamiuose. Vaisiai slyvinės formos, 70-90 g, tamsiai raudonos spalvos. Labai derlingi. Vaisiu forma populiari tarp Lietuvos augintoju.
Tai va, ant tos formos ir susigundžiau, nes man jie idealūs vienam receptukui su švelniu marinatu rolleyes.gif
Gal kas šitas veisles auginot, ką galit pasakyti?

Ra, kada užsakymui galutinis terminas, gal nebus per vėlu, jeigu rytoj tau parašysiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 05 vasario 2011 - 09:55
Labas rytas, jungiuosi ir as i Jusu palata. Pries persikeliant gyvent i nama, 100proc buvau tikra , kad pas mane nebus jokio darzo, tik veja ir gelynai... bet pernai pabandziau uzsiaugint salotu, svogunu, ridikeliu , agurku ir man visai gavosi. Siemet nusprendziau, kad noriu pasodint ir pomidoru. Siltnamio neturim, tad ieskojau seklu, kurios butu tinkamos augint lauke. Radau tik "Beta", gal kuri parekomenduosit kitokiu?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 04, 16:24)
Cia pas mus gyvi anekdotai. Pomidoru seklom uzsikast baigia ir ju visai nevalgantys, ir augint kur neturintys  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu jau cia balsu juokiausi (vaikai tai kaip i psichine pasiziurejo)
nu bet negaliu kaip jukonga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 04, 18:27)
is dar tas polikarbonatas neduoda ramybes...kuri cia pernai daret is jo siltnami?pirko kiek pamenu isviniojama kazkoki ar kazkas pan... g.gif pas kazkuria stogas pasikelia?

g.gif būtų įdomu jei kas plačiau papasakotų ar parodytų kokią nuotrauką...
beje, blakstiena5, vakara laiškelį gavau, ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 05 vasario 2011 - 10:14
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 05, 10:54)
Lab ryt visoms ligonems 4u.gif
Visa laimė, kad pas mus tokios pardės kaip Sėklelė nėra, nes jaučiu tada po vieną daigą visų rušių tektų sodint doh.gif nors labai dar norėčiau Juodojo mauro ir Arbūzinio biggrin.gif
Aš tai vakar buvau mūsų vietinėj sodininkų pardėj, ale Schetelingas , tai patikėkit, sugebėjau dar keturias naujas veisles į savo kolekciją pasiimt wacko.gif  frusty.gif Atseit visai neturiu žemaūgių, tai pasiėmiau Raudonkepuraitę ir Kmicic, paskui aišku dar visa apsiseilėjusi pastovėjau prie s&g stendo ir nusiroviau dar dvi veisles, nors sakiau jų firmos nežiūrėsiu cool.gif Žodžiu, miargos, noriu pareklamuoti iš aprašymo mano manymy superinę veislė, kažkuom visiškai panašią i Corazon. Taigi,
ARAWAK F1 -ypatingai puikaus skonio hibridas skirtas auginti pleveliniuose ir stikliniuose šiltnamiuose. Vaisiai 120-150  g svorio, 77-88 mm apimties, nepaprastai gražios formos, liaudyje vadinami "jaučio širdys". Gražiai atrodo barams, restoranams, pjaunant pomidorą skersai, kad matytųsi vidaus struktūros gardelės.
Nu ir kaip tokio neimt doh.gif  biggrin.gif
O kitas
SAHEL F1 -tai hibridas skirtas auginti siltnamiuose. Vaisiai slyvinės formos, 70-90 g, tamsiai raudonos spalvos. Labai derlingi. Vaisiu forma populiari tarp Lietuvos augintoju.
Tai va, ant tos formos ir susigundžiau, nes man jie idealūs vienam receptukui su švelniu marinatu rolleyes.gif
Gal kas šitas veisles auginot, ką galit pasakyti?

Ra, kada užsakymui galutinis terminas, gal nebus per vėlu, jeigu rytoj tau parašysiu?

Atsakyti