Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 04, 09:11)
2:1 guvūnėlių naudai-pralošei hihihi.gif  irnesakyk.gif



Cia, manau ir esme. Gerove Zemeje. As lyg ir nenukentejau. Kiek pasodinau, tiek nusiemiau, peles gerai vasarojo oi ir katinas laimingas ju populiacija reguliavo. Taigi iseitu visi laimyngi, tobula pusiausvyra. Visi laimingi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 09:41)
Pernai dar zemes prisidurem, dabar apie 9 ha pas mus. Ale sienavimo koks tik 1 ha prisidejo.  g.gif Mielai ir siltnami, pomidorus mulciuociau, maziau laistyt ir ravet reiktu. As niekad nenaudoju darze trasu ir kitu chemikalu. bet rozes tai purskiu visokiu brudu...  blush2.gif

Pas mane smarkiai progresuoja ne tik pomidorlige, bet ir agurklige, moliuglige... Vakar dar seklu pripirkau Shetelinge ir zalioj stotelej doh.gif .

Kai tiek žemės, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 04, 09:12)
Kai tiek žemės, tai  thumbup.gif

Jediara, nesulaukiu is taves zinutes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 02 04, 11:49)
Jediara, nesulaukiu is taves zinutes. 4u.gif

blink.gif
Atsakyti
Mano pomidorų "kolekcija" dar pasipildė "Cygan", "Japonskij trufel čiornyj", "Mašenka", "Sibirskoe čūdo" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 04, 13:06)
Mano pomidorų "kolekcija" dar pasipildė "Cygan", "Japonskij trufel čiornyj", "Mašenka", "Sibirskoe čūdo"  ax.gif


Oi Jediara plušėsi pavasarį ir vasarą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 04, 13:06)
Mano pomidorų "kolekcija" dar pasipildė ..........


ar naujo siltnamiuko skubos tvarka nereiks meistraut? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 04, 14:29)
ar naujo siltnamiuko skubos tvarka nereiks meistraut?  biggrin.gif

Tokį klausimą gavau ir aš iš vyro thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne, viskas daugaiu jokiu seklu parduotuviu, nesuprantu , turetu buti kaip kazino , parasai prasyma ir taves nebeileidzia, juk tai priklausomybe doh.gif
Buvau shetelinge, Vilniuje tai yra sweett million, marisa 5 seklytes 4lt prei kasos paduoda, ieskoja novogodnij, bet ten ju ne kvapo, tada nudumaiu i turgu, prasom ir Novogodnij ir dar Bravo g.gif sake ilgai laikosi
O novogodnij geltoni ar taip ir turejo but g.gif , bet jie ne hibridai, o vat Bravo higbidai, gal kas auginot?
Viskas, pas mane neuzteks palngiu, gal kas priimsit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 02 04, 13:36)
Tokį klausimą gavau ir aš iš vyro thumbup.gif  lotuliukas.gif


smagu, kai vyras pilnas geru noru ir energijos thumbup.gif thumbup.gif Maniskis tai jau spardosi, sake, uztenka jau jam tu siltnamiu, ner gyvenimo savaitgaliais - geriau su mocu pasitrankyt. O darzoviu ir nusipirkt gali fool.gif
Atsakyti
Saintlina, tai tu pardavinėk savo vyrui biggrin.gif
Atsakyti
taigi kad anas nori, kad ir as juo juo lakiociau, o ne darze sedeciau blink.gif Nu ar matet kur toki durniu? Dziaugtusi, kad boba laiminga zemese kapstosi, galvos nesuka, isleidzia su dziaugsmu. Tai ne - palydos, matot, jam reik doh.gif
Atsakyti