Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Už nuorodą friends.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 03, 22:24)
Už nuorodą  friends.gif

aaaa rolleyes.gif
Aš taip susižavėjus visa ta gamtine žemdirbyste,kad labai norisi pasidalinti visa info.Galvą lenkiu prieš Saulių.Kad visi taip mąstytų,netektų galvoti ką vaikams duodame.Nekalbant apie mus supančios gamtos atkūrimą.......O dažniausi ,kad ir forume klausimai ,kaip nunuodyti kokias skruzdėles ar kurmius doh.gif .Mulčiuojant jie visi puikiai gyvena pas mane.Kurmiai suvalgys grambuolių lervas,skruzdės irgi nieko nedaro.Amarų bus tiek ,kiek reikia.Aišku iki galo atkurti savo sklypą ,prireiks nemažai laiko.Bet jokių cheminių priemonių naudoti nesiruošiu.Tiesa vasarą pirmi metai daržas pilnas šliužų buvo ir nieko jie nepadarė,nes mieliau valgė mulčą,arba po juo lindėjo.Kas juos valgė nesigilinu,net neverta smile.gif .
Atsakyti
sveikos,mergaiciukes,gal kuri pasakysit kur ieskot klaipedoj seklyciu visu tu ypatingu,matot esu dar ale jauna "ukininke",anksciau anyta selpdavo,bet....kazko suprastejo jos sekla verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2011 02 03, 22:46)
sveikos,mergaiciukes,gal kuri pasakysit kur ieskot klaipedoj seklyciu visu tu ypatingu,matot esu dar ale jauna "ukininke",anksciau anyta selpdavo,bet....kazko suprastejo jos sekla  verysad.gif

prekybos centre "Grandus" antram aukste ir sportininku gatvej salia maximos yra sodo-darzo prekes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2011 02 03, 22:46)
sveikos,mergaiciukes,gal kuri pasakysit kur ieskot klaipedoj seklyciu visu tu ypatingu,matot esu dar ale jauna "ukininke",anksciau anyta selpdavo,bet....kazko suprastejo jos sekla  verysad.gif
Yra senukuose, ermitaže, o įdomesnių (bet ir brangesnių) jau minėtame Schetelige bei Sėkluvoj (Sportininkų 18)
ups, pakartojau tą patį, kaip ie blakstiena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vardė: 03 vasario 2011 - 22:32
QUOTE(Militux @ 2011 02 03, 17:33)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif Pas mane visada pirmi pomidorai sunoksta negu kaimynų ir jau antri metai taip hihihi.gif Jaučiu kai manes nėra nuvaro pasižiūrėti triniti.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 03, 20:51)
tikrai verta apsilankyti,nors dar tik pradėjau ,bet žiauriai patiko.Nors pačiame puslapyje daug informacijos.



as kazkaip praziopsojau pirmaji uzsiemima - kazin, jei nuo antro pradeti, ar labai sunku bus susigaudyti kas ir kaip? kaip tik dabar svarstau, ar eiti, ar geriau kito karto palaukti. bet kaip visada norisi is karto:)
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2011 02 04, 00:58)
as kazkaip praziopsojau pirmaji uzsiemima - kazin, jei nuo antro pradeti, ar labai sunku bus susigaudyti kas ir kaip? kaip tik dabar svarstau, ar eiti, ar geriau kito karto palaukti. bet kaip visada norisi is karto:)

Kitas kartas gali būti negreitai,nes pavasaris artėja.Nuo antro drąsiai,tik ,kur nuorodą įdėjau pasiskaityk apie GŽ ,kuom augalai minta ir tt.Nes kitas pamokas kalbėsim apie mulčą ir kitus dalykus.Pirma daugiau supažindinimas buvo ,nes daug kas taip net neauginę.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 04, 01:05)
Kitas kartas gali būti negreitai,nes pavasaris artėja.Nuo antro drąsiai,tik ,kur nuorodą įdėjau pasiskaityk apie GŽ ,kuom augalai minta ir tt.Nes kitas pamokas kalbėsim apie mulčą ir kitus dalykus.Pirma daugiau supažindinimas buvo ,nes daug kas taip net neauginę.



tai va - ir as manau, kad nera ko laukti. prisijungsim kita treciadieni. as tam psl dar forumo neskaiciau, tiksliau neprisiregistravau dar, tai teks savaitgali ta padaryt.
Atsakyti
A cia panasu, kaip antai Kurdiumovo "protingas darzas" ir protingas siltnamis". Pernai bandziau augint tokias "protingas bulves". Tai pasirodo peles irgi buna "protingos". Taip pasidalijom su jom draugiskai derliumi. Kibira "pasodinau" - kibira nusiemiau, o kiek ten peles ju sudorojo galiu tik speliot. Nuemus siaudus tik urvai urveliai.... Ir ant krumo po viena dvi normales bulves palikta ir keli zirniukai. Kai kur po puse bulves nugrauzta. doh.gif Uztat katinas laimingas nuo bulviu nesitrauke visa vasara. biggrin.gif Labai pasiteisino moliugu auginimas nekasant dirvos. Is ankstyvo pavasario, tiesiog ant dirvono, paklojau kartonus, subadziau ir pyliau ten visokias maisto atliekas, tada ant virsaus dejau nupjauta zole, dariau duobutes, pyliau zeme ir sejau moliugus. Uzaugo dideli be jokio kasimo, ravejimo ir laistymo. thumbup.gif. Mulcas yra isties geris, ale vis man jo truksta. Zoliapjove labai susmulkina zole, o didesni plota tai tik pora kart per vasara sienauja traktorius. Pernai dar zemes prisidurem, dabar apie 9 ha pas mus. Ale sienavimo koks tik 1 ha prisidejo. g.gif Mielai ir siltnami, pomidorus mulciuociau, maziau laistyt ir ravet reiktu. As niekad nenaudoju darze trasu ir kitu chemikalu. bet rozes tai purskiu visokiu brudu... blush2.gif

Pas mane smarkiai progresuoja ne tik pomidorlige, bet ir agurklige, moliuglige... Vakar dar seklu pripirkau Shetelinge ir zalioj stotelej doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 04 vasario 2011 - 07:43
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 07:41)
A cia panasu, kaip antai Kurdiumovo "protingas darzas" ir protingas siltnamis". Pernai bandziau augint tokias "protingas bulves". Tai pasirodo peles irgi buna "protingos". Taip pasidalijom su jom draugiskai derliumi. Kibira "pasodinau" - kibira nusiemiau, o kiek ten peles ju sudorojo galiu tik speliot. Nuemus siaudus tik urvai urveliai.... Ir ant krumo po viena dvi normales bulves palikta ir keli zirniukai. Kai kur po puse bulves nugrauzta.  doh.gif  Uztat katinas laimingas nuo bulviu nesitrauke visa vasara.  biggrin.gif 

2:1 guvūnėlių naudai-pralošei hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 04, 07:41)
Pernai dar zemes prisidurem, dabar apie 9 ha pas mus. Ale sienavimo koks tik 1 ha prisidejo.  g.gif Mielai ir siltnami, pomidorus mulciuociau, maziau laistyt ir ravet reiktu. As niekad nenaudoju darze trasu ir kitu chemikalu. bet rozes tai purskiu visokiu brudu...  blush2.gif


Kaip faina bigsmile.gif
Jetus kaip norėčiau didesnio ploto... iš viso noriu į kaimą wub.gif
Atsakyti