Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 03, 14:01)
cia dar ir taip buna doh.gif  manasis kol kas labiau nori padidinti siltnami nei as pati ax.gif
Jam tai kas, o man tai viska vienai aplekt reikes cool.gif
Ir dar klausimelis: Kuo skyriasi Buliaus sirdis nuo Jaucio?

Pas Loreta parasyta, kad Buliaus sirdis derlingesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 02 03, 13:53)
Pas Loreta parasyta, kad Buliaus sirdis derlingesni  smile.gif

Aisku,einu skaityt, nes kaiop tik turiu Buliaus sirdies seklu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 02 03, 13:53)
Pas Loreta parasyta, kad Buliaus sirdis derlingesni  smile.gif


Jūs turbūt apie Buivolo kalbat? Šiaip bulius ir jautis turėtų tas pats būti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 02 03, 13:53)
Pas Loreta parasyta, kad Buliaus sirdis derlingesni  smile.gif


Kad as ir tu ir tu turejau, tas pats velnias gavos - didziausi graziausi pomidorai ,seklu nedaug ,miltingi,nerugztus,ant stiebo nedaug vaisiu , viska kompensuoja vaisiu dydis , spalva rausva ,auginsiu ir siemet ,skonis man ju labai jau geras ,labai gerai daryt juos su zele ,nes l.miltingi ,sulciu nedaug issiskiria ,tai garantija gera ,kad gerai sustings ir kai pjaustai ,as tiesiai i stiklaini,labai greitai uzsipildo stiklainis.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 03, 14:59)
Jūs turbūt apie Buivolo kalbat? Šiaip bulius ir jautis turėtų tas pats būti ax.gif

blush2.gif Oi geras, na taip, apie buivolo, net paciai juokinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 03, 12:50)
Kol nepabandysit praktiškai, nesužinosit didžiausio kaifo kaip sulauki derliaus. thumbup.gif O tada giriesi kokie pas mane pomidorai, a koks skonis  biggrin.gif ir galima kaimynams liežuvį rodyti, kad jie sintetinius iš parduotuvės perka.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tik nereik išsigąsti ir praradimų, be jų neišvengiama. O kitais metais galėsit ir kitus jau mokyti  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif Pas mane visada pirmi pomidorai sunoksta negu kaimynų ir jau antri metai taip hihihi.gif Jaučiu kai manes nėra nuvaro pasižiūrėti triniti.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 03, 14:01)
cia dar ir taip buna doh.gif  manasis kol kas labiau nori padidinti siltnami nei as pati ax.gif
Jam tai kas, o man tai viska vienai aplekt reikes cool.gif

Pas mane tas pats unsure.gif Tai vis raminu, kai reiks iš naujo statyti tada ir prailginsim ax.gif nu mažu ką gal ir aš dar nestuke.gif tada ir laiko daugiau bus nail.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Militux: 03 vasario 2011 - 15:35
Labukas visoms smile.gif .Mažai ką parašau,bet paskaitau.Pas mane sėklų irgi galybė doh.gif .Pradėjau lankyti gamtinė žemdirbystės kursus,labai patiko.TRadiciniu būdu nieko daryti nesinori.Neveltui ekologinių ūkių išaugintose daržovėse daug nitratų,supratau kodėl 4u.gif .Čia vienas straipsniukas http://gerazemdirbys...daugiau-laimes/.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 03, 19:25)
Labukas visoms smile.gif .Mažai ką parašau,bet paskaitau.Pas mane sėklų irgi galybė doh.gif .Pradėjau lankyti gamtinė žemdirbystės kursus,labai patiko.TRadiciniu būdu nieko daryti nesinori.Neveltui ekologinių ūkių išaugintose daržovėse daug nitratų,supratau kodėl  4u.gif .Čia vienas straipsniukas  http://gerazemdirbys...daugiau-laimes/.

O kur tokie kursai organizuojami? bigsmile.gif
Radau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 03 vasario 2011 - 19:33
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 03, 20:30)
O kur tokie kursai organizuojami?  bigsmile.gif
Radau ax.gif

tikrai verta apsilankyti,nors dar tik pradėjau ,bet žiauriai patiko.Nors pačiame puslapyje daug informacijos.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 03, 20:25)
Labukas visoms smile.gif .Mažai ką parašau,bet paskaitau.Pas mane sėklų irgi galybė doh.gif .Pradėjau lankyti gamtinė žemdirbystės kursus,labai patiko.TRadiciniu būdu nieko daryti nesinori.Neveltui ekologinių ūkių išaugintose daržovėse daug nitratų,supratau kodėl  4u.gif .Čia vienas straipsniukas  http://gerazemdirbys...daugiau-laimes/.


drinks_cheers.gif gamtinė žemdirbystė mane irgi labai traukia, šiemet jau bandysiu įgyvendinti keletą idėjų.. ax.gif
Atsakyti
Greisi, ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 03, 21:20)
Greisi, ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūū  4u.gif

Už ką ax.gif ?
Atsakyti