Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 02, 21:11)

Viskas ,taškas, basta,plaukų dažyt nebereiks bus natur žila spalva biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriuuu visųųųų pomedorųųų cray.gif  cray.gif  cray.gif


klausai, ar tik ne tu išvis pomidorų nevalgai? biggrin.gif Va ką daro bendras pamišimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 03, 10:30)
klausai, ar tik ne tu išvis pomidorų nevalgai?  biggrin.gif Va ką daro bendras pamišimas  biggrin.gif

Aššš blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2011 02 02, 23:29)
o is kedainiu siltnamiu neuzsisakinejot seklu?arba is e-seklos?



as siandien kaip tik gavau is e-seklos, tai dovanu idejo pakiuka seklyciu kazkokios neaiskios veisles darzoviu, panasiu i runkelius lotuliukas.gif , kuriu galiojimas baigesi sausi 2011 doh.gif bet gi dovanotam arkliui i dantis neziurima mirksiukas.gif bet ir kitu seklyciu galiojimas siem metam arba dar sekantiems tiktai. na, man visai patiktu galiojimai iki 2013m...turbut pernykstes senienas issipardavineja kol kas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 03, 12:30)
klausai, ar tik ne tu išvis pomidorų nevalgai?  biggrin.gif Va ką daro bendras pamišimas  biggrin.gif

tai, kad nebutina juos valgyt - uztenka i tema uzsukti ir pasiligoji zmogus lotuliukas.gif .
kadangi as valgau juos, nors labiau megstu agurkus (ju turiu dvieju rusiu), o pomidorus ne taip labai megstu, tai sios temos uzkresta velyva rudeni ar kiek veliau turejau 18 rusiu pomidoru, siuo metu siekiu 30, dar sio bei to noreciau, tik bijau, kad neleis galimybes kelis simtus pomidoru daigu augint, nes ir kitko dar turiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 03, 12:54)
tai, kad nebutina juos valgyt - uztenka i tema uzsukti ir pasiligoji zmogus  lotuliukas.gif .
kadangi as valgau juos, nors labiau megstu agurkus (ju turiu dvieju rusiu), o pomidorus ne taip labai megstu, tai sios temos uzkresta velyva rudeni ar kiek veliau turejau 18 rusiu pomidoru, siuo metu siekiu 30, dar sio bei to noreciau, tik bijau, kad neleis galimybes kelis simtus pomidoru daigu augint, nes ir kitko dar turiu  lotuliukas.gif .

drinks_cheers.gif Jau geriau į šią temą būčiau neužsukusi, nes dabar tiek visko reikia, kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 03, 11:54)
tai, kad nebutina juos valgyt - uztenka i tema uzsukti ir pasiligoji zmogus  lotuliukas.gif .

Tikrai, jau taiklesnio pasakymo turbūt neatsiras lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš kaip nieko nesuprasdama apie pomidorus,planavau nusipirkt kelis daigus pavasarį ir pasisodint šiltnamiukį.Bet...... užsukau į šitą temą,turiu 13 rūšių sėklyčių. Ir dar susitariau su vyru,kad 2 metrais paiilgins man šiltnamį doh.gif Nors neturiu beveik jokio supratimo,kaip aš sugebėsiu ką nors auginti blush2.gif Žinios tai tik teorinės.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 03, 13:04)
drinks_cheers.gif Jau geriau į šią temą  būčiau neužsukusi, nes dabar tiek visko reikia, kad  doh.gif

man atrodo, kad daug kas jau taip galvoja, bet gi pabandyk, zmogau, dabar imti ir neuzeit i pomidoru tema mirksiukas.gif
ir vyras sake man: tu jau sergi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 03, 13:15)
Žinios tai tik teorinės.

Kol nepabandysit praktiškai, nesužinosit didžiausio kaifo kaip sulauki derliaus. thumbup.gif O tada giriesi kokie pas mane pomidorai, a koks skonis biggrin.gif ir galima kaimynams liežuvį rodyti, kad jie sintetinius iš parduotuvės perka. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tik nereik išsigąsti ir praradimų, be jų neišvengiama. O kitais metais galėsit ir kitus jau mokyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 03, 13:23)
man atrodo, kad daug kas jau taip galvoja, bet gi pabandyk, zmogau, dabar imti ir neuzeit i pomidoru tema  mirksiukas.gif
ir vyras sake man: tu jau sergi  biggrin.gif

Taip, tačiau skanių pomidorų visa šeimyna laukia smile.gif
Atsakyti
Labukas palatos drauges ,man kas dien apetitas auga ,vyras tai jau "pagyre"-sake ,kad turiu metu ,jau ir proto reiktu turet...cia kaip vyrams- zile galvon ,velnias uodegon...nu bet ka jau padarysi del tu POMIDORU,tenka isklausyt ,kad ir nelabai patinka tokios replikos. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 03, 12:57)
Labukas palatos drauges ,man kas dien apetitas auga ,vyras tai jau "pagyre"-sake ,kad turiu metu ,jau ir proto reiktu turet...cia kaip vyrams- zile galvon ,velnias uodegon...nu bet ka jau padarysi del tu POMIDORU,tenka isklausyt ,kad ir nelabai patinka tokios replikos. blush2.gif

cia dar ir taip buna doh.gif manasis kol kas labiau nori padidinti siltnami nei as pati ax.gif
Jam tai kas, o man tai viska vienai aplekt reikes cool.gif
Ir dar klausimelis: Kuo skyriasi Buliaus sirdis nuo Jaucio?
Atsakyti