Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

sveikos 4u.gif
Keleta dieneliu intensyviai skaitau kaip progresuoja pomidorlige. Uzsikreciau ir as. Apie rusys nelabai ka ir nusimanau, nors jau kelis metus auginu pomidorus. Bet vis nupirkdavau bele kokiu, per daug nesigilindama i rusi.
Siandien buvau Kalvariju turguje, ir radau ta vyriski kur prekiauja seklomis. Tai man jis rekomendavo "rinkinuka" seklu sudetu i atviruka. 10 rusiu,bandysiu auginti, bet su seja patare palaukti iki kovo vidurio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 02, 20:46)
bet su seja patare palaukti iki kovo vidurio smile.gif


iki kovo vidurio? kaip cia iskentejus iki jo??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2011 02 02, 20:22)
iki kovo vidurio? kaip cia iskentejus iki jo??? biggrin.gif

kentesiu, uzsiimsiu paprikomis tongue.gif kuriu irgi papirkau biggrin.gif
Atsakyti
as kelis ankstyvus pom. jau susejau smile.gif ir balkoninius-neiskentejau biggrin.gif
Atsakyti
Nenervuokit su savo "Sėklelėm"," Scheteligais" ir Kalvariju turgaus diedukais nėra pas mumy provincijoj tokių čiūdų, nėra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Viskas ,taškas, basta,plaukų dažyt nebereiks bus natur žila spalva biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Noriuuu visųųųų pomedorųųų cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 02, 21:11)
Nenervuokit su savo "Sėklelėm"," Scheteligais" ir Kalvariju turgaus diedukais nėra pas mumy provincijoj tokių čiūdų, nėra biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Viskas ,taškas, basta,plaukų dažyt nebereiks bus natur žila spalva biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriuuu visųųųų pomedorųųų cray.gif  cray.gif  cray.gif


nesinervuok, nieko ten gero ner - nei pas dieduka, nei Schetelige.
As tai sedziu atsiputus jau, apsipatenkinus, nieko man nebereik, nainanai tease.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 02, 22:18)
nesinervuok, nieko ten gero ner - nei pas dieduka, nei Schetelige.
As tai sedziu atsiputus jau, apsipatenkinus, nieko man nebereik, nainanai  tease.gif

hihihi.gif asai irgi jau apsipomidorinus,-rami.. dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 02, 22:11)
Nenervuokit su savo "Sėklelėm"," Scheteligais" ir Kalvariju turgaus diedukais nėra pas mumy provincijoj tokių čiūdų, nėra biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Viskas ,taškas, basta,plaukų dažyt nebereiks bus natur žila spalva biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriuuu visųųųų pomedorųųų cray.gif  cray.gif  cray.gif

nesinervok, varyk i Klaipeda,rasi ir ten to gerio siokio tokio smile.gif
Atsakyti
o is kedainiu siltnamiu neuzsisakinejot seklu?arba is e-seklos?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 02, 21:26)
Neee, mano žirgas pusšimtį kilometrų ne taip greit sukaria.. lotuliukas.gif Bet iki savaitgalio, manau, pasirodysiu sėklelėje..  cool.gif

Galvojau, kad Tu iš Kauno blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 02, 23:11)

Viskas ,taškas, basta,plaukų dažyt nebereiks bus natur žila spalva biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriuuu visųųųų pomedorųųų cray.gif  cray.gif  cray.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ataskaita- visos užsakytos sėklos sėkmingai gautos ,nieks nesumaišyta,koks buvo sąrašas toki ir gavau, Ačiū dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 03, 10:18)
Ataskaita- visos užsakytos sėklos  sėkmingai gautos ,nieks nesumaišyta,koks buvo sąrašas toki ir gavau, Ačiū dar kartą  4u.gif


Super smile.gif)
Pas mane dar yra Tavo pinigeliu..kažka sau dar sakysiuos mergiotem sakydama.. gal nori?smile.gif))
Atsakyti