Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 02, 15:23)
cray.gif neištversiu ... turbūt reiks eit arklioką kinkyt ir dardėt miestan..

Dar šiltnamyje vietos bus? lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o is velyvu, kur ziemai laikyt, kokia veisle patartumet? Ju yra daug, na o man pacios paciausios reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 02, 14:11)
ir dar tokių santorange f1 norėčiau iš ten, bet 19,99 lt pokiuks kainuoja doh.gif


O jie ar mažiukai, ar didesni - nesuprantu iš aprašymo blush2.gif Nežinau, kiek jų man reiks sodinti g.gif Aš jų turiu nusipirkus ax.gif , jei norėtum, galėtumėm susikeist kokios sėklytėm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 02 vasario 2011 - 13:42
Pomidorų "Čudo svieta" sėklas keisčiau į kitas įdomias pomidorų sėklas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 02, 13:27)
O jie ar mažiukai, ar didesni - nesuprantu iš aprašymo  blush2.gif Nežinau, kiek jų man reiks sodinti  g.gif  Aš jų turiu nusipirkus  ax.gif  , jei norėtum, galėtumėm susikeist kokios sėklytėm  mirksiukas.gif


Santorange F1 mažiukai, kietoki, bet ne akmeniniai, man tai labai patiko, užėjus į šiltnamį daugiausia juos ir SUGARY valgydavau.
Atsakyti

Lolita1960, ar Tu norejai triufeliu is ten?

Labukas,dekui turiu as j.triufelio cia as rasiau i a.z.o nusiunciau i foruma atsiprasau,rasiau vienai forumietei su kuria dalinames seklytem, supras mergina kam skirta zinute .
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 02, 15:40)
Santorange F1 mažiukai, kietoki, bet ne akmeniniai, man tai labai patiko, užėjus į šiltnamį daugiausia juos ir SUGARY valgydavau.

Ačiū, Martam 4u.gif
thumbup.gif thumbup.gif - tokių man ir trūko - mažiukų kietokų thumbup.gif
Atsakyti
dar klausima turiu: kuo skiriasi salotiniai pomidorai nuo kitu? ar tinkami jie konservavimui?
Atsakyti
mano az vel kemsas.. LOLIT1960, negavau nieka, b o ana pilna buvo.. doh.gif vos nulekiu padirbet, kemsas.. gal nedirbt ar ka...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 02, 15:23)
cray.gif neištversiu ... turbūt reiks eit arklioką kinkyt ir dardėt miestan..

Ar buvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 02, 14:23)
cray.gif neištversiu ... turbūt reiks eit arklioką kinkyt ir dardėt miestan..

As jauciuosi panasiai...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 02, 19:23)
Ar buvai  mirksiukas.gif

Neee, mano žirgas pusšimtį kilometrų ne taip greit sukaria.. lotuliukas.gif Bet iki savaitgalio, manau, pasirodysiu sėklelėje.. cool.gif
Atsakyti