Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sungold turi Vilniaus Scheteligas, jeigu ten nerasit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 02, 13:00)
ra, o kur tu sungoldą matei? aš pas tą pardavėją nerandu doh.gif  7 puslapius pervariau, bet nerandu doh.gif
ir dar iš tų triufelių juodasis ar japoniškas skanesnis g.gif
o blac plum ar black krim vertos dėmesio g.gif

Aš pernai auginau SunGold - šiemet neauginsiu - pomidoriukai buvo gana retai, vidutinio skonio.
Iš mažiukų man labai patiko dar šie:
Sun Sugar - iš pradžių lyg norėjo sirgti, bet nupurškiau skiestu pienu. Vedė daug daug mažų skanių pomidoriukų. Vidurinėlis pripažino juos skaniausiais.


Papildyta:
Ir dar šitie: Sweet Milion - skanūs derlingi, visų jau žinomi ir pripažinti smile.gif

Sugary - truputėlį didesni nei Grape, bet labai derlingi, kietoka odele - labai gerai kur važiuojamt įsimesti, ilgai derėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 02 vasario 2011 - 12:19
vat as pernai auginau sungold ir sunsugar is Greisi seklyciu..ir uzsimusdama nepamenu, kurie man patiko.. doh.gif Vieni labai patiko, kiti - nelabai.. Vieni derejo gausiai kaip sweet million, kiti gi ne..
Greisi rase, kad sungold geresni ax.gif

Bliam, vakar sungolda pas ta pardaveja lyg maciau.. g.gif daba negaliu ziet - rankos slapios muiluotos, veliau
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 13:19)
vat as pernai auginau sungold ir sunsugar is Greisi seklyciu..ir uzsimusdama nepamenu, kurie man patiko..  doh.gif Vieni labai patiko, kiti - nelabai.. Vieni derejo gausiai kaip sweet million, kiti gi ne..
Greisi rase, kad sungold geresni  ax.gif

Bliam, vakar sungolda pas ta pardaveja lyg maciau..  g.gif daba negaliu ziet - rankos slapios muiluotos, veliau



Matyt pomidorus veli, kad nei su slepetem, nei su pirstinem nebeuzeini. lotuliukas.gif Uzrodei man ta seklu puslapi - nuplauke man visi sios dienos planai. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 02, 12:29)
Matyt pomidorus veli, kad nei su slepetem, nei su pirstinem nebeuzeini.  lotuliukas.gif Uzrodei man ta seklu puslapi - nuplauke man visi sios dienos planai.  doh.gif  lotuliukas.gif



nu ja.. todėl ir nebeužeinu.. blush2.gif užsiknisau kitais darbais doh.gif doh.gif doh.gif
bet pas tavi važiuosiu, važiuosiu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 13:49)
nu ja.. todėl ir nebeužeinu..  blush2.gif užsiknisau kitais darbais  doh.gif  doh.gif  doh.gif
bet pas tavi važiuosiu, važiuosiu..  blush2.gif



lotuliukas.gif

Oi laukiam laukiam mes sveteliu laukiam friends.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 02, 13:09)
Sungold turi Vilniaus Scheteligas, jeigu ten nerasit  ax.gif

aha yra, o kur man jį panevėžy rast biggrin.gif
ir dar tokių santorange f1 norėčiau iš ten, bet 19,99 lt pokiuks kainuoja doh.gif

QUOTE(Asese @ 2011 02 02, 13:18)
Aš pernai auginau SunGold - šiemet neauginsiu - pomidoriukai buvo gana retai, vidutinio skonio.
Iš mažiukų man labai patiko dar šie:
Sun  Sugar - iš pradžių lyg norėjo sirgti, bet nupurškiau skiestu pienu. Vedė daug daug mažų skanių pomidoriukų. Vidurinėlis pripažino juos skaniausiais.
Papildyta:
Ir dar šitie: Sweet Milion - skanūs derlingi, visų jau žinomi ir pripažinti  smile.gif

Sugary - truputėlį didesni nei Grape, bet labai derlingi, kietoka odele - labai gerai kur važiuojamt įsimesti, ilgai derėjo  smile.gif



QUOTE(ra @ 2011 02 02, 13:19)
vat as pernai auginau sungold ir sunsugar is Greisi seklyciu..ir uzsimusdama nepamenu, kurie man patiko..  doh.gif Vieni labai patiko, kiti - nelabai.. Vieni derejo gausiai kaip sweet million, kiti gi ne..
Greisi rase, kad sungold geresni  ax.gif

nu jaučiu kol pats neparagausi ir neužsiauginsi visokių veislių, tol neįsitikinsi, kurie geresni biggrin.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 02, 13:29)
Matyt pomidorus veli

lotuliukas.gif nu ji čia kai privelia, tai visoms užsireikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien "įšoko" į krepšį "Ivet H", "Žiraf", "Oranževyj gigant" ir "Čiornyj princ" - nežinau ar geros rūšys, bet pagal aprašymus man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 02, 14:13)
Šiandien "įšoko" į krepšį.....

Kurioj pardėj čia taip šokinėja?...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 02, 15:17)
Kurioj pardėj čia taip šokinėja?...

"Sėklytėje" blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(anemone @ 2011 02 02, 13:04)
ausra.ryte

tam yra google ir zinosit visa info .

tiek, tai as ir pati zinau. daugiau nei puse atkapsciau, o situ neradau lietuviskuose puslapiuose, tai ir paklausiau.

QUOTE(saintlina @ 2011 02 02, 13:14)
man rodos, cia ne hibridines visos. Early wonder žemaūgiai, kiti aukšti.
Įsivesk į google 'tomato' ir norimą pavadinimą. Info tikrai rasi. Net jei nesupranti angliškai, hibridas bus žymimas H prie pavadinimo. Indeterminate - aukštaūgiai, determinate - žemaūgiai  mirksiukas.gif

aciu uz kantrybe ir atsakyma. paprasciausiai kiek ju suradau uzsienio puslapiuose, tai nei prie vienu nebuvo H, pamaniau gal kaip kitaip zymi ar kaip, nu zodziu nevisiem gi greit daeina lotuliukas.gif . dekoju
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 02, 14:18)
"Sėklytėje"  blush2.gif

cray.gif neištversiu ... turbūt reiks eit arklioką kinkyt ir dardėt miestan..
Atsakyti