Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Pasirasau is draugiskumo po seklom, visom kitom prekem yra tarpininkes, kurios is to pinigus gauna, jei ka smile.gif)))))))))
norit tikekit, norit ne, tai uzima laiko ax.gif
Atsakyti
Ai, žiūriu aš čia viską ir nesuprantu ar man čia būtina mastau.gif Nuvažiuosiu į Sheteliga ir kt. sėklų parduotuves ir nusipirksiu ko dar trūksta irnesakyk.gif
Man patinka apžiūrinėti pakelius, pasiklausinėti ką perku... patinka dar pats procesas.. o ir taip sėklų didžiausia dėžė guli-jaučiu kokiems 5 metams į priekį doh.gif
Atsakyti
ra, tai jau tikrai tikiu, kad laiko uzima. O sekliukiu, tikrai idomiu yra. Prapulsiu as visai dienai matyt tas seklas beziuredama. lotuliukas.gif Visko reikia. Darausi sarasiuka, tada ziuresiu ka turiu, kad analogisko kazko neuzsipirkt. O kokiu moliugu yra ten bigsmile.gif Dar norejau uzklaust iki kada tau pateikt sarasiuka galima? Ir kiek mazdaug siuntimas kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 09:44)
Niu ką, mergai..nu man nesunku, tik tariamės taip -


nu bet tu tikras išgelbėjimas mums visoms 4u.gif ačiū už tavo gerus norus 4u.gif mažai mes dar visko LT papirkę doh.gif lotuliukas.gif einu žiūrėt ko man dar reikėtų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 02 vasario 2011 - 09:48
nu su Jumi cia atsiplesi nuo kompo.. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif pati pradejau ziet ko gi da man reik doh.gif
Trakst, moliugu 3 rusiu as emiau (emiau gigantiskus, kad darze graziai atrodytu, po kelias seklas is tu pokeliu tikrai parduosiu, bo kam man tiek ..

siuntimas angliskai - postage..susirasi
mes mokejom po 2 dolerius is anos pard uz visas seklas i viena vieta..

Lolita1960, ar Tu norejai triufeliu is ten?


iseinu, dirbt reikia, jolki palki
Atsakyti
gal nelabai kulturingai cia elgiuosi, bet jei galit, tai parasykit ar sitie pomidorai hibridai ir ar jie auksti: paul roberson,
black zebra,
opalka,
early wonder,
lollipop,
vintage vine,
arawak,
purple russian,
anna russian.
dekoju uz inf. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 10:56)
nu su Jumi cia atsiplesi nuo kompo.. doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif pati pradejau ziet ko gi da man reik doh.gif
Trakst, moliugu 3 rusiu as emiau (emiau gigantiskus, kad darze graziai atrodytu, po kelias seklas is tu pokeliu tikrai parduosiu, bo kam man tiek ..

siuntimas angliskai - postage..susirasi
mes mokejom po 2 dolerius is anos pard uz visas seklas i viena vieta..

Lolita1960, ar Tu norejai triufeliu is ten?
iseinu, dirbt reikia, jolki palki



Tai jojo drinks_cheers.gif mielai perpirkciau moliugu sekliukiu. As po pora sekliukiu kiekvienu seju. Pas mane jie labai neblogai auga ir uzauga. Labai grazu man. Paskui beveik visus isdalinu, nes per daug buna. doh.gif

Man sitas patiko. Megstu, kad minkstymas storas butu. Gal kartais toki turi AUSTRALIAN BUTTER SQUASH ? Jei ne, tai uzsakinesiu, galesiu su tavim pasidalint.


O del pomidoru. As visiskame pasimetime. blush2.gif Gal galit patart, kuie patys paciausi, bet ne vynuoginiai, politileniniam siltnamiui. blush2.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad nebenoriu moliūgų lotuliukas.gif Aš peržiūrėjau ir niekas manęs nevilioja...hm.. nevarginsiu ra schmoll.gif
Atsakyti
ausra.ryte

tam yra google ir zinosit visa info .
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 01, 14:34)
Kauno Schetelige maciau pirkti Sweet million  bigsmile.gif

gal matet ir kaina? labai domina net nakti situs spanavau biggrin.gif kaip balkonas mano tais maziukais aplipes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 02, 10:22)
gal nelabai kulturingai cia elgiuosi, bet jei galit, tai parasykit ar sitie pomidorai hibridai ir ar jie auksti: paul roberson,
black zebra,
opalka,
early wonder,
lollipop,
vintage vine,
arawak,
purple russian,
anna russian.
dekoju uz inf. mirksiukas.gif


man rodos, cia ne hibridines visos. Early wonder žemaūgiai, kiti aukšti.
Įsivesk į google 'tomato' ir norimą pavadinimą. Info tikrai rasi. Net jei nesupranti angliškai, hibridas bus žymimas H prie pavadinimo. Indeterminate - aukštaūgiai, determinate - žemaūgiai mirksiukas.gif
Atsakyti
ra, o kur tu sungoldą matei? aš pas tą pardavėją nerandu doh.gif 7 puslapius pervariau, bet nerandu doh.gif
ir dar iš tų triufelių juodasis ar japoniškas skanesnis g.gif
o blac plum ar black krim vertos dėmesio g.gif
Atsakyti