Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu buckius as megstu..ale maniau dar viena uzsakyma siulysi daryt... kas gal but maloniau uz apsipirkinejimo dziaugsma smile.gif)))))))))
Atsakyti
Na zusiziurejau pagal saskaita bet neatsimenu ko as dar buvau uzsisakius, ir nezinau ko truksta...
Bet viskas gerai manau 4u.gif
Atsakyti
Daiv, 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif per velai as cia, pas jus uzklydau... Pasiziurejau nuoroda, seile pavarvinau.... Vaziuoju Kalvariju turgun gal... g.gif


Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 01, 23:11)

doh.gif ir kur aš anksčiau buvau doh.gif

QUOTE(ra @ 2011 02 02, 00:38)
maniau dar viena uzsakyma siulysi daryt... kas gal but maloniau uz apsipirkinejimo dziaugsma smile.gif)))))))))

drinks_cheers.gif nu turbūt čia kiekvienos moteriškės silpnybė smile.gif jeigu šiais ar kitais metais darysit užsakymą, tai aš tikrai prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
ir mano atėjo be muito biggrin.gif tik aš dar nežiurėjau, šiandien prižadu apsižiūrėt ar viską teisingai gavau. Didelis Ačiū už vargą 4u.gif
Atsakyti
Niu ką, mergai..nu man nesunku, tik tariamės taip -

susirašot worde ko norit (kopijuojat sėklų pavadinimą), rašot kiek norit..
ten pat rašot savo Niką, vardą, pavardę, adresą su pašto kodu. Bo per až man žiauriai kimšos aną kartą..

Pervesit man sumą pinigų.. aš nupirksiu ir nukreipsiu tiesiai pas jus namo...

praėjusį kart pirkom iš šios pardavėjos:
http://stores.ebay.c...and-Other-Stuff

tai amerikė.. jei rasit ką UK, tai bus, jaučiu, pigiau.. svarbu (t.y. man tai dzin, bet Jums pigiau), kad visos pasirinktos sėklos būt iš vieno pardavėjo..

Būkit geros, rašykit arba skype arba paštu inulei@gmail.com, nu ar fb.. bo jau ta až doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif .. nu dar telefoną turiu 8-61147901
Atsakyti
ra clap.gif clap_1.gif notworthy.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

Tu angelelis wub.gif
Atsakyti
nu ne, gal tik pirkt megstu smile.gif))
mergai, ji ka, as is draugiskumo, neuzsidedu ni lito, tad tikrai nezinau ir nenoreciau aiskytis per kiek ateis, kaip supakuota, per kiek isdygs ar pan.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 08:44)
Niu ką, mergai..nu man nesunku, tik tariamės taip -

susirašot worde ko norit (kopijuojat sėklų pavadinimą), rašot kiek norit..
ten pat rašot savo Niką, vardą, pavardę, adresą su pašto kodu. Bo per až man žiauriai kimšos aną kartą..

Pervesit man sumą pinigų.. aš nupirksiu ir nukreipsiu tiesiai pas jus namo...

praėjusį kart pirkom iš šios pardavėjos:
http://stores.ebay.c...and-Other-Stuff

tai amerikė.. jei rasit ką UK, tai bus, jaučiu, pigiau.. svarbu (t.y. man tai dzin, bet Jums pigiau), kad visos pasirinktos sėklos būt iš vieno pardavėjo..

Būkit geros, rašykit arba skype arba paštu inulei@gmail.com, nu ar fb.. bo jau ta až  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif .. nu dar telefoną turiu 8-61147901



Aš ir noriu...turbūt... Patikslink iš kur galima rinktis? g.gif
Atsakyti
Madmuazele, matai nuoroda? Rašiau - pirkom is ten.

Nors gali rinktis is viso ebay, bet geriau rinkis is vieno pardavejo,bo siuntimas tau pigiau kainuos..
ebay.co.uk

einu nuo kompo, jei ka smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 02, 09:25)
Madmuazele, matai nuoroda? Rašiau - pirkom is ten.

Nors gali rinktis is viso ebay, bet geriau rinkis is vieno pardavejo,bo siuntimas tau pigiau kainuos..
ebay.co.uk

einu nuo kompo, jei ka smile.gif)))


biggrin.gif ok, nes man ne tik pomidorų reikia ax.gif Einu žiūrėt...
Atsakyti